De Eenhoorn

Aantal titels op de stand: 
400
Standnummer(s): 
215
Boek genres: 
Kinderen en jeugd, Literatuur, strips

Signeersessies

Liesbeth Van Bogaert 10:30 - 13:30
Ina Hallemans 10:30 - 13:30
Tine Mortier 10:30 - 13:30
Ann De Bode 10:30 - 13:30
Annemie Berebrouckx 10:30 - 13:00
Riet Wille 10:30 - 17:00
Mieke Hallemans 10:30 - 13:30
Geert De Kockere 14:00 - 17:00
Marijke Umans 14:00 - 17:00
Moniek Vermeulen 14:00 - 17:00
Berti Persoons 14:00 - 17:00
Rien Broere 14:00 - 17:00
Frank Daenen 14:00 - 17:00
Koen D'haene 10:30 - 13:30
Reine de Pelseneer 10:30 - 13:30
Nils Pieters 10:30 - 13:30
Aag Vernelen 10:30 - 13:30
Jonas Boets 10:30 - 13:30
Claudia Verhelst 10:30 - 13:30
Brigitte Minne 10:30 - 17:00
Twiggy Bossuyt 14:00 - 17:00
Joris Thys 14:00 - 17:00
Marijke Umans 14:00 - 17:00
Paul Verrept 14:00 - 17:00
Patricia David 14:00 - 17:00
Jan De Kinder 14:00 - 17:00
Do Van Ranst 14:00 - 17:00
Inge Bergh 10:30 - 13:30
Kathleen Amant 10:30 - 13:30
Greet Bosschaert 10:30 - 13:30
Carll Cneut 10:30 - 13:30
Kristien Dieltiens 10:30 - 13:30
Inge Misschaert 10:30 - 13:30
Siska Goeminne 10:30 - 13:30
Mattias De Leeuw 14:00 - 17:00
Kaatje Vermeire 14:00 - 17:00
Carll Cneut 14:00 - 17:00
Annemie Berebrouckx 14:00 - 17:00
Kris Nauwelaerts 14:00 - 17:00
Edward van de Vendel 14:00 - 17:00
Anton Van Hertbruggen 14:00 - 17:00
Koen Van Biesen 10:30 - 13:30
Wouter Sinaeve 10:30 - 13:30
Nils Pieters 10:30 - 13:30
Do Van Ranst 10:30 - 13:30
Esther Platteeuw 10:30 - 13:30
Florence Wauters 10:30 - 13:30
Aline Sax 10:30 - 13:30
Kathleen Amant 10:30 - 13:30
Koen D'haene 14:00 - 17:00
Pieter Van Eenoge 14:00 - 17:00
Ann De Bode 14:00 - 17:00
Stefanie De Graef 14:00 - 17:00
Gerda Dendooven 14:00 - 16:00
Inge Misschaert 14:00 - 17:00
Frans Lasès 14:00 - 17:00
Inge Bergh 14:00 - 17:00
Kaatje Vermeire 10:30 - 13:30
Aag Vernelen 10:30 - 13:30
Bert Dombrecht 10:30 - 13:30
Suzy Castermans 10:30 - 13:30
Edward van de Vendel 10:30 - 13:30
Alain Verster 10:30 - 13:30
Ellen Koyen 10:30 - 13:30
Moniek Vermeulen 10:30 - 13:30
Siska Goeminne 14:00 - 17:00
Annemie Berebrouckx 14:00 - 17:00
Xavier Truant 14:00 - 17:00
Tine Mortier 14:00 - 17:00
Riet Wille 14:00 - 17:00
Reine de Pelseneer 14:00 - 17:00
Katrien Vandewoude 14:00 - 17:00
Milja Praagman 10:30 - 13:30
Frank Daenen 10:30 - 13:30
Paul Verrept 10:30 - 13:30
Leen Van Durme 10:30 - 13:30
Dirk Terryn 10:30 - 13:30
Koen Van Biesen 10:30 - 13:30
Claudia Verhelst 10:30 - 13:30
Merel Eyckerman 10:30 - 13:30
An Candaele 14:00 - 17:00
Kristien Dieltiens 14:00 - 17:00
Marjolein Pottie 14:00 - 17:00
Dirk Nielandt 14:00 - 17:00
Riske Lemmens 14:00 - 17:00
Aimée de Jongh 14:00 - 17:00
Hilde Vandermeeren 14:00 - 17:00
Anne Provoost 14:00 - 17:00
Carll Cneut 10:30 - 13:30
Sabien Clement 10:30 - 13:30
Twiggy Bossuyt 10:30 - 13:30
Aline Sax 10:30 - 13:30
Jan De Kinder 10:30 - 13:30
Riske Lemmens 10:30 - 13:30
Alain Verster 10:30 - 13:30
Aart De Zitter 14:00 - 17:00
Merel Eyckerman 14:00 - 17:00
Carll Cneut 14:00 - 17:00
Bert Dombrecht 14:00 - 17:00
Geert De Kockere 14:00 - 17:00
Benjamin Leroy 14:00 - 17:00
Patricia David 14:00 - 17:00

Nieuwsbrief

Facebook

Twitter

9 maart presenteren we onze nieuwe editie van The Wild East!! #boekenbeurs #Denekamp
Voorbereiding #boekenbeurs op 22 en 23 februari is in volle gang. #teamwork pic.twitter.com/vgmvStqEO6
@vadderiVRT Begot, en te laat voor de #boekenbeurs! ;-) 24 februari dus. #merci
load more