Signeersessies

Gido van Imschoot
07 nov
18:00 - 21:00
Stand 307
Gie Bogaert
05 nov
20:00 - 21:30
Stand 401
Gie Bogaert
06 nov
15:30 - 17:30
Stand 401
Gie Van den Bon
31 okt
13:00 - 17:00
Stand 313, 319, 320
GIL VANDER HEYDEN
06 nov
14:00 - 16:00
Stand 225
Ginny Hillebrandt
02 nov
16:00 - 18:00
Stand 107, 108
GISELLE NATH
03 nov
12:00 - 14:00
Stand 418
Godfried Danneels
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 125
Goverdine Hermans
09 nov
15:00 - 18:00
Stand 223
GREET BAUWELEERS
31 okt
16:00 - 18:00
Stand 418
Greet Bosschaert
02 nov
10:30 - 13:30
Stand 215
Greet Bosschaert
09 nov
14:00 - 17:00
Stand 212
Greet Kayaert
09 nov
15:00 - 16:00
Stand 418
Griet Bertels
31 okt
11:00 - 13:00
Stand 425
Griet Bertels
02 nov
13:00 - 15:00
Stand 425
Griet Brosens
03 nov
12:00 - 14:00
Stand 418
Griet Op De Beeck
01 nov
15:00 - 17:00
Stand 401
Griet Op De Beeck
10 nov
15:00 - 17:00
Stand 401
Gui Polspoel
09 nov
11:00 - 13:00
Stand 303
Gui Polspoel
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 303
Guido Eekhaut
07 nov
18:00 - 20:00
Stand 318
Guido Eekhaut
09 nov
13:00 - 15:00
Stand 418
Guido Eekhaut
09 nov
16:00 - 18:00
Stand 318
Guido Eekhaut
10 nov
16:00 - 18:00
Stand 318
Guido Eekhaut
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 418
Guido Strobbe
06 nov
14:00 - 16:00
Stand 301
Guido van Genechten
31 okt
11:00 - 13:00
Stand 212
Guido van Genechten
31 okt
14:00 - 16:30
Stand 212
Guido van Genechten
03 nov
13:00 - 17:00
Stand 212
Guido van Genechten
10 nov
13:00 - 17:00
Stand 212
Guido Van Poucke
07 nov
18:00 - 21:00
Stand 307
Guido Vanheeswijck
02 nov
15:00 - 16:00
Stand 106
Guido Verschueren
31 okt
18:00 - 21:00
Stand 307
Guido Verschueren
03 nov
11:30 - 13:00
Stand 307
Guillaume Van der Stighelen
02 nov
13:00 - 15:00
Stand 318
Guillaume Van der Stighelen
10 nov
14:00 - 16:00
Stand 318
Guillaume Van der Stighelen
11 nov
15:00 - 16:00
Stand 306
Gürsel
03 nov
11:00 - 13:00
Stand 440
Gust Verwerft
31 okt
19:00 - 21:00
Stand 418
Gust Verwerft
02 nov
13:00 - 14:00
Stand 418
Gust Verwerft
09 nov
13:00 - 14:00
Stand 418
Gust Verwerft
11 nov
13:00 - 14:00
Stand 418
Guy Daniëls
31 okt
10:00 - 20:00
Stand 212
Guy Daniëls
01 nov
10:00 - 14:00
Stand 212
Guy Daniëls
03 nov
11:00 - 17:00
Stand 212
Guy Daniëls
11 nov
11:00 - 18:00
Stand 212
Guy Didelez
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 425
Guy Didelez
01 nov
13:00 - 14:00
Stand 107, 108
Guy Didelez
03 nov
10:00 - 14:00
Stand 107, 108
Guy Didelez
03 nov
15:00 - 17:00
Stand 425
Guy Didelez
06 nov
13:00 - 17:00
Stand 107, 108
Guy Didelez
10 nov
12:00 - 15:00
Stand 107, 108
Guy Didelez
10 nov
15:00 - 17:00
Stand 425
Guy Didelez
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 107, 108
Guy Didelez
11 nov
15:00 - 17:00
Stand 425
Guy Prieels
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 318
Gwendoline Remmerie
01 nov
15:00 - 18:00
Stand 227
Gwendoline Remmerie
09 nov
14:30 - 16:30
Stand 227
Han Zinzen
31 okt
20:00 - 21:00
Stand 401
Han Zinzen
07 nov
18:00 - 19:00
Stand 401
Han Zinzen
09 nov
15:00 - 16:00
Stand 401
Hans Claus
03 nov
12:00 - 14:00
Stand 226
Hans de Booij
01 nov
10:00 - 18:00
Stand 432
Hans de Booij
04 nov
10:00 - 18:00
Stand 432
Hans Vandeweghe
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 303
Hans Vandeweghe
09 nov
11:00 - 13:00
Stand 303
Harmen van Straten
11 nov
14:00 - 15:30
Stand 122, 123
Hec Leemans
01 nov
13:00 - 15:00
Stand 440
Hec Leemans
02 nov
15:00 - 17:00
Stand 440
Hec Leemans
03 nov
15:00 - 17:00
Stand 440
Hec Leemans
10 nov
13:00 - 15:00
Stand 440
Hec Leemans
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 440
Hedwig Van de Velde
03 nov
11:30 - 13:00
Stand 307
Hedwig Van de Velde
03 nov
13:30 - 15:00
Stand 307
Hedwig Van de Velde
10 nov
13:30 - 16:30
Stand 307
Heerma van Voss
10 nov
17:00 - 17:30
Stand 400C
Heidi D'Hamers
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 425
Heidi Swerts
31 okt
14:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
01 nov
11:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
02 nov
13:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
04 nov
14:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
05 nov
14:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
06 nov
14:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
07 nov
14:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
08 nov
14:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
09 nov
14:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
10 nov
14:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Swerts
11 nov
14:00 - 17:00
Stand 227
Heidi Vanrompay
01 nov
14:00 - 15:00
Stand 212
Helen Vreeswijk
01 nov
15:00 - 17:00
Stand 425
Helen Vreeswijk
02 nov
13:00 - 15:00
Stand 425
Helen Vreeswijk
03 nov
13:00 - 15:00
Stand 425
Helen Vreeswijk
09 nov
13:00 - 15:00
Stand 425
Helen Vreeswijk
10 nov
14:00 - 16:00
Stand 425
Helen Vreeswijk
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 425
Hendrik Seghers
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 227
Hendrik Seghers
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 227
Herman Brusselmans
01 nov
14:30 - 17:00
Stand 401
Herman Brusselmans
02 nov
14:30 - 17:00
Stand 401
Herman Brusselmans
03 nov
14:30 - 17:00
Stand 401
Herman Brusselmans
07 nov
18:00 - 19:00
Stand 401
Herman Brusselmans
07 nov
20:30 - 21:30
Stand 400C
Herman Brusselmans
11 nov
14:30 - 17:00
Stand 401
Herman De Croo
09 nov
15:00 - 17:00
Stand 313, 319, 320
Herman De Croo
11 nov
15:00 - 17:00
Stand 313, 319, 320
Herman Leenders
02 nov
16:00 - 18:00
Stand 418
Herman Matthijs
10 nov
15:00 - 16:30
Stand 307
Herman Toch
31 okt
18:30 - 19:30
Stand 305
Herman Van Campenhout
31 okt
13:00 - 18:00
Stand 107, 108
Herman Van Campenhout
01 nov
14:00 - 18:00
Stand 107, 108
Herman Van Campenhout
02 nov
10:00 - 14:00
Stand 107, 108
Herman Van Campenhout
03 nov
14:00 - 18:00
Stand 107, 108
Herman Van Campenhout
06 nov
14:00 - 18:00
Stand 107, 108
Herman Van Campenhout
09 nov
12:00 - 14:00
Stand 107, 108
Herman Van Campenhout
11 nov
11:00 - 13:00
Stand 107, 108
Herman Van de Wijdeven
10 nov
11:00 - 13:00
Stand 425
Herman Van Rompuy
06 nov
13:00 - 14:30
Stand 124
Herman van Wijdeven
10 nov
13:00 - 15:00
Stand 425
Herman Verbruggen
02 nov
15:00 - 17:00
Stand 440
Herman Verbruggen
10 nov
13:00 - 15:00
Stand 440
Herman Verbruggen
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 440
Hetty Van Aar
31 okt
16:30 - 18:00
Stand 425
Hetty Van Aar
01 nov
13:00 - 15:00
Stand 425
Hetty Van Aar
02 nov
15:00 - 17:00
Stand 425
Hetty Van Aar
03 nov
13:00 - 15:00
Stand 425
Hetty Van Aar
09 nov
15:00 - 17:00
Stand 425
Hetty Van Aar
10 nov
15:00 - 17:00
Stand 425
Hetty Van Aar
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 425
Hilda Schalck
03 nov
14:00 - 15:00
Stand 304C
Hilda Schalck
03 nov
16:00 - 16:30
Stand 400C
Hilda Schalck
03 nov
16:30 - 17:30
Stand 400B
Hilde Adé
31 okt
13:30 - 16:30
Stand 307
Hilde Adé
10 nov
13:30 - 16:30
Stand 307
Hilde Demurie
31 okt
11:30 - 13:00
Stand 307
Hilde Demurie
31 okt
13:30 - 16:30
Stand 307
Hilde Demurie
31 okt
18:00 - 21:00
Stand 307
Hilde Demurie
01 nov
11:30 - 13:00
Stand 307
Hilde Demurie
01 nov
13:30 - 16:30
Stand 307
Hilde Demurie
02 nov
11:30 - 13:00
Stand 307
Hilde Demurie
02 nov
13:30 - 16:30
Stand 307
Hilde Demurie
03 nov
11:30 - 13:00
Stand 307
Hilde Demurie
03 nov
13:30 - 16:30
Stand 307
Hilde Demurie
04 nov
10:00 - 18:00
Stand 307
Hilde Demurie
05 nov
18:00 - 21:00
Stand 307
Hilde Demurie
06 nov
10:00 - 18:00
Stand 307
Hilde Demurie
08 nov
10:00 - 18:00
Stand 307
Hilde Demurie
09 nov
11:30 - 13:00
Stand 307
Hilde Demurie
09 nov
13:30 - 16:30
Stand 307
Hilde Demurie
10 nov
13:30 - 16:30
Stand 307
Hilde Demurie
11 nov
11:30 - 13:00
Stand 307

Pagina's

Nieuwsbrief

Facebook

Twitter

RT @BelRedDevils: .@Jan_Vertonghen en @mousadembele maandag 11nov op de #boekenbeurs! Signeersessie van het Rode Duivelsboek vanaf 11u! htt…
RT @VriendenWKZ: De #Boekenbeurs #Utrecht 2014 is erg succesvol gebleken dit jaar, ook voor Vrienden WKZ. buzz.mw/b04u1_f
De #Boekenbeurs #Utrecht 2014 is erg succesvol gebleken dit jaar, ook voor Vrienden WKZ. buzz.mw/b04u1_f
RT @BelRedDevils: .@Jan_Vertonghen en @mousadembele maandag 11nov op de #boekenbeurs! Signeersessie van het Rode Duivelsboek vanaf 11u! htt…
RT @BoekenbeursOss: Alles staat klaar. Morgen om tien uur gaan de deuren open. #boekenbeurs pic.twitter.com/yxRCaPAA1I
Alles staat klaar. Morgen om tien uur gaan de deuren open. #boekenbeurs pic.twitter.com/yxRCaPAA1I
load more