Signeersessies

Ontmoet je favoriete auteur en laat je boek signeren. Hier vind je wie signeert en wanneer.

Aag Vernelen
09 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Aag Vernelen
11 nov
10:30 - 13:30
Stand 214
Aart De Zitter
05 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Abigail Abraham
11 nov
12:00 - 13:00
Stand 304
Abigail Abraham
11 nov
14:00 - 14:30
Stand 210
Adriaan Van Aken
11 nov
13:30 - 14:30
Stand 117
Adriaan van Dis
06 nov
15:30 - 16:30
Stand 314, 319
Adrian Stone
01 nov
15:00 - 17:00
Stand 314
Adrien Floch
08 nov
16:00 - 18:00
Stand 102, 103, 109
Aimée de Jongh
01 nov
10:00 - 12:00
Stand 411
Aimée de Jongh
01 nov
17:00 - 18:00
Stand 102, 103, 109
Aimée de Jongh
02 nov
10:30 - 13:30
Stand 214
Aimée de Jongh
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 102, 103, 109
Albert Verdeyen
10 nov
13:00 - 16:00
Stand 303, 311
Alfons Vansteenwegen
11 nov
14:30 - 15:30
Stand 307
Aline Sax
02 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Aline Sax
11 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Aloka Liefrink
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 304
Aloka Liefrink
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
Aloka Liefrink
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
Aloka Liefrink
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
An Candaele
09 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
An Janssens
01 nov
16:00 - 17:00
Stand 314
An Lemmens
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
An Swerts
02 nov
11:00 - 13:00
Stand 212, 223
An van Duyse
04 nov
19:00 - 20:00
Stand 414
Andreas Stynen
02 nov
15:00 - 16:30
Stand 308
Andreas Stynen
08 nov
15:00 - 16:30
Stand 308
Andy Fierens
01 nov
16:00 - 17:30
Stand 401
Angelo Dorny
01 nov
11:30 - 13:00
Stand 308
Angelo Dorny
02 nov
13:30 - 15:00
Stand 308
Angelo Dorny
08 nov
11:30 - 13:00
Stand 308
Angelo Dorny
09 nov
13:30 - 15:00
Stand 308
Anita Bijsterbosch
09 nov
14:00 - 16:00
Stand 212, 223
Anja Feliers
02 nov
16:00 - 17:00
Stand 316
Anja Feliers
04 nov
20:00 - 21:00
Stand 307
Anja Feliers
09 nov
14:00 - 15:00
Stand 316
Anja Pairoux
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
Anja Pairoux
10 nov
13:00 - 15:00
Stand 304
Anjali Taneja
31 okt
13:00 - 15:00
Stand 428
Anke Kranendonk
31 okt
11:00 - 14:00
Stand 213
Ann De Bode
05 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Ann De Bode
08 nov
10:30 - 13:30
Stand 214
Ann De Craemer
09 nov
14:00 - 15:00
Stand 401
Ann De Craemer
11 nov
15:00 - 17:00
Stand 401
Ann Gladiné
10 nov
10:00 - 18:00
Stand 435
Ann Lootens
31 okt
11:00 - 13:00
Stand 212, 223
Ann Peuteman
31 okt
13:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Ann Peuteman
04 nov
18:30 - 21:30
Stand 312, 320, 321
Ann Peuteman
06 nov
19:30 - 21:30
Stand 312, 320, 321
Ann Thijssen
09 nov
15:00 - 17:00
Stand 401
Ann Vansteenkiste
02 nov
13:30 - 16:30
Stand 308
Ann Vansteenkiste
10 nov
13:30 - 16:30
Stand 308
Ann Vansteenkiste
11 nov
13:30 - 16:30
Stand 308
Anne Baaths
08 nov
14:00 - 18:00
Stand 222
Anne Provoost
07 nov
16:00 - 17:00
Stand 314
Anne Schneider
31 okt
16:00 - 17:00
Stand 212, 223
Anne Schneider
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 212, 223
Annemie Berebrouckx
31 okt
10:30 - 13:30
Stand 214
Annemie Berebrouckx
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 428
Annemie Berebrouckx
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 428
Annemie Berebrouckx
08 nov
13:00 - 15:00
Stand 428
Annemie Berebrouckx
09 nov
14:00 - 16:00
Stand 428
Annemie Berebrouckx
11 nov
10:30 - 13:30
Stand 214
Annemie Berebrouckx
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 428
Annemie Struyf
06 nov
20:00 - 21:00
Stand 307
Annemie Struyf
06 nov
21:30 - 22:00
Stand 307
Annemie Vandaele
09 nov
11:00 - 13:00
Stand 212, 223
Annemie Willemse
04 nov
18:00 - 22:00
Stand 225
Anneriek Van Heugten
06 nov
18:30 - 21:00
Stand 212, 223
Anneriek Van Heugten
08 nov
11:00 - 17:00
Stand 212, 223
Anneriek Van Heugten
10 nov
11:00 - 14:00
Stand 212, 223
Annick Beyers
31 okt
14:00 - 17:00
Stand 107
Annick De Wit
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 304
Annick De Wit
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
Annick De Wit
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
Annick De Wit
11 nov
11:00 - 13:00
Stand 304
Annie Reniers
07 nov
12:00 - 14:00
Stand 224
Annie Reniers
09 nov
16:00 - 18:00
Stand 224
Anthony Langley
31 okt
13:30 - 15:00
Stand 308
Anton Van Hertbruggen
01 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Antoon Vrints
11 nov
13:00 - 14:00
Stand 414
Ariane De Borger
01 nov
13:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Ariane De Borger
04 nov
18:30 - 21:30
Stand 312, 320, 321
Ariane De Borger
09 nov
13:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Arleston Christophe
08 nov
16:00 - 18:00
Stand 102, 103, 109
Ausloos Peter
06 nov
16:00 - 21:00
Stand 122
Ausloos Peter
08 nov
15:00 - 18:00
Stand 122
Axel Janssens
06 nov
19:00 - 21:00
Stand 212, 223
Axel Janssens
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 212, 223
Baptist de Pape
10 nov
14:00 - 15:00
Stand 314
Bart Debbaut
31 okt
14:00 - 15:00
Stand 316
Bart Debbaut
02 nov
14:30 - 15:00
Stand 450
Bart Debbaut
02 nov
16:00 - 17:00
Stand 316
Bart Debbaut
09 nov
14:00 - 15:00
Stand 307
Bart Giedts
09 nov
15:00 - 16:30
Stand 308
Bart Koubaa
01 nov
13:30 - 14:00
Stand 450
Bart Koubaa
11 nov
14:00 - 16:00
Stand 401
Bart M. Massant
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 225
Bart Meuleman
31 okt
15:00 - 17:00
Stand 401
Bart Meuleman
01 nov
15:30 - 16:00
Stand 450
Bart Meuleman
02 nov
13:00 - 15:00
Stand 401
Bart Meuleman
08 nov
15:00 - 17:00
Stand 401
Bart Moeyaert
31 okt
15:00 - 17:00
Stand 401
Bart Moeyaert
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 428
Bart Moeyaert
02 nov
15:00 - 17:00
Stand 428
Bart Van der Straeten
08 nov
13:00 - 14:00
Stand 117
Bart Vermeer
02 nov
10:00 - 13:00
Stand 107
Bart Vermeer
09 nov
10:00 - 14:00
Stand 107
Bart Vonck
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 224
Bart Willemen
31 okt
14:00 - 18:00
Stand 122
Bartel Van Riet
31 okt
13:00 - 17:00
Stand 312, 320, 321
Bas Bogaerts
31 okt
14:00 - 15:00
Stand 414
Bas Bogaerts
01 nov
13:00 - 14:00
Stand 414
Bas Bogaerts
02 nov
13:00 - 14:00
Stand 414
Bavo Dhooge
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 304
Bavo Dhooge
01 nov
13:00 - 14:00
Stand 314
Bavo Dhooge
02 nov
11:00 - 13:00
Stand 304
Bavo Dhooge
02 nov
15:00 - 17:00
Stand 428
Bavo Dhooge
09 nov
11:00 - 13:00
Stand 304
Bavo Dhooge
09 nov
16:30 - 18:00
Stand 314
Bavo Dhooge
11 nov
13:00 - 14:00
Stand 314
Bavo Dhooge
11 nov
14:00 - 15:00
Stand 424
Bavo Dhooge
11 nov
15:00 - 17:00
Stand 428
Bavo Dhooge
11 nov
16:00 - 18:00
Stand 314
Belinda Aebi
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 414
Belinda Aebi
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 414
Belinda Aebi
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 414
Belinda Aebi
09 nov
14:00 - 16:00
Stand 414
Ben Crabbé
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 304
Ben Gijsemans
08 nov
14:00 - 16:00
Stand 102, 103, 109
Benedict Wydooghe
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 225
Benjamin Leroy
01 nov
14:00 - 17:00
Stand 214
Benjamin Leroy
08 nov
10:30 - 13:30
Stand 214
Benjamin Leroy
10 nov
15:30 - 16:00
Stand 317
Bernard Ridderbos
06 nov
18:00 - 21:00
Stand 308
Bert De Craene
02 nov
14:00 - 16:00
Stand 102, 103, 109
Bieke Roose
10 nov
15:00 - 18:00
Stand 222
Bieke Roose
11 nov
10:00 - 14:00
Stand 222
Birgit De Greve
31 okt
12:00 - 16:00
Stand 225
Birgit De Greve
01 nov
12:00 - 16:00
Stand 225
Birgit De Greve
04 nov
18:00 - 22:00
Stand 225
Birgit De Greve
11 nov
12:00 - 16:00
Stand 225
Bjorn Van den Eynde
31 okt
11:00 - 13:00
Stand 113
Bjorn Van den Eynde
31 okt
14:00 - 16:00
Stand 113
Bjorn Van den Eynde
31 okt
17:00 - 18:00
Stand 113
Bjorn Van den Eynde
01 nov
11:00 - 13:00
Stand 113
Bjorn Van den Eynde
01 nov
14:00 - 16:00
Stand 113
Bjorn Van den Eynde
01 nov
17:00 - 18:00
Stand 113
Bjorn Van den Eynde
02 nov
11:00 - 13:00
Stand 113

Pagina's

Nieuwsbrief

Twitter

Telt er nog iemand af naar de #boekenbeurs ? Ik alleszins wel!!
En toen won ik ticketjes voor de #boekenbeurs! Hoera & dank @Lannoo en @SabinePeeters Welke dag(en) zijt gij daar trouwens, Peeters?
Wel jammer dat ik niet naar de YA Convention ga dit jaar, maar ik wil liever naar de Fantasy themadag met Kiera Cass. #boekenbeurs
Jippie! Twee tickets voor de #boekenbeurs gewonnen! :D Thanks @Lannoo
Gratis tickets voor apothekers voor #boekenbeurs op 6/11 dankzij @Vlaams_Apo_Netw & @uitgeverijacco. Vraag ze aan via event.tickoweb.be/boekenbeurs-no…
@Egoshocker @Dirk_de_Wachter dat weet ik wel zeker! En ik met het boek @Egoshocker ... Ik kijk er naar uit! #boekenbeurs
load more
Facebook