Vrijdag 11 november

Alle auteurs op Vrijdag 11 november

Gazet van Antwerpen
10:00 - 18:00
Stand 424
Doe mee met de Kinder- en Jeugdjury-speurtocht!
10:00 - 18:00
Stand 323
Lucky Luke Fotobooth
10:00 - 18:00
Stand 207
Gazet van Antwerpen
10:00 - 18:00
Stand 424
De Standaard
10:00 - 18:00
Stand 424
De onmogelijke signeersessie
(Sophie Kinsella)
10:00 - 18:00
Stand 407
Het Nieuwsblad
10:00 - 18:00
Stand 424
‘Levende muziek’- liedjes met kleuters
(Levende muziek)
10:30 - 11:30
Spiegeltent
Wie jarig is, trakteert
(Mark Tijsmans)
11:00 - 16:00
Stand 106
WPG leest voor - Woezel & Pip, Op zoek naar de sloddervos
11:00 - 13:00
Stand 422
Over euthanasie met o.a. LEIFarts Patrick Wyffels en Wim Distelmans
(Patrick Wyffels)
11:00 - 12:00
Rood podium
Great Books, houden van beroemde boeken.
(Koen De Temmerman, Alexander Roose)
11:00 - 12:30
Geel podium
Kaila de Leeuwentemmer
(Connie Snoek)
11:00 - 12:00
Ateljee
In tijden van oorlog en liefde
(Guido van Heulendonk, Jeroen Olyslaegers ...)
11:00 - 12:00
Bont podium - i.s.m Confituur en De Morgen/HUMO
De Spiekpietjes - SOS stoomboot
(Thaïs Vanderheyden)
11:00 - 11:30
Stand 222
Sven Vantomme gaat in gesprek met speler Club Brugge
(Sven Vantomme)
11:30 - 12:00
Oranje podium
De kerstboom van Lotje - voorlezen en knutselen
(Lieve Baeten)
12:00 - 13:00
Ateljee
Bijzondere dieren in de Eerste Wereldoorlog
(Yuko, Ivan Petrus Adriaenssens ...)
12:00 - 13:00
Spiegeltent
WPG Café : (Over)leven
(Petra De Sutter)
12:00 - 12:45
Rood podium
Ish Ait Hamou en Abdelkader Benali stellen luisterboek 'Cécile' voor
(Abdelkader Benali, Ish Ait Hamou)
12:30 - 13:30
Geel podium
Maak je mooiste en leukste Sinterklaasbrief
(Kristien Dieltiens)
12:30 - 14:00
Stand 105
WPG Café: Griet Op de Beeck - Gij nu
(Griet Op de Beeck)
12:45 - 13:30
Rood podium
MEET & GREET MAYA DE BIJ
13:00 - 15:00
Stand 433
Klaasje Sinterklaasje
(Amant Kathleen)
13:00 - 13:30
Stand 222
Sylvia Vanden Heede leest voor uit Vos en Haas
(Sylvia Vanden Heede)
13:00 - 13:30
Oranje podium
Verlies en afscheid in 3 grote Vlaamse romans
(Marc Reugebrink, Yannick M. Dangre ...)
13:00 - 14:00
Bont podium - i.s.m Confituur en De Morgen/HUMO
Speelse introductie tot kunst met tekentalent Klaas Verplancke
(Klaas Verplancke)
13:00 - 14:00
Ateljee
Random Acts of Kindness met Elise De Rijck
(Elise De Rijck)
13:00 - 17:00
Stand 303
Taxidermie: verstilde schoonheid
(Jeroen Lemaitre)
13:00 - 16:00
Stand 303
Johan Braeckman in gesprek met Koen Van Hoeylandt
(Koen Van Hoeylandt)
13:30 - 14:30
Geel podium
De strijd van Natascha Kampusch om te overleven buiten de kelder
(Natascha Kampusch)
13:30 - 14:00
Oranje podium
Ons creatieve brein
(Dick Frans Swaab)
13:30 - 14:30
Rood podium
KOKEN 2.0,HET VERVOLGBOEK TECHIEKEN, RECEPTEN, DRESSEREN
(Michiel Rabaey)
13:30 - 15:30
Stand 301
Eva De Roovere schrijft essay over onze drang naar perfectie
(Eva De Roovere)
14:00 - 15:00
Oranje podium
Met Judith Vanistendael ontdekken hoe haar graphic novel "Mikel" ontstond
(Judith Vanistendael)
14:00 - 15:00
Ateljee
Kleuren met Caran d"ache, kleurboeken van Lantaarn
(Wendelien van de Erve)
14:00 - 16:00
Stand 327
Lucky Hour!
14:00 - 15:00
Stand 207
Lucien!
(Lucien Van Impe, Filip Osselaer)
14:30 - 15:30
Geel podium
De Greppel - Herman Koch
(Herman Koch)
14:30 - 15:30
Rood podium
De weg van zelfcompassie
(David Dewulf)
15:00 - 15:30
Oranje podium
Lize Spit & Kris Van Steenberge over debuteren en daarna...
(Kris Van Steenberge, Lize Spit)
15:00 - 16:00
Bont podium - i.s.m Confituur en De Morgen/HUMO
Het eerste kinderboek van Santa Montefiore
(Santa Montefiore)
15:00 - 16:00
Ateljee
Lize Spit & Kris Van Steenberge over debuteren en daarna...
(Lize Spit)
15:00 - 16:00
Stand 325
Minipiet naar de pietenschool
(Guy Daniëls)
15:00 - 15:30
Stand 222
De wereld van De Wachter
(Dirk De Wachter)
15:30 - 16:30
Rood podium
Op zoek naar de ‘dwarsligger’ onder de kathedraal van Antwerpen!
(Yves Saerens)
15:30 - 16:30
Geel podium
Geannuleerd : Johan Braeckman interviewt Wilfried Hendrickx over 'De solipsist'
(Wilfried Hendrickx, Johan Braeckman)
16:00 - 17:00
Bont podium - i.s.m Confituur en De Morgen/HUMO
Speeddate met vooraanstaande figuren uit het boekenvak
16:00 - 17:30
Ateljee
De prachtige 80
(De Prachtige 80)
16:00 - 18:00
Spiegeltent
Herman Koch
10:00 - 10:30
Stand 426
Barbara Yelin
10:00 - 11:00
Stand 120
Ludo Geluykens
10:00 - 12:30
Stand 402
Marina Theunissen
10:00 - 14:00
Stand 220
Nico De Braeckeleer
10:00 - 14:00
Stand 113
Tamara Geraeds
10:00 - 14:00
Stand 220
Myriam Roelandt
10:00 - 14:00
Stand 417
Sandrine Lambert
10:00 - 14:00
Stand 417
Mirte Wolfs
10:00 - 14:00
Stand 417
Marie Uiterwijk
10:00 - 14:00
Stand 220
Heidi Swerts
10:00 - 18:00
Stand 201
Mark Tijsmans
10:00 - 18:00
Stand 118
Germain Droogenbroodt
10:00 - 18:00
Stand 416
Rosemarie De Vos
10:00 - 18:00
Stand 217
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
10:30 - 12:00
Stand 113
Karen Dierickx
10:30 - 12:30
Stand 118
Erwin Claes
10:30 - 13:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Peter Nys
10:30 - 13:00
Stand 209
An Candaele
10:30 - 13:30
Stand 211
Jan De Kinder
10:30 - 13:30
Stand 211
Riet Wille
10:30 - 13:30
Stand 211
Frank Geleyn
10:30 - 13:30
Stand 211
Nils Pieters
10:30 - 13:30
Stand 211
Guy Didelez
10:30 - 14:00
Stand 118
Kathleen Amant
10:30 - 15:30
Stand 209
Luc Descamps
10:30 - 16:00
Stand 118
Katrien Van Effelterre
11:00 - 12:00
Stand 410
Santa Montefiori
11:00 - 12:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Hind Fraihi
11:00 - 12:00
Stand 106
Johan Op de Beeck
11:00 - 12:00
Stand 410
Ronny Van Rompuy
11:00 - 12:00
Stand 408
Herman Koch
11:00 - 12:00
Stand 120
Jul
11:00 - 12:30
Stand 207
Charel Cambré
11:00 - 12:30
Stand 300
Achdé
11:00 - 12:30
Stand 207
Hilde Vandermeeren
11:00 - 13:00
Stand 401
Sandra Bekkari
11:00 - 13:00
Stand 301
Aimee de Jongh
11:00 - 13:00
Stand 207
geen foto beschikbaar
Paul De Roy
11:00 - 13:00
Stand 117
Gerda Van Erkel
11:00 - 13:00
Stand 422
Bjorn Van den Eynde
11:00 - 13:00
Stand 113
Gerda Dendooven
11:00 - 13:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Kurt Deswert
11:00 - 13:00
Stand 301
Yves Devos
11:00 - 13:00
Stand 409
Tom Van de Weghe
11:00 - 13:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Evelien De Vlieger
11:00 - 13:00
Stand 422
Kasper Bormans
11:00 - 13:00
Stand 409
Leo Timmers
11:00 - 13:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Kaat De Kock
11:00 - 13:00
Stand 209
Aline Sax
11:00 - 13:00
Stand 422
Anke Wauters
11:00 - 13:00
Stand 301
Gürcan Gürsel
11:00 - 13:00
Stand 434
Karen De Becker
11:00 - 13:00
Stand 301
Yazan Rajab
11:00 - 13:00
Stand 301
Louise Coffyn
11:00 - 13:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Luc Cromheecke
11:00 - 14:00
Stand 207
Thaïs Vanderheyden
11:00 - 14:00
Stand 209
Koenraad Elst
11:00 - 15:00
Stand 202
Liesbet Slegers
11:00 - 16:00
Stand 209
de Loser (Bram Botermans)
11:00 - 16:00
Stand 408
Guy Daniëls
11:00 - 17:00
Stand 209
Patrick Lagrou
11:00 - 17:00
Stand 209
Meredith Van Overloop
11:00 - 18:00
Stand 201
Fabian Cancellara
11:30 - 12:30
Stand 426
John Van Schaik
11:30 - 13:00
Stand 409
Levende muziek
11:30 - 14:30
Stand 118
Jeroen Olyslaegers
12:00 - 13:00
Stand 325
geen foto beschikbaar
Elise De Rijck
12:00 - 13:00
Stand 120
Guido van Heulendonk
12:00 - 13:00
Stand 325
geen foto beschikbaar
Sven Vantomme
12:00 - 13:00
Stand 315
Ingrid Vander Veken
12:00 - 13:00
Stand 325
Erik Vlaminck
12:00 - 13:00
Stand 325
Patrick Wyffels
12:00 - 14:00
Stand 438
Jan van den Berghe
12:00 - 14:00
Stand 107
Wim Distelmans
12:00 - 14:00
Stand 408
Alicja Gescinska
12:00 - 14:00
Stand 400
Serge Simonart
12:00 - 14:00
Stand 408
Leen Dendievel
12:00 - 14:00
Stand 410
Lieve Blancquaert
12:00 - 14:00
Stand 321
Ingrid Vander Veken
12:00 - 14:00
Stand 106
Urbanus
12:00 - 14:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Goedele Van Campenhout
12:00 - 14:00
Stand 106
Santa Montefiore
12:30 - 13:00
Stand 325
Chris de Stoop
12:30 - 13:30
Stand 426
Kristien Dieltiens
12:30 - 14:00
Stand 118
Seppe Van den Berghe
12:30 - 14:00
Stand 118
Erik Vlaminck
13:00 - 14:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Katrien Steyaert
13:00 - 14:00
Stand 106
Elke Vanelderen
13:00 - 14:00
Stand 410
Peter Holvoet-Hanssen
13:00 - 14:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Guido Kees
13:00 - 14:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Lander Severins
13:00 - 14:00
Stand 303
Johan Swinnen
13:00 - 15:00
Stand 106
alfons vansteenwegen
13:00 - 15:00
Stand 201
Max Greyson
13:00 - 15:00
Stand 401
Wouter Deprez
13:00 - 15:00
Stand 400
Stephanie Coorevits
13:00 - 15:00
Stand 409
Marnix Peeters
13:00 - 15:00
Stand 400
Sven Gatz
13:00 - 15:00
Stand 106
Guido van Heulendonk
13:00 - 15:00
Stand 401
Mathijs Duyck
13:00 - 15:00
Stand 400
geen foto beschikbaar
Elke Lahousse
13:00 - 15:00
Stand 409
Jan Van der Cruysse
13:00 - 15:00
Stand 409
Luc De Vos
13:00 - 15:00
Stand 409
Jan Van der Cruysse
13:00 - 15:00
Stand 409
Lize Spit
13:00 - 15:00
Stand 116
Do Van Ranst
13:00 - 15:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Anneke Van de Voorde
13:00 - 15:00
Stand 311
geen foto beschikbaar
Moora Vander Veken
13:00 - 15:00
Stand 301
Kris Van Steenberge
13:00 - 15:00
Stand 116
Martena Duss
13:00 - 15:00
Stand 409
Jeroen Olyslaegers
13:00 - 15:00
Stand 400
Marc Peirs
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Pieter Fannes
13:00 - 15:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Molenaar Romano
13:00 - 15:00
Stand 434
Yentl Keuppens
13:00 - 15:00
Stand 409
Tom Borremans
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Bruno De Roover
13:00 - 15:00
Stand 434
Marta Majewska
13:00 - 15:00
Stand 409
Ellemieke Vermolen
13:00 - 15:00
Stand 216
Petra De Sutter
13:00 - 15:00
Stand 409
Lieven Annemans
13:00 - 15:00
Stand 106
Charel Cambré
13:00 - 15:00
Stand 434
Bram Dehouck
13:00 - 15:00
Stand 401
geen foto beschikbaar
Ken Broeders
13:00 - 16:00
Stand 300
geen foto beschikbaar
Ruthje Goethals
13:00 - 17:00
Stand 422
Jeroen Meus
13:00 - 17:00
Stand 409
Hetty Van Aar
13:00 - 17:00
Stand 422
Toni Coppers
13:00 - 18:00
Stand 409
Santa Montefiore
13:30 - 14:00
Stand 426
Sylvia Vanden Heede
13:30 - 14:30
Stand 303
Connie Snoek
13:30 - 14:30
Stand 418
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 113
Chris de Stoop
13:30 - 15:00
Stand 409
Luc Deflo
13:30 - 15:30
Stand 301
Wide Vercnocke
13:30 - 15:30
Stand 102
Stedho
13:30 - 15:30
Stand 102
Barbara Yelin
13:30 - 15:30
Stand 102
Ludo Geluykens
13:30 - 17:30
Stand 402
Marc Reugebrink
14:00 - 14:30
Stand 325
geen foto beschikbaar
A. Thijssen
14:00 - 14:30
Stand 325
Yannick Dangre
14:00 - 14:30
Stand 325
Bart Koubaa
14:00 - 14:30
Stand 325
Ann Reymen
14:00 - 15:00
Stand 410
Johan Op de Beeck
14:00 - 15:00
Stand 120
geen foto beschikbaar
Darya Safai
14:00 - 15:00
Stand 311
Anja Feliers
14:00 - 15:00
Stand 315
Monique Steenvoorden
14:00 - 15:00
Stand 326
An Bogaerts
14:00 - 15:00
Stand 410
Leen van den Berg
14:00 - 15:00
Stand 315
Serge Simonart
14:00 - 15:00
Stand 426
Pascale Naessens
14:00 - 15:00
Stand 426
Ghost Rockers
14:00 - 15:00
Stand 426
Tom Schamp
14:00 - 15:00
Stand 303
Klaas Verplancke
14:00 - 15:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Natascha Kampusch
14:00 - 15:30
Stand 315
Christian Vandekerkhove
14:00 - 16:00
Stand 327
Marec
14:00 - 16:00
Stand 107
geen foto beschikbaar
Jeanet Kingma
14:00 - 16:00
Stand 209
Louise Coffyn
14:00 - 16:00
Stand 201
Karl van den Broeck
14:00 - 16:00
Stand 106
Luc Embrechts
14:00 - 16:00
Stand 113
Mark Eyskens
14:00 - 16:00
Stand 201
Jean-Marie Dedecker
14:00 - 16:00
Stand 326
Bjorn Van den Eynde
14:00 - 16:00
Stand 113
Peter Reekmans
14:00 - 16:00
Stand 326
Alexander Roose
14:00 - 16:00
Stand 106
Annemie Berebrouckx
14:00 - 16:00
Stand 422
Jo Claes
14:00 - 16:00
Stand 408
Kapitein Winokio
14:00 - 16:00
Stand 211
Mevrouw de Poes
14:00 - 16:00
Stand 211
DIrk Leyman
14:00 - 16:00
Stand 321
Frederik Lucien De Laere
14:00 - 16:00
Stand 116
Thaïs Vanderheyden
14:00 - 16:00
Stand 301
Etienne Vermeersch
14:00 - 16:00
Stand 116
Johan Vandevelde
14:00 - 16:00
Stand 118
Walter Van den Broeck
14:00 - 16:00
Stand 106
Diane Broeckhoven
14:00 - 16:00
Stand 116
Griet Op de Beeck
14:00 - 16:00
Stand 400
Tinneke Beeckman
14:00 - 16:00
Stand 106
Sterre Carron
14:00 - 16:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Hendrik De Clerck
14:00 - 16:30
Stand 106
geen foto beschikbaar
Kristina Vindevogel
14:00 - 16:30
Stand 106
Desiree de Poot
14:00 - 16:30
Stand 106
Philip Maes
14:00 - 17:00
Stand 207
geen foto beschikbaar
Luc Hanegreefs
14:00 - 17:00
Stand 221
Guido Belcanto
14:00 - 17:00
Stand 201
Dirk Nielandt
14:00 - 17:00
Stand 211
Jonas Boets
14:00 - 17:00
Stand 118
Philippe Delzenne
14:00 - 17:00
Stand 207
geen foto beschikbaar
Christine Charliers
14:00 - 17:00
Stand 209
Yoeri Slegers
14:00 - 17:00
Stand 211
geen foto beschikbaar
Raf Willems
14:00 - 17:00
Stand 311
Beatrijs Peeters
14:00 - 17:00
Stand 211
Aimee de Jongh
14:00 - 17:00
Stand 211
Nico De Braeckeleer
14:00 - 17:00
Stand 118
Milja Praagman
14:00 - 17:00
Stand 211
geen foto beschikbaar
Ilse De Keyzer
14:00 - 17:00
Stand 209
Marjolein Pottie
14:00 - 17:00
Stand 211
Diane De Keyzer
14:00 - 17:00
Stand 106
Mark Borgions
14:00 - 17:00
Stand 207
Johan Deseyn
14:00 - 18:00
Stand 220
Rudy Soetewey
14:00 - 18:00
Stand 220
Marc De Bel
14:00 - 18:00
Stand 106
Liesbet Rombouts
14:00 - 18:00
Stand 417
geen foto beschikbaar
Albert Degryse
14:00 - 18:00
Stand 417
geen foto beschikbaar
Pierre Duyts
14:00 - 18:00
Stand 417
Dick Swaab
14:30 - 15:30
Stand 408
Koen Van Hoeylandt
14:30 - 16:00
Stand 408
Johan Braeckman
14:30 - 16:00
Stand 408
Erna Droeseke
14:30 - 16:30
Stand 326
geen foto beschikbaar
Eva De Roovere
15:00 - 16:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Katrien Steyaert
15:00 - 16:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Stefan Boxy
15:00 - 16:00
Stand 304
geen foto beschikbaar
Kristof Boxy
15:00 - 16:00
Stand 304
Rita Van Holder
15:00 - 16:00
Stand 201
Jeroen Olyslaegers
15:00 - 16:00
Stand 218
Guillaume Van der Stighelen
15:00 - 16:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Hilde Vandermeeren en Bram Dehouck
15:00 - 16:00
Stand 426
Pat Donnez
15:00 - 16:00
Stand 116
Wim Swerts
15:00 - 17:00
Stand 434
Judith Vanistendael
15:00 - 17:00
Stand 102
Jaak van Assche
15:00 - 17:00
Stand 434
Steven De Foer
15:00 - 17:00
Stand 106
Matthias Soberon
15:00 - 17:00
Stand 301
Marc Reugebrink
15:00 - 17:00
Stand 401
Patrick Lateur
15:00 - 17:00
Stand 117
geen foto beschikbaar
Peter Brouwer
15:00 - 17:00
Stand 117
Wim Degrave
15:00 - 17:00
Stand 106
Hannes Coudenys
15:00 - 17:00
Stand 301
Isabella Cozzi
15:00 - 17:00
Stand 301
Wim Lybaert
15:00 - 17:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Dirk Draulans
15:00 - 17:00
Stand 106
Dirk Vanderlinden
15:00 - 17:00
Stand 301
Dirk Bracke
15:00 - 17:00
Stand 422
Ish Ait Hamou
15:00 - 17:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Bart Voet
15:00 - 17:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Esmée Bos
15:00 - 17:00
Stand 422
Dagny Ros Asmundsdottir
15:00 - 17:00
Stand 301
Evi Renaux
15:00 - 17:00
Stand 409
Sven Ornelis
15:00 - 17:00
Stand 301
Yannick Dangre
15:00 - 17:00
Stand 400
Herman Brusselmans
15:00 - 17:00
Stand 400
Ann Thijssen
15:00 - 17:00
Stand 400
Hec Leemans
15:00 - 17:00
Stand 434
geen foto beschikbaar
Evelyn Mertens
15:00 - 18:00
Stand 217
Pascale Naessens
15:00 - 18:00
Stand 304
Herman Koch
15:30 - 16:30
Stand 408
Lucien Van Impe
15:30 - 16:30
Stand 316
David Dewulf
15:30 - 16:30
Stand 316
geen foto beschikbaar
Filip Osselaer
15:30 - 16:30
Stand 315
Kris Van Steenberge
15:30 - 16:30
Stand 325
Lize Spit
15:30 - 16:30
Stand 325
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
15:30 - 17:00
Stand 113
Charel Cambré
15:30 - 18:30
Stand 207
Santa Montefiore
16:00 - 17:00
Stand 303
Luc Deflo
16:00 - 17:00
Stand 218
Stefan Boonen
16:00 - 18:00
Stand 118
Isabel Baele
16:00 - 18:00
Stand 102
Christian De Coninck
16:00 - 18:00
Stand 408
Bavo Dhooge
16:00 - 18:00
Stand 408
Aloka Liefrink
16:00 - 18:00
Stand 408
geen foto beschikbaar
Jeroen Defauw
16:00 - 18:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Johny Vansevenant
16:00 - 18:00
Stand 321
Guido Strobbe
16:00 - 18:00
Stand 326
Steve Van Bael
16:00 - 18:00
Stand 102
Tom Schoonooghe
16:00 - 18:00
Stand 118
Wilfried Hendrickx
16:30 - 17:30
Stand 325
Johan Braeckman
16:30 - 17:30
Stand 325
Wilfried Hendrickx
17:00 - 18:00
Stand 408
Yves Saerens
17:00 - 18:00
Stand 408
geen foto beschikbaar
A. Thijssen
geen foto beschikbaar
Abdelkader Benali
Achdé
Aimee de Jongh
geen foto beschikbaar
Albert Degryse
Alexander Roose
alfons vansteenwegen
Alicja Gescinska
Aline Sax
Aloka Liefrink
Amant Kathleen
An Bogaerts
An Candaele
geen foto beschikbaar
Andy Griffiths
Anja Feliers
Anke Wauters
Ann Reymen
Ann Thijssen
geen foto beschikbaar
Anneke Van de Voorde
Annemie Berebrouckx
Barbara Yelin
Bart Koubaa
geen foto beschikbaar
Bart Voet
Bavo Dhooge
Beatrijs Peeters
Bjorn Van den Eynde
Bram Dehouck
geen foto beschikbaar
Bruno De Roover
Charel Cambré
Chris de Stoop
Christian De Coninck
Christian Vandekerkhove
geen foto beschikbaar
Christine Charliers
Connie Snoek
Dagny Ros Asmundsdottir
geen foto beschikbaar
Darya Safai
geen foto beschikbaar
David Baldacci
David Dewulf
geen foto beschikbaar
David Lagercrantz
de Loser (Bram Botermans)
De Prachtige 80
Desiree de Poot
Diane Broeckhoven
Diane De Keyzer
Dick Frans Swaab
Dick Swaab
Dirk Bracke
Dirk De Wachter
geen foto beschikbaar
Dirk Draulans
DIrk Leyman
Dirk Nielandt
Dirk Vanderlinden
Do Van Ranst
geen foto beschikbaar
Elise De Rijck
geen foto beschikbaar
Elke Lahousse
Elke Vanelderen
Ellemieke Vermolen
Erik Vlaminck
Erna Droeseke
Erwin Claes
geen foto beschikbaar
Esmée Bos
Etienne Vermeersch
geen foto beschikbaar
Eva De Roovere
geen foto beschikbaar
Evelien De Vlieger
geen foto beschikbaar
Evelyn Mertens
Evi Renaux
Fabian Cancellara
geen foto beschikbaar
Filip Osselaer
Frank Geleyn
Frederik Lucien De Laere
Gerda Dendooven
Gerda Van Erkel
Germain Droogenbroodt
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
Ghost Rockers
geen foto beschikbaar
Goedele Van Campenhout
Griet Op de Beeck
Guido Belcanto
geen foto beschikbaar
Guido Kees
Guido Strobbe
Guido van Heulendonk
Guillaume Van der Stighelen
Gürcan Gürsel
geen foto beschikbaar
Gustavo Garcia
Guy Daniëls
Guy Didelez
Hannes Coudenys
Hec Leemans
Heidi Swerts
geen foto beschikbaar
Hendrik De Clerck
Herman Brusselmans
Herman Koch
Hetty Van Aar
Hilde Vandermeeren
geen foto beschikbaar
Hilde Vandermeeren en Bram Dehouck
geen foto beschikbaar
Hind Fraihi
geen foto beschikbaar
Ilse De Keyzer
Ingrid Vander Veken
Isabel Baele
Isabella Cozzi
Ish Ait Hamou
geen foto beschikbaar
Ivan Petrus Adriaenssens
Jaak van Assche
Jan De Kinder
Jan van den Berghe
Jan Van der Cruysse
Jean-Marie Dedecker
geen foto beschikbaar
Jeanet Kingma
geen foto beschikbaar
Jeroen Defauw
geen foto beschikbaar
Jeroen Lemaitre
Jeroen Meus
Jeroen Olyslaegers
Jo Claes
Johan Braeckman
Johan Deseyn
Johan Op de Beeck
Johan Swinnen
Johan Vandevelde
John Van Schaik
geen foto beschikbaar
Johny Vansevenant
Jonas Boets
Judith Vanistendael
Jul
geen foto beschikbaar
Kaat De Kock
Kapitein Winokio
Karen De Becker
Karen Dierickx
Karl van den Broeck
Kasper Bormans
Kathleen Amant
geen foto beschikbaar
Katrien Steyaert
Katrien Van Effelterre
geen foto beschikbaar
Ken Broeders
Klaas Verplancke
geen foto beschikbaar
Koen De Temmerman
Koen Van Hoeylandt
Koenraad Elst
Kris Van Steenberge
Kristien Dieltiens
geen foto beschikbaar
Kristina Vindevogel
geen foto beschikbaar
Kristof Boxy
geen foto beschikbaar
Kurt Deswert
geen foto beschikbaar
Lander Severins
Leen Dendievel
Leen van den Berg
Leo Timmers
Levende muziek
Liesbet Rombouts
Liesbet Slegers
geen foto beschikbaar
Lieve Baeten
Lieve Blancquaert
Lieven Annemans
Lize Spit
Louise Coffyn
geen foto beschikbaar
Luc Cromheecke
Luc De Vos
Luc Deflo
Luc Descamps
Luc Embrechts
geen foto beschikbaar
Luc Hanegreefs
Lucien Van Impe
Ludo Geluykens
Marc De Bel
Marc Peirs
Marc Reugebrink
Marec
Marie Uiterwijk
Marina Theunissen
Marjolein Pottie
Mark Borgions
Mark Eyskens
Mark Tijsmans
Marnix Peeters
Marta Majewska
Martena Duss
Mathijs Duyck
Matthias Soberon
Max Greyson
Meredith Van Overloop
Mevrouw de Poes
Michiel Rabaey
Milja Praagman
Mirte Wolfs
geen foto beschikbaar
Molenaar Romano
Monique Steenvoorden
geen foto beschikbaar
Moora Vander Veken
Myriam Roelandt
geen foto beschikbaar
Natascha Kampusch
Nicci French
Nico De Braeckeleer
Nils Pieters
Pascale Naessens
Pat Donnez
Patrick Lagrou
Patrick Lateur
Patrick Wyffels
geen foto beschikbaar
Paul De Roy
geen foto beschikbaar
Paul van Ostaijen
geen foto beschikbaar
Paula Hawkins
geen foto beschikbaar
Peter Brouwer
Peter Holvoet-Hanssen
geen foto beschikbaar
Peter Nys
Peter Reekmans
Petra De Sutter
Philip Maes
Philippe Delzenne
geen foto beschikbaar
Pierre Duyts
geen foto beschikbaar
Pieter Fannes
geen foto beschikbaar
Raf Willems
Riet Wille
Rita Van Holder
geen foto beschikbaar
Robert Harris
geen foto beschikbaar
Roman Klochkov
Ronny Van Rompuy
Rosemarie De Vos
Rudy Soetewey
geen foto beschikbaar
Ruthje Goethals
Sandra Bekkari
Sandrine Lambert
Santa Montefiore
Santa Montefiori
Seppe Van den Berghe
Serge Simonart
Sophie Kinsella
Stedho
Stefan Boonen
geen foto beschikbaar
Stefan Boxy
Stephanie Coorevits
Sterre Carron
Steve Van Bael
Steven De Foer
Sven Gatz
Sven Ornelis
geen foto beschikbaar
Sven Vantomme
Sylvia Vanden Heede
Tamara Geraeds
Thaïs Vanderheyden
geen foto beschikbaar
Thijs Demeulemeester
Tinneke Beeckman
Tom Borremans
Tom Schamp
Tom Schoonooghe
Tom Van de Weghe
Toni Coppers
Urbanus
Walter Van den Broeck
Wendelien van de Erve
Wide Vercnocke
Wilfried Hendrickx
Wim Degrave
Wim Distelmans
Wim Lybaert
Wim Swerts
Wouter Deprez
Yannick Dangre
Yannick M. Dangre
Yazan Rajab
Yentl Keuppens
Yoeri Slegers
geen foto beschikbaar
Yuko
Yves Devos
Yves Saerens