Donderdag 6 november

Alle auteurs op Donderdag 6 november

Alle auteurs
Graffiti Wall met Gerolf Van de Perre - Voortuin Antwerp Expo
(Gerolf Van de Perre)
10:00 - 22:00
Erwin Mortier, Tom Lanoye en Stefan Hertmans
(Stefan Hertmans, Erwin Mortier ...)
14:30 - 15:15
Blauw podium
Zaza tekent
(Zaza)
15:15 - 15:30
Blauw podium
Ann Peuteman
(Ann Peuteman)
15:30 - 16:15
Blauw podium
Hafid Bouazza
(Hafid Bouazza)
16:00 - 16:30
Bont podium
Literaire Estafette
16:00 - 17:45
Groen podium
Zaza tekent
(Zaza)
16:15 - 16:30
Blauw podium
Joël De Ceulaer
(Joël de Ceulaer)
16:30 - 17:15
Blauw podium
Klara Pompidou
(Chantal Pattyn)
17:00 - 18:00
Zaza tekent
(Zaza)
17:15 - 17:30
Blauw podium
Luc Huyse
(Luc Huyse)
17:30 - 18:15
Blauw podium
Aan de rand van de stilte
17:30 - 18:15
Oranje podium
Haaien zoals je ze nog nooit zag
(Jean-Marie Ghislain)
18:30 - 19:00
Oranje podium
De prijs van gezondheid
(Ignaas Devisch, Lieven Annemans)
18:30 - 19:15
Geel podium
Mindfulness en psychiatrie: op zoek naar antwoorden
(Edel Maex, Stijn Vanheule ...)
18:30 - 19:15
Rood podium
Debat 'Urbanisatie in Vlaanderen'
(Maarten Van Acker, Nicolas Van Puymbroeck ...)
19:00 - 19:45
Groen podium
De impact van interactie tussen leerkracht en leerling op het effectief leerproces
(Lieven Coppens, Dian Fluijt)
19:00 - 19:45
Blauw podium
De langverwachte nieuwe roman van Nicci Gerrard
(Nicci Gerrard)
19:30 - 20:00
Oranje podium
Bewuster en beter fotograferen met Lightroom
(Pieter Dhaeze)
19:30 - 20:15
Geel podium
Het gedrukte woord in het digitale tijdperk
(Lieven Sercu, André Vandorpe ...)
19:30 - 21:00
Rood podium
HRM in tijden van verandering
(Martijn Wauters, Ralf Caers ...)
20:00 - 20:45
Groen podium
Gedrags- en ontwikkelingsproblemen: wat is de impact van en op de omgeving?
(Luc Descamps, Dieter Baeyens ...)
20:00 - 20:45
Blauw podium
Drie fotografen aan het woord
(Henk Van Rensbergen, Wouter Pattyn ...)
20:30 - 21:00
Geel podium
Drie auteurs in gesprek - GEANNULEERD
20:30 - 21:15
Bont podium
Lezing webschrijven
(Kristof D'Hanens)
20:30 - 21:45
Oranje podium
Annemie Struyf en haar dochter Johanna. Genitale verminking en meisjes
(Annemie Struyf)
21:00 - 21:30
Rood podium
Bruno De Roover
10:00 - 12:00
Stand 109
Ludo Geluykens
10:00 - 12:30
Stand 200
Marc De Bel
10:00 - 15:00
Stand 312
Marijke Coornaert
10:00 - 16:00
Stand 435
Ria van de Ven
10:00 - 16:00
Stand 435
Marleen Vandevivere
10:00 - 16:00
Stand 435
Victoria Jong
10:00 - 16:00
Stand 435
Hilde Demurie
10:00 - 18:00
Stand 308
Heidi Swerts
10:00 - 18:00
Stand 225
Rosemarie De Vos
10:00 - 22:00
Stand 215
Germain Droogenbroodt
10:00 - 22:00
Stand 423
Stan Lauryssens
11:00 - 18:00
Stand 414
Johan Deseyn
11:00 - 21:00
Stand 222
Hubert Van Lier
13:30 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
13:30 - 21:30
Stand 200
Nicci Gerrard
14:00 - 15:00
Stand 424
Joris Gerits
14:00 - 16:00
Stand 224
Frits Winter
14:00 - 16:00
Stand 302
Bruno De Roover
14:00 - 17:00
Stand 411
Toni Coppers
14:00 - 17:00
Stand 414
Lucienne Stassaert
14:00 - 18:00
Stand 224
François Breugelmans
14:00 - 18:00
Stand 200
Nicci Gerrard
15:00 - 15:30
Stand 450
Bouazza Haffid
15:00 - 16:00
Stand 401
Erna Droesbeke
15:00 - 16:00
Stand 302
Adriaan van Dis
15:30 - 16:30
Stand 314
Stefan Hertmans
15:30 - 17:00
Stand 401
Erwin Mortier
15:30 - 17:00
Stand 401
Pieter Aspe
15:30 - 18:00
Stand 414
Kabouter Plop
16:00 - 17:30
Stand 438
Kristien Dieltiens
16:00 - 20:00
Stand 212
Ausloos Peter
16:00 - 21:00
Stand 122
Katrijn De Brandt
16:00 - 22:00
Stand 435
Marc Geyens
16:00 - 22:00
Stand 435
Jürgen Heuvinck
16:00 - 22:00
Stand 435
Elke Scheirlinckx
16:00 - 22:00
Stand 435
Luc Huyse
17:00 - 18:00
Stand 320
Dyab Abou Jahjah
17:00 - 18:00
Stand 105
Sophie Kinsella
17:00 - 18:00
Stand 424
Charlotte-André Uytterhoeven
17:00 - 21:30
Stand 203
Zaza
17:30 - 18:30
Stand 401
Joël de Ceulaer
17:30 - 18:30
Stand 414
Frieda Joris
18:00 - 19:30
Stand 308
JO GISEKIN
18:00 - 20:00
Stand 121
Lut de Block
18:00 - 20:00
Stand 401
Bernard Ridderbos
18:00 - 21:00
Stand 308
Hilaire Spreuwers
18:00 - 21:00
Stand 308
Lut Rubbens
18:00 - 21:00
Stand 308
Erik Verdonck
18:00 - 21:00
Stand 308
Tomas Termote
18:00 - 21:00
Stand 308
Marleen de Crée
18:00 - 22:00
Stand 224
Toni Coppers
18:00 - 22:00
Stand 414
Nicci Gerrard
18:30 - 19:30
Stand 307
Martin Carrette
18:30 - 20:30
Stand 429
Fikry El Azzouzi
18:30 - 21:00
Stand 117
Louis Van Dievel
18:30 - 21:00
Stand 117
Guido Eekhaut
18:30 - 21:00
Stand 117
Jos Pierreux
18:30 - 21:00
Stand 117
Anneriek Van Heugten
18:30 - 21:00
Stand 212
Frank Van der Auwera
18:30 - 21:00
Stand 117
Jozef Deleu
18:30 - 21:30
Stand 320
Rob Heirbaut
18:30 - 21:30
Stand 312
Ivan Heylen
18:30 - 21:30
Stand 312
Hendrik Vos
18:30 - 21:30
Stand 312
Geert Clerbout
18:30 - 21:30
Stand 312
Pieter Aspe
18:30 - 22:00
Stand 414
Gerd de Ley
19:00 - 20:00
Stand 316
Raf Willems
19:00 - 20:00
Stand 316
Jean-Marie Ghislain
19:00 - 20:00
Stand 307
Mark van den Wijngaert
19:00 - 20:00
Stand 414
Herman Boel
19:00 - 20:00
Stand 316
Paul Tanghe
19:00 - 21:00
Stand 225
Fons Wils
19:00 - 21:00
Stand 320
Axel Janssens
19:00 - 21:00
Stand 223
Roger de Neef
19:00 - 21:00
Stand 121
Simon Spruyt
19:00 - 21:00
Stand 210
Marc Pairon
19:00 - 21:00
Stand 302
Serge Baeken
19:00 - 21:00
Stand 210
Mark Borgions
19:00 - 21:00
Stand 210
Paul Mennes
19:00 - 21:00
Stand 401
Seppe van Groeningen
19:00 - 21:00
Stand 401
Gert Erauw
19:00 - 22:00
Stand 222
Peter Geelen
19:00 - 22:00
Stand 222
Sophie Kinsella
19:30 - 20:30
Stand 120
Ignaas Devisch
19:30 - 20:30
Stand 414
Ann Peuteman
19:30 - 21:30
Stand 312
Annemie Struyf
20:00 - 21:00
Stand 307
Johanna Laurent
20:00 - 21:00
Stand 307
NG SAUW TJHOI
20:00 - 21:00
Stand 316
Lut de Block
20:00 - 21:00
Stand 121
Tina De Gendt
20:00 - 21:00
Stand 316
Sergio Herman
20:00 - 21:00
Stand 117
Manuel Wouters
20:00 - 21:30
Stand 424
Sam Furnier
20:00 - 22:00
Stand 225
Frank De Vos
20:00 - 22:00
Stand 224
Frederik Buyckx
21:00 - 22:00
Stand 307
Henk Van Rensbergen
21:00 - 22:00
Stand 307
Wouter Pattyn
21:00 - 22:00
Stand 307
Johanna Laurent
21:30 - 22:00
Stand 307
Annemie Struyf
21:30 - 22:00
Stand 307
Mind the robots!
10:00 - 11:00
Stand 421
Onleesbaar? Luister!
10:00 - 11:00
Stand 420
Laat je scannen in 3D!
10:00 - 12:00
Stand 210
Kleuren voor volwassenen
10:00 - 18:00
Stand 102, 103, 109
Tablets in de school, functioneel of overbodig?
10:00 - 18:00
Stand 420, 421
Ontmoeting met Heidi Swerts en bulletjes Roosje en Leentje
(Heidi Swerts)
10:00 - 18:00
Stand 225
graffiti-wall: Gerolf Van de Perre
(Gerolf Van de Perre)
10:00 - 18:00
Stand 404
gratis stripgidsmagazine
10:00 - 21:00
Stand 404
strip@zetel
10:00 - 21:00
Stand 102, 103, 109
Beste Belgische Strip
10:00 - 21:00
Stand 404
maak zelf je strip-pin
10:00 - 21:00
Stand 404
Maak je eerste boek in de Azertyfactory
10:00 - 21:00
Stand 439
Strip je hoofd
10:00 - 21:00
Stand 102, 103, 109
Doe mee aan een wereldrecord!
(Guinness World Records)
10:00 - 21:00
Stand 314
Winter is coming!
10:00 - 21:00
Stand 314, 319
Mijn persoonlijke kerstzegel
10:00 - 21:00
Stand 310
Wil jij een stoere wereldrecordhouder zijn?
(Guinness World Records)
10:00 - 21:00
Stand 314
Speel een taalspel en win!
10:00 - 21:30
Stand 412
Bouw een stripverhaal met LEGO Education StoryStarter
11:00 - 12:00
Stand 421
De ingenieuze Ingenieur
12:00 - 13:00
Stand 421
Gentse stadsdichter houdt spreekuur
(David Troch)
14:00 - 16:00
Stand 121
Happy Hour De Morgen: Hafid Bouazza
(Bouazza Haffid)
16:00 - 17:00
Stand 449
Wijn proeven met Frank Van der Auwera
(Frank Van der Auwera)
18:00 - 21:00
Stand 117
Onleesbaar? Luister!
19:00 - 20:00
Stand 421
Kom proeven van Chimay
(Chimay, Stefaan Daeninck)
19:00 - 21:00
Stand 316, 316
Muziekoptreden Ivan Heylen
(Ivan Heylen)
20:00 - 20:30
Stand 312, 320, 321
Pitch een Strip
20:00 - 21:00
Stand 102, 103
Adriaan van Dis
André Vandorpe
Ann Peuteman
Annemie Struyf
Anneriek Van Heugten
Ausloos Peter
Axel Janssens
Bernard Ridderbos
Bouazza Haffid
Bruno De Roover
Bruno De Roover
Chantal Pattyn
Charlotte-André Uytterhoeven
Chimay
David Troch
Dian Fluijt
Dieter Baeyens
Dyab Abou Jahjah
Edel Maex
Elke Scheirlinckx
Erik Verdonck
Erna Droesbeke
Erwin Mortier
Fikry El Azzouzi
Fons Wils
François Breugelmans
Frank De Vos
Frank Van der Auwera
Frederik Buyckx
Frieda Joris
Frits Winter
Geert Clerbout
Gerd de Ley
Germain Droogenbroodt
Gerolf Van de Perre
Gert Erauw
Guido Eekhaut
Guinness World Records
Hafid Bouazza
Heidi Swerts
Hendrik Vos
Henk Van Rensbergen
Herman Boel
Hilaire Spreuwers
Hilde Demurie
Hubert Van Lier
Ignaas Devisch
Ivan Heylen
Jan Dumolyn
Jean-Marie Ghislain
JO GISEKIN
Joël de Ceulaer
Johan Deseyn
Johanna Laurent
Joris Gerits
Jos Pierreux
Jozef Deleu
Jürgen Heuvinck
Kabouter Plop
Katrijn De Brandt
Kristien Dieltiens
Kristof D'Hanens
Lieven Annemans
Lieven Coppens
Lieven Sercu
Louis Van Dievel
Luc Descamps
Luc Huyse
Lucienne Stassaert
Ludo Geluykens
Lut de Block
Lut Rubbens
Maarten Van Acker
Manuel Wouters
Marc De Bel
Marc Geyens
Marc Pairon
Marijke Coornaert
Mark Borgions
Mark van den Wijngaert
Marleen de Crée
Marleen Vandevivere
Martijn Wauters
Martin Carrette
NG SAUW TJHOI
Nicci Gerrard
Nicci Gerrard
Nicolas Van Puymbroeck
Paul Mennes
Paul Tanghe
Peter Geelen
Pieter Aspe
Pieter Dhaeze
Raf De Rycke
Raf Willems
Ralf Caers
Ria van de Ven
Rik de Nolf
Rob Heirbaut
Roger de Neef
Rosemarie De Vos
Rudy Schellaert
Sam Furnier
Seppe van Groeningen
Serge Baeken
Sergio Herman
Simon Spruyt
Sophie Kinsella
Stan Lauryssens
Stefaan Daeninck
Stefan Hertmans
Steve Paulussen
Stijn Vanheule
Tina De Gendt
Tom Lanoye
Tom Vandooren
Tomas Termote
Toni Coppers
Victoria Jong
Wouter Pattyn
Zaza