Signeersessies

Ontmoet je favoriete auteur en laat je boek signeren. Hier vind je wie signeert en wanneer.

Do Van Ranst
11 nov
10:30 - 13:30
Stand 214
Do Van Ranst
11 nov
13:30 - 16:30
Stand 308
Dolores Thijs
01 nov
13:00 - 14:30
Stand 117
Dominique de Saint Mars
31 okt
16:30 - 18:00
Stand 210
Dorien Knockaert
04 nov
18:00 - 19:00
Stand 414
Dries De Vis
11 nov
12:00 - 13:00
Stand 304
Dries De Vis
11 nov
15:00 - 15:30
Stand 210
Dries Henau
08 nov
16:00 - 17:00
Stand 414
Dries Henau
09 nov
14:00 - 15:00
Stand 414
Dries Henau
11 nov
14:00 - 15:00
Stand 414
Dries Timmermans
01 nov
15:00 - 16:30
Stand 308
Ds Henk van Capelle en Pieter-Arie van de Bovenkamp
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 302
Ds Henk van Capelle en Pieter-Arie van de Bovenkamp
02 nov
13:30 - 15:30
Stand 302
Ds Ricard de Leth
05 nov
14:00 - 16:00
Stand 302
Dyab Abou Jahjah
06 nov
17:00 - 18:00
Stand 105
Dyab Abou Jahjah
11 nov
16:00 - 17:00
Stand 105
Edith Vervliet
04 nov
19:30 - 20:30
Stand 105
Edward van de Vendel
01 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Edward van de Vendel
08 nov
13:00 - 14:00
Stand 428
Edward van de Vendel
08 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Eline van Lindenhuizen
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 212, 223
Elisabeth Broekaert
01 nov
15:00 - 16:00
Stand 307
Elisanna & Fynn
04 nov
19:00 - 20:00
Stand 314, 319
Elise Vercauteren
04 nov
18:30 - 21:30
Stand 312, 320, 321
Elise Vercauteren
08 nov
13:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Elke Scheirlinckx
06 nov
16:00 - 22:00
Stand 435
Elke Scheirlinckx
09 nov
10:00 - 18:00
Stand 435
Ellemieke Vermolen
01 nov
13:30 - 14:00
Stand 117
Ellemieke Vermolen
02 nov
15:00 - 15:30
Stand 117
Ellemieke Vermolen
10 nov
15:00 - 15:30
Stand 117
Ellen Foley
09 nov
16:00 - 17:00
Stand 221
Ellen Foley
09 nov
17:30 - 18:00
Stand 221
Ellen G.
02 nov
15:00 - 16:30
Stand 117
Ellen G.
09 nov
15:00 - 16:30
Stand 117
Ellen Somers
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
Ellen Somers
10 nov
13:00 - 15:00
Stand 304
Els Beerten
02 nov
11:00 - 13:00
Stand 428
Els Beerten
08 nov
13:00 - 15:00
Stand 428
Els Beerten
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 428
Els Witte
08 nov
13:00 - 14:00
Stand 414
Els Witte
09 nov
14:00 - 15:00
Stand 414
Elvis Peeters
02 nov
15:00 - 16:30
Stand 117
Eric Bouwens
08 nov
15:00 - 16:30
Stand 308
Eric Defoort
31 okt
13:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Eric Warnauts
01 nov
14:30 - 18:00
Stand 303, 311
Eric Warnauts
02 nov
12:00 - 14:30
Stand 303, 311
Erik Van Vooren
10 nov
14:30 - 15:30
Stand 307
Erik Verdonck
06 nov
18:00 - 21:00
Stand 308
Erik Verdonck
10 nov
11:30 - 15:00
Stand 308
Erik Vlaminck
10 nov
11:00 - 13:00
Stand 117
Erik Vlaminck
10 nov
13:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Erika Verhoeven
08 nov
10:30 - 12:00
Stand 214
Erin Hunter
01 nov
16:00 - 18:00
Stand 428
Erna Droesbeke
01 nov
11:00 - 12:00
Stand 302
Erna Droesbeke
03 nov
14:00 - 15:00
Stand 302
Erna Droesbeke
06 nov
15:00 - 16:00
Stand 302
Erna Droesbeke
10 nov
15:00 - 16:00
Stand 302
Erwin Claes
01 nov
10:00 - 13:00
Stand 212, 223
Erwin Mortier
06 nov
15:30 - 17:00
Stand 401
Esther Platteeuw
08 nov
10:30 - 13:30
Stand 214
Eva Mouton
01 nov
16:00 - 17:00
Stand 317
Eva Van der Linden
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 429
Eva-Rita Boon
31 okt
14:00 - 15:00
Stand 314
Evelien De Vlieger
01 nov
14:30 - 15:30
Stand 317
Fatena Al-Ghorra
04 nov
12:00 - 22:00
Stand 224
Fatima Marzouki
04 nov
19:00 - 20:00
Stand 316
Feline Minne
11 nov
15:00 - 16:00
Stand 314
Ferdi Forrest
04 nov
16:00 - 22:00
Stand 435
Ferdi Forrest
07 nov
10:00 - 18:00
Stand 435
Fikry El Azzouzi
31 okt
11:30 - 12:00
Stand 450
Fikry El Azzouzi
31 okt
12:00 - 13:30
Stand 117
Fikry El Azzouzi
06 nov
18:30 - 21:00
Stand 117
Fikry El Azzouzi
09 nov
15:00 - 16:30
Stand 117
Filip Salmon
11 nov
15:00 - 16:30
Stand 308
Flo de Goede
02 nov
10:00 - 12:00
Stand 102, 103, 109
Flo de Goede
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 411
Floortje Zwigtman
08 nov
13:00 - 14:00
Stand 120
Floortje Zwigtman
08 nov
16:00 - 17:00
Stand 120
Florence Wauters
09 nov
10:30 - 13:30
Stand 214
Floris Wuyts
02 nov
15:30 - 18:30
Stand 302
Fons Wils
04 nov
18:30 - 22:00
Stand 203
Fons Wils
06 nov
19:00 - 21:00
Stand 312, 320, 321
Fons Wils
07 nov
14:00 - 17:00
Stand 203
Fons Wils
10 nov
12:00 - 14:00
Stand 203
Fons Wils
10 nov
14:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Fran Bambust
10 nov
14:00 - 16:00
Stand 212, 223
Francis Carin
01 nov
14:30 - 18:00
Stand 303, 311
Francis Carin
02 nov
14:00 - 17:00
Stand 303, 311
Francis Jonckheere
01 nov
15:00 - 16:00
Stand 316
François Breugelmans
01 nov
13:00 - 17:00
Stand 200
François Breugelmans
04 nov
14:00 - 20:00
Stand 200
François Breugelmans
06 nov
14:00 - 18:00
Stand 200
François Breugelmans
10 nov
14:00 - 17:00
Stand 200
François Breugelmans
11 nov
14:00 - 17:00
Stand 200
François Walthéry
08 nov
14:30 - 18:00
Stand 303, 311
Frank Buyse
31 okt
11:00 - 13:00
Stand 304
Frank Buyse
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
Frank Daenen
31 okt
14:00 - 17:00
Stand 214
Frank Daenen
10 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Frank De Vos
01 nov
16:00 - 18:00
Stand 224
Frank De Vos
04 nov
20:00 - 22:00
Stand 224
Frank De Vos
06 nov
20:00 - 22:00
Stand 224
Frank De Vos
09 nov
14:00 - 16:00
Stand 224
Frank Geleyn
31 okt
14:00 - 17:00
Stand 214
Frank Geleyn
09 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Frank Philippart
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 225
Frank Pollet
31 okt
10:30 - 13:30
Stand 214
Frank Pollet
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 222
Frank Pollet
11 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Frank Van de Winkel
08 nov
16:00 - 17:00
Stand 314
Frank Van der Auwera
06 nov
18:30 - 21:00
Stand 117
Franky Bostyn
01 nov
13:30 - 16:30
Stand 308
Freddy Michiels
05 nov
13:30 - 17:30
Stand 200
Freddy Michiels
08 nov
13:30 - 17:30
Stand 200
Frederik Buyckx
06 nov
21:00 - 22:00
Stand 307
Freek Neirynck
02 nov
10:00 - 12:30
Stand 200
Freek Neirynck
02 nov
13:30 - 17:30
Stand 200
Freek Neirynck
08 nov
10:00 - 12:30
Stand 200
Freek Neirynck
08 nov
13:30 - 17:30
Stand 200
Frieda Joris
04 nov
19:30 - 21:00
Stand 308
Frieda Joris
06 nov
18:00 - 19:30
Stand 308
Frieda Van Raevels
03 nov
15:00 - 17:00
Stand 107
Frieda Van Raevels
08 nov
15:00 - 17:00
Stand 107
Frits Boterman
02 nov
13:30 - 14:30
Stand 414
Frits Winter
06 nov
14:00 - 16:00
Stand 302
Frodo De Decker
11 nov
12:30 - 14:30
Stand 102, 103, 109
Gaea Schoeters
10 nov
15:00 - 17:00
Stand 401
Geert Clerbout
06 nov
18:30 - 21:30
Stand 312, 320, 321
Geert Clerbout
10 nov
13:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Geert Colpaert
01 nov
13:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Geert De Kockere
31 okt
10:30 - 17:00
Stand 214
Geert De Kockere
02 nov
10:30 - 17:00
Stand 214
Geert De Kockere
11 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Geert De Vriese
31 okt
13:00 - 15:00
Stand 314
Geert Janssens
31 okt
11:30 - 13:00
Stand 308
Geert Janssens
08 nov
15:00 - 16:30
Stand 308
Geinz
09 nov
10:00 - 12:00
Stand 411
Geinz
09 nov
14:00 - 15:30
Stand 102, 103, 109
Gerard van Gemert
08 nov
11:00 - 13:00
Stand 212, 223
Gerard van Gemert
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 212, 223
Gerard van Gemert
09 nov
11:00 - 13:00
Stand 212, 223
Gerard van Gemert
09 nov
14:00 - 16:00
Stand 212, 223
Gerbert Bakx
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 225
Gerd de Ley
06 nov
19:00 - 20:00
Stand 316
Gerd de Ley
09 nov
13:30 - 15:00
Stand 117
Gerd Van Loock
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 210
Gerda Berckmoes
04 nov
10:00 - 16:00
Stand 435
Gerda Debyser
02 nov
11:00 - 14:00
Stand 107
Gerda Debyser
05 nov
11:00 - 14:00
Stand 107
Gerda Dendooven
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 428

Pagina's

Nieuwsbrief

Twitter

En toen won ik ticketjes voor de #boekenbeurs! Hoera & dank @Lannoo en @SabinePeeters Welke dag(en) zijt gij daar trouwens, Peeters?
Wel jammer dat ik niet naar de YA Convention ga dit jaar, maar ik wil liever naar de Fantasy themadag met Kiera Cass. #boekenbeurs
Jippie! Twee tickets voor de #boekenbeurs gewonnen! :D Thanks @Lannoo
Gratis tickets voor apothekers voor #boekenbeurs op 6/11 dankzij @Vlaams_Apo_Netw & @uitgeverijacco. Vraag ze aan via event.tickoweb.be/boekenbeurs-no…
@Egoshocker @Dirk_de_Wachter dat weet ik wel zeker! En ik met het boek @Egoshocker ... Ik kijk er naar uit! #boekenbeurs
@torfsrik of hoe - na synode - blijkt dat #entoenschiepgodkevin brandend actueel, pijnlijk confronterend & satirisch is. #boekenbeurs
load more
Facebook