Zaterdag 5 november

Alle auteurs op Zaterdag 5 november

Lucky Luke Fotobooth
10:00 - 18:00
Stand 207
Het Nieuwsblad
10:00 - 18:00
Stand 424
Ontmoetingsdag KJV-nominatielezers
10:00 - 11:00
Rood podium
Gazet van Antwerpen
10:00 - 18:00
Stand 424
De onmogelijke signeersessies
(Nicci French)
10:00 - 18:00
Stand 407
Doe mee met de Kinder- en Jeugdjury-speurtocht!
10:00 - 18:00
Stand 323
CoderDojo - Programmeren: Jong geleerd, oud gedaan
10:15 - 12:00
Ateljee
Geert van Istendael met Wilfried Hendrickx over 'De solipsist'
(Wilfried Hendrickx)
10:30 - 11:00
Geel podium
Het spel van de verbeelding
(Kasper Bormans)
10:30 - 11:30
Oranje podium
Proeven van bier & chocolade
(Geroen Vansteenbrugge)
11:00 - 13:00
Stand 124
WPG leest voor - Kristof Devos, Dit is Miep
(Kristof Devos)
11:00 - 13:00
Stand 422
De Voorspelling & Stress Reset: fantasy & realiteit van Beefcake Publishing
(Carine Green)
11:00 - 12:00
Stand 325
Gin & Tonic
(Frédéric Du Bois)
11:00 - 12:00
Stand 303
Young and Awesome, tent challenge
11:00 - 17:00
Stand 422
Klara De Liefhebber
(Klara)
11:00 - 13:00
Spiegeltent
UIt liefde voor de islam
(Paolo Dall' Oglio)
11:00 - 12:00
Geel podium
Paul Beloy en Frank Van Laeken over racisme in het Belgische voetbal
(Paul Beloy, Frank Van Laeken)
11:00 - 12:00
Rood podium
De Voorspelling & Stress Reset: fantasy & realiteit van Beefcake Publishing
(Carine Green, Q.C.A Goethals)
11:00 - 12:00
Bont podium - i.s.m Confituur en De Morgen/HUMO
De brandweerman
(Liesbet Slegers)
11:00 - 11:30
Stand 222
Hand in hand voor blauw & zwart. Clubliefde van Raoul tot Rafa
(Raf Willems)
11:30 - 12:30
Oranje podium
Vrijheid en Zekerheid, de transitie naar een sociaal-ecologisch voedselmodel.
(Dirk Barrez, Dirk Holemans ...)
12:00 - 13:30
Geel podium
WPG Café : Onmisbare jeugdboeken uit de lage landen
(Carll Cneut, Saskia de Coster ...)
12:00 - 12:45
Rood podium
Kruip mee in de wereld van Papperdidas
(Kristien Dieltiens, Seppe Van den Berghe)
12:00 - 13:00
Ateljee
Ilse kookt ovenschotels voor elke dag
(Ilse D'Hooge)
12:00 - 13:00
Stand 303
De psychologie van een auteursduo: Hoe zussen samen een boek schrijven
(Priscilla van Gastel, Chantal van Gastel)
12:30 - 13:30
Oranje podium
WPG Café: Peter Terrin over Yucca
(Peter Terrin)
12:45 - 13:30
Rood podium
Random Acts of Kindness met Elise De Rijck
(Elise De Rijck)
13:00 - 17:00
Stand 303
KOKEN 2.0,HET VERVOLGBOEK TECHIEKEN, RECEPTEN, DRESSEREN
(Michiel Rabaey)
13:00 - 15:00
Stand 301
Taxidermie: verstilde schoonheid
(Jeroen Lemaitre)
13:00 - 16:00
Stand 303
KOKEN 2.0,HET VERVOLGBOEK TECHIEKEN, RECEPTEN, DRESSEREN
(Michiel Rabaey)
13:00 - 15:00
Stand 301
Dit is morgen: verandering is helemaal niet zo moeilijk
(Christophe Callewaert, Thomas Decreus)
13:00 - 14:00
Bont podium - i.s.m Confituur en De Morgen/HUMO
Brooddoosjes maken met Sofie Dumont
(Sofie Dumont)
13:00 - 14:00
Ateljee
MEET & GREET HEIDI
13:00 - 15:00
Stand 433
De dokter
(Liesbet Slegers)
13:00 - 13:30
Stand 222
Dit is morgen: verandering is helemaal niet zo moeilijk
(Thomas Decreus)
13:00 - 14:00
Stand 325
Leren Mediteren
(Edel Maex)
13:30 - 14:00
Oranje podium
De Prachtige 80 - Book Battle
(De Prachtige 80)
13:30 - 14:30
Geel podium
Live interview met Lisa Hilton – internationale bestsellerauteur
(Lisa Hilton)
13:30 - 14:30
Rood podium
Garage Culinair
14:00 - 16:00
Stand 216
Het coolste vriendenboek ter wereld
(Brunhilde Borms, Eva Mouton)
14:00 - 14:30
Oranje podium
Lucky Hour!
14:00 - 15:00
Stand 207
Op consultatie bij de poppendokter
14:00 - 17:00
Stand 222
Tekenen met Milja Praagman
(Milja Praagman)
14:00 - 15:00
Ateljee
De Live Lezershow met Dimitri Leue
(Dimitri Leue)
14:00 - 15:00
Spiegeltent
Kleuren met Caran d'ache, kleurboeken van Lantaarn
(Wendelien van de Erve)
14:00 - 16:00
Stand 326
Vlaanderen - Nederland
(Stefan Popa, Evert van Wijk)
14:30 - 15:30
Geel podium
M.J. Arlidge over zijn nieuwe Helen Grace-thriller
(M.J. Arlidge)
14:30 - 15:00
Oranje podium
Peter Terrin over zijn nieuwe roman Yucca
(Peter Terrin)
14:30 - 15:00
Bont podium - i.s.m Confituur en De Morgen/HUMO
YA Convention
(Marieke Nijkamp, Matthias Soberon ...)
14:30 - 18:00
Rood podium
Peter Terrin over zijn nieuwe roman Yucca
(Peter Terrin)
14:30 - 15:00
Stand 325
Boeken schrijven voor kleine en grote kinderen
15:00 - 16:00
Oranje podium
Workshop DIY Baby met Marta Majewska
(Marta Majewska)
15:00 - 16:00
Stand 422
Jan Politieman
(Ruth Wielockx)
15:00 - 15:30
Stand 222
De Live Lezershow met Dimitri Leue
(Dimitri Leue)
15:30 - 16:30
Spiegeltent
Van Dale Officiële scrabblewoordenlijst
15:30 - 16:30
Geel podium
De open leeshoek van Van Halewyck
16:00 - 18:00
Stand 104
Dans mee met Nelson
(Laura Van Bouchout)
16:00 - 17:00
Ateljee
Heilige teksten zijn gevaarlijke teksten
(Jean Bastiaens)
16:00 - 17:00
Oranje podium
Astrid Lindgren special
(Marjan Van den Berghe, Kim Crabbeels ...)
16:30 - 17:30
Spiegeltent
Giftige bloemen en planten
(Marcel De Cleene)
16:30 - 17:30
Geel podium
Lotte Troonbeeckx
10:00 - 12:00
Stand 220
geen foto beschikbaar
Emy Geyskens
10:00 - 12:00
Stand 113
Tom Vermeyen
10:00 - 12:00
Stand 220
Kolet Janssen
10:00 - 12:00
Stand 113
geen foto beschikbaar
Rob Vangansewinkel
10:00 - 12:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Joke Janssen
10:00 - 12:00
Stand 209
Ludo Geluykens
10:00 - 12:30
Stand 402
geen foto beschikbaar
Esther Walraven
10:00 - 13:00
Stand 209
Nico De Braeckeleer
10:00 - 14:00
Stand 220
Iris Elens
10:00 - 14:00
Stand 417
Leen Sevens
10:00 - 14:00
Stand 417
Mark Tijsmans
10:00 - 18:00
Stand 118
Heidi Swerts
10:00 - 18:00
Stand 201
Germain Droogenbroodt
10:00 - 18:00
Stand 416
geen foto beschikbaar
Kris Gelaude
10:00 - 18:00
Stand 312
Rosemarie De Vos
10:00 - 18:00
Stand 217
Virginie Claes
10:30 - 12:00
Stand 113
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
10:30 - 12:00
Stand 113
Emma Thyssen
10:30 - 12:30
Stand 118
Greet Bosschaert
10:30 - 13:30
Stand 211
Nathalie Segers
10:30 - 13:30
Stand 211
Hilde Van Haute
10:30 - 13:30
Stand 211
geen foto beschikbaar
Paul Verrept
10:30 - 13:30
Stand 211
Joris Thys
10:30 - 13:30
Stand 211
Gerard Van Gemert
10:30 - 14:00
Stand 209
Ann Lootens
10:30 - 14:00
Stand 209
Eef Rombaut
10:30 - 14:30
Stand 118
Luc Descamps
10:30 - 15:00
Stand 118
Guy Didelez
10:30 - 15:00
Stand 118
Jo Govaerts
11:00 - 12:00
Stand 438
Geert van Istendael
11:00 - 12:00
Stand 408
Wally De Doncker
11:00 - 13:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Kristof Devos
11:00 - 13:00
Stand 422
Hilde E. Gerard
11:00 - 13:00
Stand 422
Louise Coffyn
11:00 - 13:00
Stand 201
Marta Majewska
11:00 - 13:00
Stand 409
Eric Bouwens
11:00 - 13:00
Stand 422
Toni Coppers
11:00 - 13:00
Stand 409
Marc De Bel
11:00 - 13:00
Stand 106
Wilfried Hendrickx
11:00 - 13:00
Stand 408
Dirk Bracke
11:00 - 13:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Toon Tellegen
11:00 - 13:00
Stand 401
Els Beerten
11:00 - 13:00
Stand 422
Geroen Vansteenbrugge
11:00 - 13:00
Stand 124
Paul Claes
11:00 - 13:00
Stand 117
Annelies Van Wittenberghe
11:00 - 13:00
Stand 409
Gonda Lesaffer
11:00 - 13:00
Stand 117
Jorun Verheyden
11:00 - 13:00
Stand 409
Carmen Van Buggenhout
11:00 - 13:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Kristof Devos
11:00 - 13:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Jolanda van der Burgt
11:00 - 13:00
Stand 209
Bjorn Van den Eynde
11:00 - 13:00
Stand 113
geen foto beschikbaar
P.C. Sahgard
11:00 - 14:00
Stand 209
de Loser (Bram Botermans)
11:00 - 16:00
Stand 408
Liesbet Slegers
11:00 - 16:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Carine Green
12:00 - 13:00
Stand 325
Lisa Hilton
12:00 - 13:00
Stand 426
geen foto beschikbaar
Q.C.A Goethals
12:00 - 13:00
Stand 325
Annemie Heselmans
12:00 - 13:00
Stand 410
Kolet Janssen
12:00 - 13:30
Stand 211
geen foto beschikbaar
Angela Pelaez-Vargas
12:00 - 14:00
Stand 209
Matthias Soberon
12:00 - 14:00
Stand 301
Tamara Geraeds
12:00 - 14:00
Stand 220
Gerd Van Loock
12:00 - 14:00
Stand 207
Pol Goossen
12:00 - 14:00
Stand 301
Charel Cambré
12:00 - 14:00
Stand 207
Leen Dendievel
12:00 - 14:00
Stand 301
Luc Embrechts
12:00 - 15:00
Stand 113
Kasper Bormans
12:00 - 15:00
Stand 409
Leen Vanbroekhoven
12:30 - 14:30
Stand 118
geen foto beschikbaar
M.J. Arlidge
13:00 - 13:30
Stand 426
Seppe Van den Berghe
13:00 - 14:00
Stand 118
Saskia de Coster
13:00 - 14:00
Stand 400
Kristien Hemmerechts
13:00 - 14:00
Stand 120
geen foto beschikbaar
Veerle Vanden Bosch
13:00 - 14:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Mirjam Noorduijn
13:00 - 14:00
Stand 422
Patrick Lagrou
13:00 - 14:00
Stand 326
geen foto beschikbaar
Mirjam Noorduijn
13:00 - 14:00
Stand 422
Joris Tulkens
13:00 - 15:00
Stand 400
Dirk Bracke
13:00 - 15:00
Stand 426
Emma Thyssen
13:00 - 15:00
Stand 422
Bart Vermeer
13:00 - 15:00
Stand 118
Sandra Bekkari
13:00 - 15:00
Stand 301
Emma Thyssen
13:00 - 15:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Roel Daenen
13:00 - 15:00
Stand 106
Hilde Vandermeeren
13:00 - 15:00
Stand 401
Wim Lybaert
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Dafne Maes
13:00 - 15:00
Stand 422
Pauline Oud
13:00 - 15:00
Stand 411
Johan Vandevelde
13:00 - 15:00
Stand 118
Olga Matheusen
13:00 - 15:00
Stand 201
Jan Van der Cruysse
13:00 - 15:00
Stand 409
Bart Moeyaert
13:00 - 15:00
Stand 401
Gerda Dendooven
13:00 - 15:00
Stand 422
Stijn Tormans
13:00 - 15:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Fabio Bono
13:00 - 15:00
Stand 434
Yvonne Eijkenduijn
13:00 - 15:00
Stand 409
Michael De Cock
13:00 - 15:00
Stand 422
Joke van Leeuwen
13:00 - 15:00
Stand 401
Brenda Froyen
13:00 - 15:00
Stand 409
Leo Timmers
13:00 - 15:00
Stand 422
Créosa Govaers
13:00 - 15:00
Stand 409
Peter Van Gucht
13:00 - 15:00
Stand 434
Marcel De Cleene
13:00 - 16:00
geen foto beschikbaar
Den Boer Piet
13:00 - 16:00
Stand 311
geen foto beschikbaar
Raf Willems
13:00 - 16:00
Stand 311
geen foto beschikbaar
Peter Genijn
13:00 - 16:00
Stand 311
Jeroen Meus
13:00 - 17:00
Stand 409
Meredith Van Overloop
13:00 - 18:00
Stand 201
Peter Terrin
13:30 - 14:00
Stand 400
Thomas Decreus
13:30 - 14:30
Stand 325
Christophe Callewaert
13:30 - 14:30
Stand 325
Chantal van Gastel
13:30 - 14:30
Stand 310
geen foto beschikbaar
Toon Tellegen
13:30 - 14:30
Stand 303
Priscilla van Gastel
13:30 - 14:30
Stand 310
Ingrid Godon
13:30 - 14:30
Stand 303
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 113
Kristof Spaey
13:30 - 15:30
Stand 103
geen foto beschikbaar
Sormaria Marchan
13:30 - 15:30
Stand 301
Cecilia Valgussa
13:30 - 15:30
Stand 102
Wilbert Van Der Steen
13:30 - 15:30
Stand 102
Rebecca Huys
13:30 - 15:30
Stand 402
Luc Deflo
13:30 - 15:30
Stand 301
Ludo Geluykens
13:30 - 17:30
Stand 402
Lisa Hilton
14:00 - 14:30
Stand 410
Lucien Van Impe
14:00 - 15:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Filip Osselaer
14:00 - 15:00
Stand 315
Dirk Barrez
14:00 - 15:00
Stand 106
Herman Brusselmans
14:00 - 15:00
Stand 218
Maria Duenas
14:00 - 15:00
Stand 426
Hetty Van Aar
14:00 - 15:00
Stand 422
Edel Maex
14:00 - 15:00
Stand 315
Piet Baete
14:00 - 15:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Peter Kustermans (tekenaar Bumba, Maya, Plop en Piet Piraat)
14:00 - 15:00
Stand 426
Anja Feliers
14:00 - 15:00
Stand 315
Eva Daeleman
14:00 - 15:00
Stand 409
Pascale Naessens
14:00 - 15:00
Stand 120
Stefaan van Kerckhoven
14:00 - 15:00
Stand 116
Philip Le Bon
14:00 - 15:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Erik de Soir
14:00 - 15:00
Stand 315
Veronique Puts
14:00 - 15:30
Stand 409
Wim Degrave
14:00 - 16:00
Stand 107
geen foto beschikbaar
Greet Beukenkamp
14:00 - 16:00
Stand 221
Arnout Hauben
14:00 - 16:00
Stand 106
Jo Claes
14:00 - 16:00
Stand 408
Bjorn Van den Eynde
14:00 - 16:00
Stand 113
Benny Baudewyns
14:00 - 16:00
Stand 116
Angela Jakaj
14:00 - 16:00
Stand 301
Petra De Pauw
14:00 - 16:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Luc Hanegreefs
14:00 - 16:00
Stand 209
Eric Min
14:00 - 16:00
Stand 409
Sander Provost
14:00 - 16:00
Stand 301
Louise Coffyn
14:00 - 16:00
Stand 201
David Van Reybrouck
14:00 - 16:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Bavo Dhooge
14:00 - 16:00
Stand 408
Liandra Sadzo
14:00 - 16:00
Stand 301
Annemie Berebrouckx
14:00 - 16:00
Stand 422
Walter Damen
14:00 - 16:00
Stand 106
Jamie-Lee Six
14:00 - 16:00
Stand 301
Paul Claes
14:00 - 16:00
Stand 400
Frank Van Laeken
14:00 - 16:00
Stand 408
Jan Ruysbergh
14:00 - 16:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Isabelle Rossaert
14:00 - 16:00
Stand 106
Mark Eyskens
14:00 - 16:00
Stand 201
Joachim Pohlmann
14:00 - 16:00
Stand 106
Paul Beloy
14:00 - 16:00
Stand 408
Sterre Carron
14:00 - 16:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Ilse De Keyzer
14:00 - 16:00
Stand 209
Marec
14:00 - 16:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Dirk Draulans
14:00 - 16:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Vrouwkje Tuinman
14:00 - 16:00
Stand 106
Fikry El Azzouzi
14:00 - 16:00
Stand 116
Frank Adam
14:00 - 16:00
Stand 116
Thijs Antonneau
14:00 - 16:00
Stand 301
Kim Duchateau
14:00 - 16:30
Stand 207
Kristien Dieltiens
14:00 - 17:00
Stand 211
Soetkine Aps
14:00 - 17:00
Stand 211
Seppe Van den Berghe
14:00 - 17:00
Stand 211
S.J. Paul
14:00 - 17:00
Stand 417
geen foto beschikbaar
Ruthje Goethals
14:00 - 17:00
Stand 422
Milja Praagman
14:00 - 17:00
Stand 211
Claudia Verhelst
14:00 - 17:00
Stand 211
Mark Borgions
14:00 - 17:00
Stand 207
Reine De Pelseneer
14:00 - 17:00
Stand 211
Annemieken Van Reepingen
14:00 - 18:00
Stand 417
Robbe Van De Velde
14:00 - 18:00
Stand 417
Kris Kowlier
14:00 - 18:00
Stand 220
Johan Deseyn
14:00 - 18:00
Stand 220
geen foto beschikbaar
Brunhilde Borms
14:30 - 15:30
Stand 303
geen foto beschikbaar
Eva Mouton
14:30 - 15:30
Stand 303
Kate Kriske
14:30 - 16:00
Stand 118
Toni Coppers
14:30 - 16:00
Stand 409
Matthieu Bout
14:30 - 16:00
Stand 402
geen foto beschikbaar
Dejan Nenadov
14:30 - 17:30
Stand 300
Peter Terrin
15:00 - 15:30
Stand 325
Estelle Maskame
15:00 - 16:00
Stand 410
Linda Jansma
15:00 - 16:00
Stand 119
Sara Dejonghe
15:00 - 16:00
Stand 119
geen foto beschikbaar
M.J. Arlidge
15:00 - 16:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Emy Geyskens
15:00 - 16:00
Stand 209
Marleen Merckx
15:00 - 16:00
Stand 218
geen foto beschikbaar
Emilie Timmermans
15:00 - 16:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Peter Goes
15:00 - 16:00
Stand 303
Kasper Bormans
15:00 - 16:00
Stand 106
Leen Dendievel
15:00 - 16:00
Stand 120
Kolet Janssen
15:00 - 16:00
Stand 209
Wim Lybaert
15:00 - 16:00
Stand 426
Marc Hendrickx
15:00 - 16:30
Stand 411
Katrien Hoebers
15:00 - 17:00
Stand 409
Charel Cambré
15:00 - 17:00
Stand 103
Pauline Oud
15:00 - 17:00
Stand 209
Herman Brusselmans
15:00 - 17:00
Stand 400
Hannes Coudenys
15:00 - 17:00
Stand 301
Ruth Wielockx
15:00 - 17:00
Stand 209
Charlotte van den Broeck
15:00 - 17:00
Stand 401
Anke Wauters
15:00 - 17:00
Stand 301
Leen Huet
15:00 - 17:00
Stand 106
Karen Dierickx
15:00 - 17:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Kurt Deswert
15:00 - 17:00
Stand 301
Jaak van Assche
15:00 - 17:00
Stand 434
Matthias Soberon
15:00 - 17:00
Stand 301
Ria Anyca
15:00 - 17:00
Stand 201
Jaak van Assche
15:00 - 17:00
Stand 434
Nicholas Walker
15:00 - 17:00
Stand 118
Merho
15:00 - 17:00
Stand 434
Angelo Dorny
15:00 - 17:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Toon Tellegen
15:00 - 17:00
Stand 422
Piet Chielens
15:00 - 17:00
Stand 409
Sofie Dumont
15:00 - 17:00
Stand 409
Pieter-Jan Verachtert
15:00 - 17:00
Stand 301
Sylvia Van Driessche
15:00 - 17:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Chantal Pattyn
15:00 - 17:00
Stand 301
Kristien Hemmerechts
15:00 - 17:00
Stand 401
Hec Leemans
15:00 - 17:00
Stand 434
Katrijn Van Bouwel
15:00 - 17:00
Stand 400
Bart Moeyaert
15:00 - 17:00
Stand 422
Steven De Foer
15:00 - 17:00
Stand 106
Eveline Hoste
15:00 - 17:00
Stand 301
Ish Ait Hamou
15:00 - 17:00
Stand 409
Gitte Spee
15:00 - 17:00
Stand 113
Lien Willaert
15:00 - 17:00
Stand 301
Max Greyson
15:00 - 17:00
Stand 401
Marc De Bel
15:00 - 17:30
Stand 106
Pascale Naessens
15:00 - 18:00
Stand 304
Guillaume Van der Stighelen
15:30 - 16:30
Stand 325
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
15:30 - 17:00
Stand 113
Marcel Rouffa
16:00 - 16:00
Stand 102
geen foto beschikbaar
Rachida Ahali
16:00 - 17:00
Stand 325
geen foto beschikbaar
Stefan Popa
16:00 - 17:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Jos Rouw
16:00 - 17:00
Stand 325
geen foto beschikbaar
Evert van Wijk
16:00 - 17:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Wouter van Acker
16:00 - 17:00
Stand 325
Toni Coppers
16:00 - 17:00
Stand 218
Jamie-Lee Six
16:00 - 17:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Seppe Nobels
16:00 - 17:00
Stand 304
Marieke Nijkamp
16:00 - 17:00
Stand 310
Anton van Hooff
16:00 - 17:00
Stand 408
Peter Terrin
16:00 - 17:00
Stand 120
Kathelijn Vervarcke
16:00 - 17:00
Stand 118
Christian De Coninck
16:00 - 18:00
Stand 408
geen foto beschikbaar
Monique van den Hout
16:00 - 18:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Stefaan van den Bremt
16:00 - 18:00
Stand 117
Jeroen Walravens
16:00 - 18:00
Stand 408
geen foto beschikbaar
Christine Charliers
16:00 - 18:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Nena Peeters
16:00 - 18:00
Stand 209
Martine Glaser
16:00 - 18:00
Stand 209
Simone de Jong
16:00 - 18:00
Stand 209
Luckas Van der Taelen
16:00 - 18:00
Stand 408
Patricia David
16:00 - 18:00
Stand 209
Wim Geysen
16:00 - 18:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Bob Browaeys
16:30 - 18:00
Stand 311
KIM
16:30 - 18:00
Stand 102
Marcel De Cleene
17:30 - 18:00
Stand 122
geen foto beschikbaar
Andy Griffiths
Angela Jakaj
geen foto beschikbaar
Angela Pelaez-Vargas
Angelo Dorny
Anja Feliers
Anke Wauters
Ann Lootens
Annelies Van Wittenberghe
Annemie Berebrouckx
Annemie Heselmans
Annemieken Van Reepingen
Anton van Hooff
Arnout Hauben
geen foto beschikbaar
Bart Caron
Bart Moeyaert
Bart Vermeer
geen foto beschikbaar
Bavo Dhooge
Benny Baudewyns
Bjorn Van den Eynde
geen foto beschikbaar
Bob Browaeys
Brenda Froyen
geen foto beschikbaar
Brunhilde Borms
geen foto beschikbaar
Carine Green
Carll Cneut
Carmen Van Buggenhout
Cecilia Valgussa
geen foto beschikbaar
Chantal Pattyn
Chantal van Gastel
Charel Cambré
Charlotte van den Broeck
Christian De Coninck
geen foto beschikbaar
Christine Charliers
Christophe Callewaert
Claudia Verhelst
Créosa Govaers
geen foto beschikbaar
Dafne Maes
geen foto beschikbaar
David Baldacci
geen foto beschikbaar
David Lagercrantz
David Van Reybrouck
de Loser (Bram Botermans)
De Prachtige 80
geen foto beschikbaar
Dejan Nenadov
geen foto beschikbaar
Den Boer Piet
Dimitri Leue
geen foto beschikbaar
Dirk Barrez
Dirk Barrez
Dirk Bracke
geen foto beschikbaar
Dirk Draulans
geen foto beschikbaar
Dirk Holemans
Edel Maex
Eef Rombaut
geen foto beschikbaar
Elise De Rijck
Els Beerten
geen foto beschikbaar
Emilie Timmermans
Emma Thyssen
geen foto beschikbaar
Emy Geyskens
Eric Bouwens
Eric Min
geen foto beschikbaar
Erik de Soir
Estelle Maskame
geen foto beschikbaar
Esther Walraven
Eva Daeleman
geen foto beschikbaar
Eva Mouton
Eveline Hoste
geen foto beschikbaar
Evert van Wijk
geen foto beschikbaar
Fabio Bono
Fikry El Azzouzi
geen foto beschikbaar
Filip Osselaer
Frank Adam
Frank Van Laeken
geen foto beschikbaar
Frédéric Du Bois
Geert van Istendael
Gerard Van Gemert
Gerd Van Loock
Gerda Dendooven
Germain Droogenbroodt
Geroen Vansteenbrugge
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
Gitte Spee
Gonda Lesaffer
geen foto beschikbaar
Greet Beukenkamp
Greet Bosschaert
Guillaume Van der Stighelen
Guy Didelez
Hannes Coudenys
Hec Leemans
Heidi Swerts
Herman Brusselmans
Hetty Van Aar
Hilde E. Gerard
Hilde Van Haute
Hilde Vandermeeren
geen foto beschikbaar
Ilse D'Hooge
geen foto beschikbaar
Ilse De Keyzer
Ingrid Godon
Iris Elens
geen foto beschikbaar
Isabel Boons
geen foto beschikbaar
Isabelle Rossaert
Ish Ait Hamou
Jaak van Assche
Jamie-Lee Six
Jan Ruysbergh
Jan Van der Cruysse
geen foto beschikbaar
Jean Bastiaens
geen foto beschikbaar
Jeroen Lemaitre
Jeroen Meus
Jeroen Walravens
Jo Claes
Jo Govaerts
Joachim Pohlmann
Johan Deseyn
Johan Vandevelde
geen foto beschikbaar
Joke Janssen
Joke van Leeuwen
geen foto beschikbaar
Jolanda van der Burgt
Joris Thys
Joris Tulkens
Jorun Verheyden
geen foto beschikbaar
Jos Rouw
Karen Dierickx
Kasper Bormans
Kate Kriske
Kathelijn Vervarcke
Katrien Hoebers
Katrijn Van Bouwel
KIM
geen foto beschikbaar
Kim Crabbeels
Kim Duchateau
Klara
Kolet Janssen
geen foto beschikbaar
Kris Gelaude
Kris Kowlier
Kristien Dieltiens
Kristien Hemmerechts
geen foto beschikbaar
Kristof Devos
Kristof Spaey
geen foto beschikbaar
Kurt Deswert
geen foto beschikbaar
Laura Van Bouchout
Leen Dendievel
Leen Huet
Leen Sevens
Leen Vanbroekhoven
Leo Timmers
Liandra Sadzo
Lien Willaert
Liesbet Slegers
Linda Jansma
Lisa Hilton
Lotte Troonbeeckx
Louise Coffyn
Luc Deflo
Luc Descamps
Luc Embrechts
geen foto beschikbaar
Luc Hanegreefs
Lucien Van Impe
Luckas Van der Taelen
Ludo Geluykens
geen foto beschikbaar
M.J. Arlidge
Marc De Bel
Marc Hendrickx
Marcel De Cleene
Marcel Rouffa
Marec
Maria Duenas
Marieke Nijkamp
geen foto beschikbaar
Marjan Van den Berghe
Mark Borgions
Mark Eyskens
Mark Tijsmans
Marleen Merckx
Marta Majewska
Martine Glaser
Matthias Soberon
Matthieu Bout
Max Greyson
Meredith Van Overloop
Merho
Michael De Cock
Michiel Rabaey
Milja Praagman
geen foto beschikbaar
Mirjam Noorduijn
geen foto beschikbaar
Monique van den Hout
Nathalie Segers
geen foto beschikbaar
Nena Peeters
Nicci French
Nicholas Walker
Nico De Braeckeleer
Olga Matheusen
geen foto beschikbaar
P.C. Sahgard
Paolo Dall' Oglio
Pascale Naessens
Patricia David
Patrick Lagrou
Paul Beloy
Paul Claes
geen foto beschikbaar
Paul van Ostaijen
geen foto beschikbaar
Paul Verrept
geen foto beschikbaar
Paula Hawkins
Pauline Oud
geen foto beschikbaar
Peter Genijn
geen foto beschikbaar
Peter Goes
geen foto beschikbaar
Peter Kustermans (tekenaar Bumba, Maya, Plop en Piet Piraat)
Peter Terrin
Peter Van Gucht
Petra De Pauw
Philip Le Bon
Piet Baete
Piet Chielens
Pieter-Jan Verachtert
Pol Goossen
Priscilla van Gastel
geen foto beschikbaar
Q.C.A Goethals
geen foto beschikbaar
Rachida Ahali
geen foto beschikbaar
Raf Willems
Rebecca Huys
Reine De Pelseneer
Ria Anyca
geen foto beschikbaar
Rob Vangansewinkel
Robbe Van De Velde
geen foto beschikbaar
Robert Harris
geen foto beschikbaar
Roel Daenen
Rosemarie De Vos
Ruth Wielockx
geen foto beschikbaar
Ruthje Goethals
S.J. Paul
Sander Provost
Sandra Bekkari
Sara Dejonghe
Saskia de Coster
Sebastiaan Van Doninck
geen foto beschikbaar
Seppe Nobels
Seppe Van den Berghe
Simone de Jong
Soetkine Aps
Sofie Dumont
Sophie Kinsella
geen foto beschikbaar
Sormaria Marchan
geen foto beschikbaar
Stefaan van den Bremt
Stefaan van Kerckhoven
geen foto beschikbaar
Stefan Popa
Sterre Carron
Steven De Foer
Stijn Tormans
Sylvia Van Driessche
Tamara Geraeds
Thijs Antonneau
Thomas Decreus
Tom Vermeyen
Toni Coppers
Toni Coppers
geen foto beschikbaar
Toon Tellegen
geen foto beschikbaar
Veerle Vanden Bosch
Veronique Puts
Victor Dixen
Virginie Claes
geen foto beschikbaar
Vrouwkje Tuinman
Wally De Doncker
Walter Damen
Wendelien van de Erve
Wilbert Van Der Steen
Wilfried Hendrickx
Wim Degrave
Wim Geysen
Wim Lybaert
geen foto beschikbaar
Wouter van Acker
Yvonne Eijkenduijn