Woensdag 6 november

Alle auteurs op Woensdag 6 november

Alle auteurs
Klokkenluiders
(Karel Verhoeven, Hans Laroes)
13:00 - 13:30
Groene Zaal
Aan de slag met boeken in de klas
(Luc Descamps)
13:00 - 13:45
Blauwe Zaal
Hou de regie in je klas
13:30 - 14:15
Gele Zaal
Leren uit de toekomst - VERPLAATST NAAR 31 OKT
13:30 - 14:15
Rode Zaal
Multimedia in het onderwijs: tips & tricks
13:30 - 14:15
Oranje Zaal
Normale kinderen, ze bestaan nog
(Wendy Peerlings, Sam Geuens)
13:30 - 14:15
Rode Zaal
Journalistiek en crowdfunding
(Jan-Jaap Heij, Eric Smit ...)
14:00 - 14:30
Groene Zaal
Wat met de hervorming van het secundair onderwijs?
(Etienne Vermeersch, Rik Torfs ...)
14:00 - 15:30
Blauwe Zaal
Pjeroo Roobjee
(Pjeroo Robjee)
14:30 - 15:15
Rode Zaal
Sociale media op school: 'vind ik leuk'
(Nancy De Vogelaere, Sofie De Cupere)
14:30 - 15:15
Oranje Zaal
De relatie tussen onderwijs en bedrijfsleven
(Bea Bossaerts, Delphine Wante)
14:30 - 15:15
Gele Zaal
De nieuwe garde
(Sanne Terlingen, Kristof Clerix)
15:00 - 15:30
Groene Zaal
Onderwijsmythes
(Pedro De Bruyckere, Tommy Opgenhaffen ...)
15:30 - 16:15
Blauwe Zaal
Verhoog de slaagkansen van je eindejaarsleerlingen
15:30 - 16:15
Oranje Zaal
Goed voorbereid naar het hoger onderwijs
(DSA)
15:30 - 16:15
Rode Zaal
Hulp voor probleemjongeren
15:30 - 16:15
Gele Zaal
Kritisch sportief
(Kees Jongkind, Hugo Logtenberg ...)
16:00 - 16:30
Groene Zaal
Leerlingen met een specifieke hulpvraag
(Martinus Giesing, Pyt Nauta)
16:30 - 17:15
Blauwe Zaal
Spelend Frans leren
(Valerie Rousseau)
16:30 - 17:15
Gele Zaal
Gender in het onderwijs
(Linda Duits, Jos Van Tienen)
16:30 - 17:15
Oranje Zaal
Omgaan met schools uitstelgedrag
(Ingrid Verhaegen)
16:30 - 17:15
Rode Zaal
Roland Bergeys
10:00 - 13:00
Stand 417
Germain Droogenbroodt
10:00 - 18:00
Stand 431
Janni Saedels
10:00 - 18:00
Stand 432
Elke Scheirlinckx
10:00 - 18:00
Stand 432
Dirk Biesbrouck
10:00 - 18:00
Stand 432
Hilde Demurie
10:00 - 18:00
Stand 307
Rosemarie De Vos
10:00 - 18:00
Stand 213
Ronald Verheyen
11:00 - 16:00
Stand 223
MICHAEL VOLKAERTS
11:00 - 16:00
Stand 223
Herman Van Rompuy
13:00 - 14:30
Stand 124
Kolet Janssen
13:00 - 15:00
Stand 225
Guy Didelez
13:00 - 17:00
Stand 107
Marc Hendrickx
13:00 - 18:00
Stand 107
Ludo Geluykens
13:00 - 18:00
Stand 200
Hubert Van Lier
13:00 - 18:00
Stand 200
Dirk Dobbeleers
13:00 - 18:00
Stand 107
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 115
Wally De Doncker
13:30 - 16:30
Stand 307
Caroline Delannoy
13:30 - 16:30
Stand 307
Brigitte Van Aken
13:30 - 16:30
Stand 307
Luc Descamps
14:00 - 15:30
Stand 107
Nicole Derycker
14:00 - 16:00
Stand 301
KABOUTER PLOP
14:00 - 16:00
Stand 217
GIL VANDER HEYDEN
14:00 - 16:00
Stand 225
André Sollie
14:00 - 16:00
Stand 225
Erwin Claes
14:00 - 16:00
Stand 225
LINDA VAN MIEGHEM
14:00 - 16:00
Stand 225
Yan Gout
14:00 - 16:00
Stand 225
Guido Strobbe
14:00 - 16:00
Stand 301
Sven Cooremans
14:00 - 16:00
Stand 226
Bjorn Van den Eynde
14:00 - 16:00
Stand 115
Heidi Swerts
14:00 - 17:00
Stand 227
Stan Lauryssens
14:00 - 17:00
Stand 418
Mark Borgions
14:00 - 17:00
Stand 210
Ivan Petrus Adriaenssens
14:00 - 17:00
Stand 103
koenraad elst
14:00 - 18:00
Stand 203
Herman Van Campenhout
14:00 - 18:00
Stand 107
Marieke Claessens
15:00 - 16:30
Stand 307
An Debaene
15:00 - 16:30
Stand 307
Geronimo Stilton
15:30 - 17:00
Stand 115
Rodaan Al Galidi
15:30 - 17:30
Stand 401
Pjeroo Roobjee
15:30 - 17:30
Stand 401
Gie Bogaert
15:30 - 17:30
Stand 401
Walter van den Broeck
15:30 - 17:30
Stand 401
Pieter Aspe
15:30 - 18:00
Stand 418
Kristof Clerix
16:00 - 17:00
Stand 418