Signeersessies

Ontmoet je favoriete auteur en laat je boek signeren. Hier vind je wie signeert en wanneer.

Lien Willaert
02 nov
15:00 - 17:00
Stand 301
Lien Willaert
03 nov
16:00 - 17:00
Stand 301
Lien Willaert
03 nov
18:00 - 19:00
Stand 301
Lien Willaert
08 nov
15:00 - 17:00
Stand 301
Lien Willaert
11 nov
11:00 - 13:00
Stand 301
Lies Botterman
03 nov
18:30 - 21:00
Stand 309, 318, 319
Lies Van Gasse
07 nov
16:00 - 17:00
Stand 116
Lies Van Gasse
08 nov
12:30 - 13:00
Stand 417, 442
Lies Van Gasse
08 nov
13:00 - 14:00
Stand 116
Lies Vervloet
04 nov
16:00 - 18:00
Stand 213, 218
Liesbet De Visscher
10 nov
20:00 - 21:00
Stand 304
Liesbet Slegers
01 nov
10:30 - 13:00
Stand 423
Liesbet Slegers
01 nov
14:00 - 17:00
Stand 210, 222
Liesbet Slegers
02 nov
14:00 - 17:00
Stand 423
Liesbet Slegers
04 nov
14:00 - 17:00
Stand 210, 222
Liesbet Slegers
07 nov
11:00 - 13:00
Stand 210, 222
Liesbet Slegers
07 nov
14:00 - 17:00
Stand 210, 222
Liesbet Slegers
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 210, 222
Liesbet Slegers
11 nov
11:00 - 13:00
Stand 210, 222
Liesbet Slegers
11 nov
14:00 - 17:00
Stand 210, 222
Lieve Blancquaert
11 nov
11:00 - 12:00
Stand 421
Lieve Blancquaert
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 310
Lieve Swinnen
01 nov
14:00 - 17:00
Stand 309, 318, 319
Lieve Swinnen
07 nov
14:00 - 17:00
Stand 309, 318, 319
Lieve Swinnen
11 nov
14:00 - 17:00
Stand 309, 318, 319
Lieve Thienpont
07 nov
14:00 - 17:00
Stand 201
Lieve Thienpont
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 201
Lieven De Cauter
07 nov
16:00 - 17:00
Stand 309, 318, 319
Lieven De Letter
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 317
Lieven De Letter
07 nov
16:00 - 18:00
Stand 317
Lieven Migerode
01 nov
15:00 - 16:00
Stand 304
Lieven Tavernier
07 nov
15:00 - 16:00
Stand 304
Linda Jansen
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 201
Linda Jansma
07 nov
15:00 - 16:00
Stand 120
Linda Jansma
08 nov
13:30 - 14:30
Stand 120
Linda van Mieghem
02 nov
11:00 - 13:00
Stand 210, 222
Linda van Mieghem
07 nov
16:00 - 18:00
Stand 210, 222
Lindsey De Grande
01 nov
15:00 - 16:00
Stand 304
Lisa Brandenburg
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 210, 222
Lisa Brandenburg
01 nov
11:00 - 14:00
Stand 210, 222
Lisa D'Hondt
02 nov
11:00 - 12:00
Stand 306
Liselotte Schippers
08 nov
13:00 - 15:00
Stand 210, 222
Liz Corthals
08 nov
10:00 - 18:00
Stand 428
Liza Daen
07 nov
12:00 - 13:00
Stand 320
Lizelot Versteeg
31 okt
12:00 - 14:00
Stand 210, 222
Lobke Gielkens
03 nov
20:00 - 21:00
Stand 101
Lode Claus
04 nov
13:30 - 16:30
Stand 305
Lode Claus
05 nov
11:00 - 15:00
Stand 305
Loes Van den Heuvel
06 nov
15:00 - 17:00
Stand 301
Lorena Kloosterboer
03 nov
18:00 - 22:00
Stand 309, 318, 319
Lorena Kloosterboer
05 nov
18:00 - 22:00
Stand 309, 318, 319
Lorna Minkman
07 nov
14:00 - 16:00
Stand 210, 222
Louie Van Nieuwenborgh
02 nov
11:30 - 13:00
Stand 305
Louie Van Nieuwenborgh
02 nov
13:30 - 15:00
Stand 305
Louis Van Dievel
31 okt
13:00 - 15:00
Stand 116
Louis Van Dievel
02 nov
15:00 - 17:00
Stand 116
Louis Van Dievel
05 nov
13:00 - 16:00
Stand 116
Louis Van Dievel
08 nov
12:00 - 14:00
Stand 116
Louis Van Dievel
09 nov
16:00 - 17:00
Stand 116
Louis Van Dievel
10 nov
20:00 - 21:30
Stand 116
Louis Van Dievel
11 nov
11:30 - 12:00
Stand 417, 442
Louis Van Dievel
11 nov
12:00 - 14:00
Stand 116
Luc C. Martens
31 okt
12:00 - 14:00
Stand 220
Luc C. Martens
02 nov
16:00 - 18:00
Stand 220
Luc C. Martens
10 nov
16:00 - 22:00
Stand 220
Luc Deflo
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 301
Luc Deflo
01 nov
13:00 - 15:00
Stand 301
Luc Deflo
07 nov
11:00 - 13:00
Stand 301
Luc Deflo
07 nov
13:00 - 14:00
Stand 119
Luc Deflo
08 nov
13:30 - 15:30
Stand 301
Luc Deflo
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 301
Luc Descamps
31 okt
10:00 - 14:00
Stand 107
Luc Descamps
01 nov
10:00 - 15:00
Stand 107
Luc Descamps
03 nov
18:00 - 21:00
Stand 107
Luc Descamps
04 nov
13:00 - 17:00
Stand 107
Luc Descamps
05 nov
15:00 - 17:00
Stand 107
Luc Descamps
07 nov
15:00 - 18:00
Stand 107
Luc Descamps
08 nov
10:00 - 14:00
Stand 107
Luc Descamps
11 nov
13:00 - 18:00
Stand 107
Luc Embrechts
31 okt
10:00 - 14:00
Stand 106
Luc Embrechts
02 nov
13:00 - 16:00
Stand 106
Luc Embrechts
03 nov
14:00 - 17:00
Stand 106
Luc Embrechts
05 nov
10:00 - 14:00
Stand 106
Luc Embrechts
06 nov
13:00 - 17:00
Stand 106
Luc Embrechts
11 nov
10:00 - 13:00
Stand 106
Luc Haekens
31 okt
15:00 - 17:00
Stand 415
Luc Haekens
05 nov
15:00 - 17:00
Stand 415
Luc Haekens
08 nov
15:00 - 17:00
Stand 415
Luc Haekens
10 nov
17:00 - 21:00
Stand 415
Luc Hanegreefs
07 nov
13:00 - 16:00
Stand 210, 222
Luc Hoornaert
07 nov
14:00 - 15:00
Stand 304
Luc Morjaeu
01 nov
13:00 - 15:00
Stand 435
Luc Morjaeu
02 nov
13:00 - 15:00
Stand 435
Luc Morjaeu
02 nov
15:30 - 17:30
Stand 300, 308
Luc Morjaeu
07 nov
13:00 - 15:00
Stand 435
Luc Morjaeu
08 nov
15:00 - 17:00
Stand 435
Luc Swinnen
01 nov
13:30 - 15:00
Stand 305
Luc Swinnen
02 nov
13:30 - 16:30
Stand 305
Luc Swinnen
07 nov
13:30 - 16:30
Stand 305
Luc Swinnen
08 nov
13:30 - 16:30
Stand 305
Luc Swinnen
11 nov
13:30 - 16:30
Stand 305
Luc Vandaele
01 nov
15:00 - 17:00
Stand 415
Luc Vanhie
05 nov
14:00 - 16:00
Stand 220
Lucienne Stassaert
01 nov
16:00 - 18:00
Stand 220
Lucienne Stassaert
07 nov
16:00 - 18:00
Stand 220
Lucienne Stassaert
11 nov
16:00 - 18:00
Stand 220
Ludo Enckels
05 nov
15:00 - 16:30
Stand 305
Ludo Geluykens
31 okt
13:00 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
01 nov
10:00 - 12:30
Stand 200
Ludo Geluykens
01 nov
13:30 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
02 nov
10:00 - 12:30
Stand 200
Ludo Geluykens
02 nov
13:30 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
03 nov
13:00 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
04 nov
13:00 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
05 nov
13:00 - 17:00
Stand 200
Ludo Geluykens
05 nov
18:00 - 21:30
Stand 200
Ludo Geluykens
06 nov
13:00 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
07 nov
10:30 - 12:30
Stand 200
Ludo Geluykens
07 nov
13:30 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
08 nov
10:00 - 12:30
Stand 200
Ludo Geluykens
08 nov
13:30 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
09 nov
13:00 - 17:30
Stand 200
Ludo Geluykens
10 nov
13:00 - 17:00
Stand 200
Ludo Geluykens
10 nov
18:00 - 21:30
Stand 200
Ludo Geluykens
11 nov
13:00 - 17:00
Stand 200
Ludo Permentier
01 nov
11:00 - 15:00
Stand 305
Ludo Permentier
05 nov
11:00 - 13:30
Stand 305
Ludo Permentier
05 nov
15:30 - 16:30
Stand 305
Ludwina Huyghebaert
02 nov
14:00 - 18:00
Stand 202
Luk Thys
07 nov
15:00 - 16:00
Stand 304
Lut de Block
02 nov
15:00 - 17:00
Stand 118
Lut de Block
10 nov
19:00 - 20:00
Stand 413
Lut Rubbens
31 okt
11:00 - 13:30
Stand 305
Lut Wyers
05 nov
18:00 - 22:00
Stand 201
Luuk Gruwez
06 nov
15:00 - 17:00
Stand 413
Lydia Verbeeck
01 nov
15:00 - 17:00
Stand 415
Lydia Verbeeck
08 nov
15:00 - 17:00
Stand 415
Maaike Derdyn
04 nov
10:00 - 18:00
Stand 428
Maarten Boudry
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 105
Maarten De Gendt
01 nov
11:00 - 13:30
Stand 305
Maarten Goethals
10 nov
18:00 - 20:00
Stand 116
Maarten Inghels
07 nov
15:00 - 17:00
Stand 401
Maarten Inghels
10 nov
20:00 - 21:30
Stand 401
Maarten Vandewiele
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 109
Maartje Wortel
08 nov
15:00 - 15:30
Stand 417, 442
Machteld Van Zalingen
06 nov
15:00 - 16:00
Stand 306
Mack
03 nov
15:00 - 17:00
Stand 210, 222
Madelon Koelinga
05 nov
12:00 - 14:00
Stand 210, 222
Mani Amiri
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 201
Mani Amiri
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 201

Pagina's

Nieuwsbrief

Twitter

Veel mooie boeken binnengekregen voor #Boekenbeurs #Utrecht! Op 5 mei worden ze verkocht voor het goede doel. pic.twitter.com/tvecmnu57h
As. zaterdag van 11-15 uur weer #tweedehands #boeken inleveren #Boekenbeurs #Utrecht bij @oudetolhuys. Opbrengst dit jaar naar @Tussenvrz.
Sorteren voor #Boekenbeurs #Utrecht. Al veel mooie #boeken gekregen. Op 5 mei verkopen we ze voor het goede doel. pic.twitter.com/1AFFddCrQu
Morgen 1e dag waarop we #boeken inzamelen voor #Boekenbeurs #Utrecht: tussen 11-15 uur afgeven bij Oude Tolhuys, Weg naar Rhijnauwen 13-15.
Wethouder Kees Diepeveen bij aftrap #Boekenbeurs #Utrecht. Goed dat Lions zich inzetten voor maatschappelijk doel! pic.twitter.com/dTbzPN4tN6
load more
Facebook