Signeersessies

Ontmoet je favoriete auteur en laat je boek signeren. Hier vind je wie signeert en wanneer.

A. Thijssen
11 nov
14:00 - 14:30
Stand 325
Aagje Vanwalleghem
01 nov
10:00 - 12:00
Stand 426
Aagje Vanwalleghem
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 426
Aagje Vanwalleghem
06 nov
15:00 - 17:00
Stand 426
Achdé
11 nov
11:00 - 12:30
Stand 207
Achilles Cools
04 nov
14:00 - 15:00
Stand 408, 438
Achilles Cools
04 nov
15:30 - 17:30
Stand 117
Aimee de Jongh
09 nov
14:00 - 17:00
Stand 211
Aimee de Jongh
11 nov
11:00 - 13:00
Stand 207
Aimee de Jongh
11 nov
14:00 - 17:00
Stand 211
Alain Verster
04 nov
14:00 - 17:00
Stand 211
Albert Degryse
11 nov
14:00 - 18:00
Stand 417
Alexander Roose
04 nov
14:00 - 16:00
Stand 106, 107
Alexander Roose
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 106, 107
Alexandra Kervyn
02 nov
10:00 - 12:00
Stand 209, 221
Alexia Leysen
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 301
alfons vansteenwegen
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 201
Alicja Gescinska
11 nov
12:00 - 14:00
Stand 400
Aline Sax
06 nov
15:00 - 17:00
Stand 422
Aline Sax
11 nov
11:00 - 13:00
Stand 422
Aloka Liefrink
04 nov
11:00 - 12:00
Stand 326, 327
Aloka Liefrink
04 nov
15:00 - 16:00
Stand 408, 438
Aloka Liefrink
10 nov
19:00 - 21:00
Stand 408, 438
Aloka Liefrink
11 nov
16:00 - 18:00
Stand 408, 438
Amélie Rombauts
02 nov
16:30 - 17:30
Stand 315, 316
Amy De Schutter
01 nov
15:00 - 17:00
Stand 201
Amy De Schutter
03 nov
15:00 - 17:00
Stand 201
Amy De Schutter
06 nov
15:00 - 17:00
Stand 201
An Bogaerts
31 okt
15:00 - 17:00
Stand 410
An Bogaerts
11 nov
14:00 - 15:00
Stand 410
An Candaele
06 nov
14:00 - 17:00
Stand 211
An Candaele
11 nov
10:30 - 13:30
Stand 211
An Janssens
01 nov
16:00 - 18:00
Stand 408, 438
An Melis
31 okt
10:00 - 18:00
Stand 217
An Melis
01 nov
10:00 - 18:00
Stand 217
An Melis
03 nov
10:00 - 18:00
Stand 217
An Melis
07 nov
10:00 - 18:00
Stand 217
An Melis
08 nov
10:00 - 18:00
Stand 217
An Swerts
03 nov
15:00 - 17:00
Stand 209, 221
André Meganck
02 nov
16:00 - 18:00
Stand 321
André Meganck
03 nov
12:00 - 14:00
Stand 321
André Meganck
04 nov
12:00 - 14:00
Stand 321
Andrew Verschetze
01 nov
15:00 - 16:00
Stand 304
Andy De Brouwer
10 nov
19:00 - 21:00
Stand 409
Andy Engel
01 nov
16:00 - 18:00
Stand 209, 221
Angela Jakaj
01 nov
13:00 - 15:00
Stand 301
Angela Jakaj
05 nov
14:00 - 16:00
Stand 301
Angela Jakaj
06 nov
16:00 - 18:00
Stand 301
Angela Pelaez-Vargas
05 nov
12:00 - 14:00
Stand 209, 221
Angelo Dorny
05 nov
15:00 - 17:00
Stand 409
Anita Bijsterbosch
31 okt
11:00 - 13:00
Stand 209, 221
Anja Copejans
04 nov
14:00 - 18:00
Stand 417
Anja Feliers
01 nov
14:00 - 15:00
Stand 315
Anja Feliers
05 nov
14:00 - 15:00
Stand 315
Anja Feliers
06 nov
14:00 - 15:00
Stand 315
Anja Feliers
11 nov
14:00 - 15:00
Stand 315
Anja Musters
06 nov
10:00 - 14:00
Stand 417
Anke Wauters
04 nov
15:00 - 17:00
Stand 301
Anke Wauters
05 nov
15:00 - 17:00
Stand 301
Anke Wauters
11 nov
11:00 - 13:00
Stand 301
Ankie Duis
08 nov
17:00 - 19:00
Stand 201
Ann Bé
01 nov
10:00 - 14:00
Stand 417
Ann Bé
07 nov
10:00 - 14:00
Stand 417
Ann De Bode
31 okt
14:00 - 17:00
Stand 211
Ann De Bode
06 nov
10:30 - 13:30
Stand 211
Ann Keymeulen
01 nov
15:00 - 17:00
Stand 409
Ann Lootens
05 nov
10:30 - 14:00
Stand 209, 221
Ann Reymen
31 okt
15:30 - 17:00
Stand 410
Ann Reymen
06 nov
13:00 - 15:00
Stand 410
Ann Reymen
11 nov
14:00 - 15:00
Stand 410
Ann Thijssen
06 nov
15:00 - 17:00
Stand 400
Ann Thijssen
11 nov
15:00 - 17:00
Stand 400
Anne Dedry
31 okt
15:00 - 16:00
Stand 304
Anne Poelmans
10 nov
19:00 - 21:00
Stand 301
Anne-Laure Van Neer
03 nov
14:00 - 18:00
Stand 220
Anne-Laure Van Neer
04 nov
10:00 - 14:00
Stand 220
Anneke Van de Voorde
01 nov
13:00 - 15:00
Stand 311
Anneke Van de Voorde
02 nov
13:00 - 15:00
Stand 311
Anneke Van de Voorde
06 nov
14:00 - 16:00
Stand 311
Anneke Van de Voorde
10 nov
14:00 - 15:00
Stand 311
Anneke Van de Voorde
11 nov
13:00 - 15:00
Stand 311
Annelies D'Hulster
02 nov
14:30 - 16:30
Stand 106, 107
Annelies D'Hulster
06 nov
13:00 - 15:00
Stand 106, 107
Annelies Van Wittenberghe
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 409
Annelies Van Wittenberghe
05 nov
11:00 - 13:00
Stand 409
Annelies Verbeke
03 nov
13:30 - 15:30
Stand 401
Annemarie van der Heijden
03 nov
11:00 - 13:00
Stand 209, 221
Annemie Berebrouckx
02 nov
11:00 - 13:00
Stand 422
Annemie Berebrouckx
03 nov
18:00 - 20:00
Stand 211
Annemie Berebrouckx
05 nov
14:00 - 16:00
Stand 422
Annemie Berebrouckx
06 nov
14:00 - 16:00
Stand 422
Annemie Berebrouckx
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 422
Annemie Heselmans
05 nov
12:00 - 13:00
Stand 410
Annemieken Van Reepingen
05 nov
14:00 - 18:00
Stand 417
Annemieken Van Reepingen
08 nov
18:00 - 22:00
Stand 417
Anneriek Van Heugten
31 okt
10:30 - 13:00
Stand 209, 221
Anneriek Van Heugten
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 106, 107
Anneriek Van Heugten
04 nov
10:30 - 13:00
Stand 209, 221
Anneriek Van Heugten
04 nov
14:00 - 16:00
Stand 106, 107
Annie Reniers
31 okt
11:00 - 13:00
Stand 117
Annie van Gansewinkel
06 nov
14:00 - 17:00
Stand 211
Anny Van Roosbroeck (Kost van toen)
02 nov
13:00 - 15:00
Stand 409
Anouck Schuyesmans
10 nov
19:00 - 21:00
Stand 116
Anouk Nijs
31 okt
12:00 - 13:00
Stand 209, 221
Anton van Hooff
05 nov
16:00 - 17:00
Stand 408
Ariane Sonck
06 nov
15:00 - 16:00
Stand 303
Armand Sermon
06 nov
14:00 - 18:00
Stand 202
Arnout Hauben
05 nov
14:00 - 16:00
Stand 106, 107
Arnout Hauben
06 nov
14:00 - 15:00
Stand 426
Arnout Hauben
06 nov
15:00 - 16:30
Stand 106, 107
Aron Dijkstra
03 nov
15:00 - 17:00
Stand 209, 221
Astrid Witte
02 nov
11:00 - 13:00
Stand 209, 221
Aurélia Higuet
31 okt
13:00 - 15:00
Stand 209, 221
Axel Janssens
31 okt
13:00 - 15:00
Stand 209, 221
Barbara Yelin
11 nov
10:00 - 11:00
Stand 120
Barbara Yelin
11 nov
13:30 - 15:30
Stand 102, 103, 109
Bart De Clerck
03 nov
18:00 - 19:00
Stand 116
Bart Debbaut
01 nov
14:00 - 15:00
Stand 315
Bart Debbaut
06 nov
14:00 - 15:00
Stand 315
Bart Janssen
02 nov
15:00 - 17:00
Stand 117
Bart Koubaa
11 nov
14:00 - 14:30
Stand 325
Bart Moeyaert
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 422
Bart Moeyaert
05 nov
13:00 - 15:00
Stand 401
Bart Moeyaert
05 nov
15:00 - 17:00
Stand 422
Bart Plouvier
01 nov
14:00 - 15:00
Stand 116
Bart Plouvier
06 nov
15:00 - 16:00
Stand 116
Bart Stouten
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 117
Bart Van Craeynest
03 nov
15:00 - 17:00
Stand 301
Bart Vanreusel
31 okt
14:00 - 15:00
Stand 311
Bart Vermeer
04 nov
14:00 - 16:00
Stand 118
Bart Vermeer
05 nov
13:00 - 15:00
Stand 118
Bart Voet
11 nov
15:00 - 17:00
Stand 422
Bavo Dhooge
05 nov
14:00 - 16:00
Stand 408, 438
Bavo Dhooge
06 nov
14:00 - 16:00
Stand 408, 438
Bavo Dhooge
11 nov
16:00 - 18:00
Stand 408, 438
Beatrijs Peeters
01 nov
10:30 - 13:30
Stand 211
Beatrijs Peeters
11 nov
14:00 - 17:00
Stand 211
Beatrijs van Deursen
01 nov
13:00 - 15:00
Stand 209, 221
Belinda Aebi
01 nov
13:00 - 15:00
Stand 409
Belinda Aebi
06 nov
13:00 - 15:00
Stand 409
Ben Rottiers
03 nov
15:00 - 17:00
Stand 434
Benny Baudewyns
01 nov
15:00 - 17:00
Stand 116
Benny Baudewyns
03 nov
19:00 - 21:00
Stand 116
Benny Baudewyns
05 nov
14:00 - 16:00
Stand 116
Benoit Dewitte
06 nov
15:00 - 16:00
Stand 304
Bernard Dewitte
06 nov
15:00 - 16:00
Stand 304
Bernard Dewulf
03 nov
20:00 - 21:00
Stand 408, 438
Bernard Dewulf
06 nov
11:30 - 12:30
Stand 325
Bernard Dewulf
06 nov
13:00 - 14:00
Stand 120
Bert Arnold
07 nov
12:30 - 13:30
Stand 326

Pagina's

Nieuwsbrief

Twitter

Boekenwurmen opgelet! Witte Billy-boekenkasten, zondagmiddag gratis ophalen, Amsterdam #gratis #boeken #boekenbeurs marktplaats.nl/a/huis-en-inri…
Vandaag een dagje in de hemel (ook wel de "boekenbeurs" genoemd) rondgelopen. 😍 #boekenbeursinstagram.com/p/BNPVepCBLCd/
load more
Volg ons op