Dinsdag 8 november

Alle auteurs op Dinsdag 8 november

Het Nieuwsblad
10:00 - 22:00
Stand 424
De Standaard
10:00 - 22:00
Stand 424
Lucky Luke Fotobooth
10:00 - 22:00
Stand 207
Gazet van Antwerpen
10:00 - 22:00
Stand 424
Doe mee met de Kinder- en Jeugdjury-speurtocht!
10:00 - 22:00
Stand 323
De onmogelijke signeersessie
(Nicci French)
10:00 - 22:00
Stand 407
STUDENTS DAY - COMMUNICATIE Scanbaar schrijven
(Mark Van Bogaert)
11:00 - 12:00
Geel podium
STUDENTS DAY - COMMUNICATIE Schrijven: van verslag tot eindwerk
(Leen Pollefliet)
12:00 - 13:00
Geel podium
WPG Café: Ondeugender ouder worden
(Zaki)
12:45 - 13:30
Rood podium
STUDENTS DAY - MARKETING - Een digitaal marketingplan in 100 dagen
(Bert Van Wassenhove)
13:00 - 14:00
Geel podium
Kleuren met Caran d'ache, kleurboeken van Lantaarn
(Wendelien van de Erve)
14:00 - 16:00
Stand 326
STUDENTS DAY - MARKETING - Hoe ga je om met digitale transformatie?
(Dado Van Peteghem)
14:00 - 15:00
Geel podium
STUDENTS DAY - JOURNALISTIEK - Journalistiek schrijven
(Mark Van Bogaert)
15:00 - 15:45
Geel podium
STUDENTS DAY - JOURNALISTIEK - De journalistenquiz
(Roos Van Acker)
15:45 - 17:00
Geel podium
Liefde in tijden van angst
(Bleri Lleshi)
17:30 - 18:30
Oranje podium
De levens van Jan Six - Interview met Geert Mak
(Geert Mak)
17:30 - 18:30
Rood podium
Dictators. Een Arabische geschiedenis
(Chams Eddine Zaougui)
17:30 - 18:30
Geel podium
Verlies of hoop voor de migrant: een gesprek met Naema Tahir, Mustafa Kör en Fikri El Azzouzi
(Fikry El Azzouzi, Mustafa Kör ...)
18:30 - 19:30
Geel podium
Nocturne Fotografie
(Carl De Keyzer, Jasper Léonard ...)
18:30 - 19:30
Oranje podium
Mannen die koken
(Peter Laloo)
19:00 - 20:00
Stand 303
Leer pokeren met Cartamundi
(François Montmirel)
19:00 - 22:00
Stand 303
Captain America for president
19:00 - 22:00
Stand 434
69 food & wine affairs met Sepideh
(Sepideh Sedaghatnia)
19:00 - 21:00
Stand 303
Het uur van Confituur
19:30 - 21:30
Stand 325
Het uur van Confituur
19:30 - 21:30
Bont podium - i.s.m Confituur en De Morgen/HUMO
Muhammad Ali
(Marc Hendrickx)
19:30 - 20:30
Rood podium
Europa. Een geschiedenis van grensnaties
(Olivier Boehme)
19:30 - 20:30
Geel podium
Nel
(Lies Van Gasse, Peter Theunynck)
20:30 - 21:30
Geel podium
Drie bekende fans over hun liefde voor The Boss
(Bruce Springsteen)
21:00 - 21:30
Oranje podium
Ludo Geluykens
10:00 - 12:30
Stand 402
Rosenbrink
10:00 - 14:00
Stand 417
Raf Guetens
10:00 - 14:00
Stand 417
geen foto beschikbaar
Philippe Marmenout
10:00 - 14:00
Stand 417
An Melis
10:00 - 18:00
Stand 217
Germain Droogenbroodt
10:00 - 22:00
Stand 416
Rosemarie De Vos
10:00 - 22:00
Stand 217
geen foto beschikbaar
Paul De Witte
11:00 - 13:00
Stand 312
geen foto beschikbaar
Egbert Rooze
11:00 - 13:00
Stand 312
Peter Derie
13:00 - 15:00
Stand 409
Veerle Maebe
13:00 - 15:00
Stand 409
Toni Coppers
13:00 - 17:00
Stand 409
Ludo Geluykens
13:30 - 21:30
Stand 402
Zaki
14:00 - 16:00
Stand 409
Christian Vandekerkhove
14:00 - 18:00
Stand 202
Peggy Poppe
14:00 - 18:00
Stand 417
Staf de Wilde
14:00 - 18:00
Stand 417
Hilde de Vos
14:00 - 18:00
Stand 417
Kim Crabeels
15:00 - 16:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Peter Slabbynck
15:00 - 16:00
Stand 303
Kathleen Vereecken
15:00 - 16:00
Stand 303
Wim van Rooy
16:00 - 17:00
Stand 326
Chams Eddine Zaougui
16:00 - 17:30
Stand 106
Ankie Duis
17:00 - 19:00
Stand 201
Sterre Carron
18:00 - 20:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Jeroen Vermeiren
18:00 - 20:00
Stand 117
geen foto beschikbaar
Raf Willems
18:00 - 21:00
Stand 311
Pen Stewart
18:00 - 22:00
Stand 417
Mark Borgions
18:00 - 22:00
Stand 207
Peter Geelen
18:00 - 22:00
Stand 220
geen foto beschikbaar
Fons Wils
18:00 - 22:00
Stand 202
Johan Deseyn
18:00 - 22:00
Stand 220
Hendrik Duron
18:00 - 22:00
Stand 417
Annemieken Van Reepingen
18:00 - 22:00
Stand 417
geen foto beschikbaar
Jef Vuchelen
18:30 - 20:30
Stand 106
geen foto beschikbaar
Mark Scholliers
18:30 - 20:30
Stand 106
Geert Mak
19:00 - 20:00
Stand 408
David Nolens
19:00 - 21:00
Stand 400
Luc Faes
19:00 - 21:00
Stand 201
Johan Op de Beeck
19:00 - 21:00
Stand 410
geen foto beschikbaar
Rudi De Leeuw
19:00 - 21:00
Stand 301
Jessica Dobbelaere
19:00 - 21:00
Stand 408
Warre Borgmans
19:00 - 21:00
Stand 207
Wim Helsen
19:00 - 21:00
Stand 410
Rudolf Hecke
19:00 - 21:00
Guido van Heulendonk
19:00 - 21:00
Stand 401
Joost Devriesere
19:00 - 21:00
Stand 408
Khalid Benhaddou
19:00 - 21:00
Stand 301
Marc Reugebrink
19:00 - 21:00
Stand 401
Toni Coppers
19:00 - 22:00
Stand 409
Naema Tahir
19:30 - 20:30
Stand 400
Bert Danckaert
19:30 - 20:30
Stand 304
geen foto beschikbaar
Jasper Léonard
19:30 - 20:30
Stand 304
Carl De Keyzer
19:30 - 20:30
Stand 304
geen foto beschikbaar
Henk Van Rensbergen
19:30 - 20:30
Stand 304
Matthieu Bout
19:30 - 21:00
Stand 402
Walter Damen
19:30 - 21:30
Stand 106
Wim van Rooy
20:00 - 21:00
Stand 326
Erik De Bom
20:00 - 21:30
Stand 107
Peter Reekmans
20:00 - 22:00
Stand 326
geen foto beschikbaar
Frank De Vos
20:00 - 22:00
Stand 117
Peter Terrin
20:30 - 21:00
Stand 400
Marc Hendrickx
20:30 - 21:30
Stand 411
Olivier Boehme
20:30 - 21:30
Stand 106
geen foto beschikbaar
Johan Tuyaerts
21:30 - 22:00
Stand 315