Woensdag 9 november

Alle auteurs op Woensdag 9 november

Lucky Luke Fotobooth
10:00 - 18:00
Stand 207
Gazet van Antwerpen
10:00 - 18:00
Stand 424
De Standaard
10:00 - 18:00
Stand 424
Het Nieuwsblad
10:00 - 18:00
Stand 424
Doe mee met de Kinder- en Jeugdjury-speurtocht!
10:00 - 18:00
Stand 323
De onmogelijke signeersessie
(Nicci French)
10:00 - 18:00
Stand 407
Stijn Streuvels, leven en werk
(Toon Breës)
11:00 - 12:00
Oranje podium
Demo-sessie: Ontdek diddit, hét digitale leerplatform voor secundair onderwijs (30min.)
11:00 - 17:00
Stand 108
Op onze gezondheid!
(Spa)
11:00 - 12:00
Ateljee
WPG Café: Pleidooi voor discussie
(Ruben Mersch)
12:00 - 12:45
Rood podium
Workshop kindermuseum
13:00 - 17:00
Stand 434
Schat van je leven
(Herlinde Dely)
13:00 - 14:00
Oranje podium
Op onze gezondheid!
13:00 - 14:00
Ateljee
MEET & GREET BUMBA
13:00 - 15:00
Stand 433
Knooppunter
14:00 - 15:00
Stand 304
Zoals het klokje thuis tikt
(Miet Timmers, Dirk Luyten)
14:00 - 15:00
Geel podium
Lucky Hour!
14:00 - 15:00
Stand 207
Het Archief voor Onderwijs: Boeken in beeld
14:00 - 15:00
Rood podium
Kleuren met Caran d'ache, kleurboeken van Lantaarn
(Wendelien van de Erve)
14:00 - 16:00
Stand 326
SPEEL MET ONS de "Magische Boekenbeursroute" (14-16 JAAR)
(Ojoo)
14:00 - 16:00
Samen leven in de maatschappij van de toekomst
(Leo Neels, Marc De Vos)
15:00 - 16:00
Rood podium
Kris Van Steenberge
(Kris Van Steenberge)
15:00 - 16:00
Spiegeltent
Typisch Tieners
(Sarah Van Gysegem)
15:00 - 16:00
Geel podium
Knooppunter
15:30 - 16:30
Stand 304
Creatief Schrijven: Bloggen in stijl
16:00 - 17:30
Ateljee
Willy Vandersteenprijs
16:00 - 17:00
Rood podium
Wiskunst
(Dirk Huylebrouck, Raf Coppens)
16:00 - 17:00
Geel podium
GEANNULEERD - Laat je niet gijzelen
(George Kohlrieser)
17:00 - 18:00
Geel podium
Ludo Geluykens
10:00 - 12:30
Stand 402
Lizzy Heylen
10:00 - 14:00
Stand 220
geen foto beschikbaar
Toon Goossens
10:00 - 14:00
Stand 220
geen foto beschikbaar
Victoria Jong
10:00 - 14:00
Stand 417
geen foto beschikbaar
Leen Galle
10:00 - 14:00
Stand 417
Ingrid Vermoesen
10:00 - 14:00
Stand 417
Germain Droogenbroodt
10:00 - 18:00
Stand 416
Rosemarie De Vos
10:00 - 18:00
Stand 217
Mark Tijsmans
10:00 - 18:00
Stand 118
Kasper Bormans
13:00 - 15:00
Stand 409
Brigitte Van Aken
13:00 - 15:00
Stand 422
Ruth Wielockx
13:00 - 15:00
Stand 209
Toni Coppers
13:00 - 18:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 113
Ruben Mersch
13:30 - 15:00
Stand 409
Ludo Geluykens
13:30 - 17:30
Stand 402
Prinsessia
14:00 - 15:00
Stand 431
geen foto beschikbaar
Jozef Deleu
14:00 - 15:00
Stand 117
Gert Verhulst en Roger van Damme
14:00 - 15:00
Stand 426
Eric Hercules
14:00 - 15:30
Stand 102
Geert de Weyer
14:00 - 15:30
Stand 207
Gerben Valkema
14:00 - 15:30
Stand 102
geen foto beschikbaar
Fran Bambust
14:00 - 16:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Miriam Borgermans
14:00 - 16:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Linda Van Mieghem
14:00 - 16:00
Stand 209
Sterre Carron
14:00 - 16:00
Stand 201
Siska Goeminne
14:00 - 17:00
Stand 211
Merel Eyckerman
14:00 - 17:00
Stand 211
Aimee de Jongh
14:00 - 17:00
Stand 211
Richard Verschraagen
14:00 - 17:00
Stand 211
Dirk Nielandt
14:00 - 17:00
Stand 211
Dirk Willaert
14:00 - 18:00
Stand 417
geen foto beschikbaar
Eric Dewilde
14:00 - 18:00
Stand 202
geen foto beschikbaar
Carl Van Dyck
14:00 - 18:00
Stand 417
Liesbet Rombouts
14:00 - 18:00
Stand 417
Meredith Van Overloop
14:00 - 18:00
Stand 201
Dirk Bracke
14:00 - 18:00
Stand 422
Veronique Marien
14:00 - 18:00
Stand 220
Ronald Verheyen
14:00 - 18:00
Stand 220
geen foto beschikbaar
Dirk Luyten
15:00 - 15:30
Stand 122
geen foto beschikbaar
Miet Timmers
15:00 - 15:30
Stand 122
Rebecca Huys
15:00 - 17:00
Stand 402
Philip Maes
15:00 - 17:00
Stand 207
geen foto beschikbaar
Peter Mangel Schots
15:00 - 17:00
Stand 117
Brigitte Ballings
15:00 - 17:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Gerard Herman
15:00 - 17:00
Stand 117
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
15:30 - 17:00
Stand 113
Kris Van Steenberge
16:00 - 18:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Dirk Huylebroeck
17:00 - 17:30
Stand 122