Vrijdag 4 november

Alle auteurs op Vrijdag 4 november

De onmogelijke signeersessies
(Robert Harris)
10:00 - 18:00
Stand 407
Het Nieuwsblad
10:00 - 18:00
Stand 424
Yanina Wickmayer, op eigen benen
(Yanina Wickmayer)
10:00 - 11:00
Stand 301
Gazte van Antwerpen
10:00 - 18:00
Stand 424
Doe mee met de Kinder- en Jeugdjury-speurtocht!
10:00 - 18:00
Stand 323
De Standaard
10:00 - 18:00
Stand 424
Lucky Luke Fotobooth
10:00 - 18:00
Stand 207
De Wereld van De Wachter
(Dirk De Wachter)
11:00 - 12:00
Spiegeltent
Ridder Rikki
(Guido van Genechten)
11:00 - 11:30
Stand 222
De Supersamenwerker
(Dirk Van Duppen, Johan Hoebeke)
11:00 - 12:00
Rood podium
Knutsel kleertjes voor Rikki
11:00 - 17:00
Stand 222
WPG leest voor - Liesbet Slegers
(Liesbet Slegers)
11:00 - 13:00
Stand 422
Drinks & bites
(Isabel Boons)
11:00 - 12:00
Stand 303
Knuffelen met Rikki
(Rikki)
11:30 - 12:00
Stand 222
Het paard werd kwaad - Wilde dolfijnen langs je benen
(Joke de Vreeze, Anna De Palmenaer)
11:30 - 12:30
Ateljee
WPG Café: Liefdesfabels & seksmythes
(Wim Slabbinck, Stephanie Coorevits)
12:00 - 12:45
Rood podium
Burn-out in de zorg
(Elke Van Hoof, Gorik Kaesemans ...)
12:00 - 12:30
Geel podium
Gezond koken volgens de vijfseizoenskeuken
(Viviane Van Dyck)
12:00 - 13:00
Stand 303
De therapeutische kracht van lichaamstaal
(Geert Van Asten, Kristiaan Plasmans)
12:30 - 13:00
Geel podium
WPG Café: Pleidooi voor goede journalistiek
(Chris de Stoop)
12:45 - 13:30
Rood podium
Workshop: Ruth viert feest!
13:00 - 15:00
Stand 422
Zorg in een superdiverse wereld
(Fanny Matheusen)
13:00 - 13:30
Geel podium
De bekeerlinge - de opvolger van Oorlog en Terpentijn
(Stefan Hertmans)
13:00 - 14:00
Spiegeltent
Stap de magische wereld van het circus binnen!
(Mattias De Leeuw)
13:00 - 13:30
Oranje podium
Random Acts of Kindness met Elise De Rijck
(Elise De Rijck)
13:00 - 17:00
Stand 303
Rikki heeft een plan
(Guido van Genechten)
13:00 - 13:30
Stand 222
Fotogenieke beestenworkshop
(Joris Thys, Liesbeth Van Bogaert)
13:00 - 14:00
Ateljee
Omgaan met het onverwachte
(Ellen Van Stichel)
13:30 - 14:00
Geel podium
Yoga en ik – wat yoga met mij doet. Yoga als levensstijl
(Nele Van Poucke, Inge Delva)
13:30 - 14:30
Rood podium
Knuffelen met Rikki
(Rikki)
13:30 - 14:00
Stand 222
Lucky Hour!
14:00 - 15:00
Stand 207
Feest bij ons
(Felix Alen)
14:00 - 15:00
Stand 303
Zazagravures: een uniek universum
(ZAZA)
14:00 - 15:00
Ateljee
Kaat wil niet meer op bezoek
(Ludo Driesen)
14:00 - 15:00
Geel podium
Kleuren met Caran d'ache, kleurboeken van Lantaarn
(Wendelien van de Erve)
14:00 - 16:00
Stand 326
Lijf en leden
(Anke Wauters, Sabine Peeters)
14:00 - 15:00
Oranje podium
Adrenaline
(Elke Geraerts, Jasmine De Coninck ...)
14:30 - 15:30
Rood podium
Stripbattle
(Gerben Valkema, Molenaar Romano ...)
15:00 - 16:00
Ateljee
Rikki is jarig
(Guido van Genechten)
15:00 - 15:30
Stand 222
Poëzie van en door Charlotte Van den Broeck en Tjitske Janssen
(Charlotte van den Broeck, Tjitske Janssen)
15:00 - 16:00
Oranje podium
De Tabakslobby in België
(Luk Joossens)
15:00 - 16:00
Geel podium
Gesprek met Jan Fabre
(Jan Fabre)
15:30 - 16:30
Rood podium
Luc Nilis
(Thijs Slegers, Luc Nilis)
15:30 - 16:30
Spiegeltent
Knuffelen met Rikki
(Rikki)
15:30 - 16:00
Stand 222
Vermout
(Ilse Duponcheel)
16:00 - 17:00
Stand 303
Goed Bezig Checkup, ook voor jou een jaarlijkse gewoonte?
(Veronika Wuyts)
16:00 - 17:00
Geel podium
Knutselen met Ketnet
(Hilde Smeesters)
16:00 - 17:00
Ateljee
De open leeshoek van Van Halewyck
16:00 - 18:00
Stand 104
Het plan B van Evi Renaux en Eva Daeleman
(Eva Daeleman, Evi Renaux)
16:30 - 17:30
Rood podium
Ludo Geluykens
10:00 - 12:30
Stand 402
V.S.OP.
10:00 - 14:00
Stand 417
Gudrun Bongaerts
10:00 - 14:00
Stand 220
Anne-Laure Van Neer
10:00 - 14:00
Stand 220
Herman Van Campenhout
10:00 - 14:00
Stand 417
Rosenbrink
10:00 - 14:00
Stand 417
Guido van Genechten
10:00 - 15:00
Stand 209
Rosemarie De Vos
10:00 - 18:00
Stand 217
Mark Tijsmans
10:00 - 18:00
Stand 118
Germain Droogenbroodt
10:00 - 18:00
Stand 416
Heidi Swerts
10:00 - 18:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
10:30 - 12:00
Stand 113
Reina Ollivier
10:30 - 12:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Frederik De Swaef
10:30 - 12:30
Stand 426
Anneriek Van Heugten
10:30 - 13:00
Stand 209
Stijn Moekaars
10:30 - 13:30
Stand 211
Kristina Ruell
10:30 - 13:30
Stand 211
Florence Wauters
10:30 - 13:30
Stand 211
Rien Broere
10:30 - 13:30
Stand 211
Randall Casaer
10:30 - 13:30
Stand 211
Aloka Liefrink
11:00 - 12:00
Stand 326
geen foto beschikbaar
Hajo Visscher
11:00 - 13:00
Stand 221
geen foto beschikbaar
Paul De Roy
11:00 - 13:00
Stand 117
Stefan Boonen
11:00 - 13:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Carl Deseyn
11:00 - 13:00
Stand 117
Bjorn Van den Eynde
11:00 - 13:00
Stand 113
Luc Embrechts
11:00 - 13:00
Stand 113
Frieda Van Raevels
11:00 - 13:00
Stand 118
Saskia Maaskant
11:00 - 13:00
Stand 422
Nico De Braeckeleer
11:00 - 13:00
Stand 118
Hilde Van Cauteren
11:00 - 13:00
Stand 422
Liesbet Slegers
11:00 - 13:00
Stand 422
Guy Didelez
11:00 - 14:00
Stand 118
Johan Desseyn
11:00 - 15:00
Stand 300
de Loser (Bram Botermans)
11:00 - 16:00
Stand 438
Guy Daniëls
11:00 - 17:00
Stand 209
Yanina Wickmayer
12:00 - 13:00
Stand 301
Dirk De Wachter
12:00 - 13:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
André Meganck
12:00 - 14:00
Stand 321
Charel Cambré
12:00 - 14:30
Stand 207
Wout Bru
13:00 - 15:00
Stand 409
Bert Gevaert
13:00 - 15:00
Stand 409
Pieter Serrien
13:00 - 15:00
Stand 410
geen foto beschikbaar
Claus Scholz
13:00 - 15:00
Stand 434
geen foto beschikbaar
Molenaar Romano
13:00 - 15:00
Stand 434
geen foto beschikbaar
Moora Vander Veken
13:00 - 15:00
Stand 301
Eric Meir
13:00 - 15:00
Stand 409
Ruth Wielockx
13:00 - 15:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Danny Devos
13:00 - 15:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Bruno De Roover
13:00 - 15:00
Stand 434
Stephanie Coorevits
13:00 - 15:00
Stand 409
Wim Slabbinck
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Ruth Verstraeten
13:00 - 15:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Rina Theybers
13:00 - 16:00
Stand 106
Nico De Braeckeleer
13:00 - 17:00
Stand 113
Hetty Van Aar
13:00 - 17:00
Stand 422
Luc Descamps
13:00 - 17:00
Stand 118
Toni Coppers
13:00 - 18:00
Stand 409
Gerben Valkema
13:30 - 14:30
Stand 102
Mattias De Leeuw
13:30 - 14:30
Stand 303
Martin Lodewijk
13:30 - 14:30
Stand 102
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 113
Chris de Stoop
13:30 - 15:00
Stand 409
Ludo Geluykens
13:30 - 17:30
Stand 402
Jo Govaerts
14:00 - 15:00
Stand 408
geen foto beschikbaar
Frank Keizer
14:00 - 15:00
Stand 106
Achilles Cools
14:00 - 15:00
Stand 408
Ghost Rockers
14:00 - 15:00
Stand 426
geen foto beschikbaar
Sanne Miltenburg
14:00 - 15:30
Stand 209
Leen Huet
14:00 - 16:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Dirk Leyman
14:00 - 16:00
Stand 321
Erna Droesbeke
14:00 - 16:00
Stand 327
Stefan Hertmans
14:00 - 16:00
Stand 400
Christian Vandekerkhove
14:00 - 16:00
Stand 326
Tinneke Beeckman
14:00 - 16:00
Stand 106
Tom Bergs
14:00 - 16:00
Stand 201
Bart Vermeer
14:00 - 16:00
Stand 118
Alexander Roose
14:00 - 16:00
Stand 106
Bjorn Van den Eynde
14:00 - 16:00
Stand 113
Johan Vandevelde
14:00 - 16:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Anneriek Van Heugten
14:00 - 16:00
Stand 106
Liesbet Slegers
14:00 - 16:00
Stand 209
Sterre Carron
14:00 - 16:00
Stand 201
Meredith Van Overloop
14:00 - 16:00
Stand 201
Riet Indigne
14:00 - 16:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Hiky Helmantel
14:00 - 17:00
Stand 209
Liesbeth Van Bogaert
14:00 - 17:00
Stand 211
Jacques & Lise (Jacques Maes & Lise Braekers)
14:00 - 17:00
Stand 118
Joris Thys
14:00 - 17:00
Stand 211
geen foto beschikbaar
Ingrid Vandekerckhove
14:00 - 17:00
Stand 209
Inge Misschaert
14:00 - 17:00
Stand 211
Inge Bergh
14:00 - 17:00
Stand 211
Alain Verster
14:00 - 17:00
Stand 211
Anja Copejans
14:00 - 18:00
Stand 417
Nathalie Segers
14:00 - 18:00
Stand 417
Marc Geyens
14:00 - 18:00
Stand 417
Dirk Bracke
14:00 - 18:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Sancho Vanherck
14:00 - 18:00
Stand 220
Koenraad Elst
14:00 - 18:00
Marina Theunissen
14:00 - 18:00
Stand 220
Inge Delva
14:30 - 17:00
Stand 107
Nele Van Poucke
14:30 - 17:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Ludo Driesen
15:00 - 15:30
Stand 122
Aloka Liefrink
15:00 - 16:00
Stand 408
Maarten Embrechts
15:00 - 16:00
Stand 119
Jos Daelman
15:00 - 16:00
Stand 119
geen foto beschikbaar
Sabine Peeters
15:00 - 16:00
Stand 304
Evi Renaux
15:00 - 16:30
Stand 409
Eva Daeleman
15:00 - 16:30
Stand 409
geen foto beschikbaar
Sarah Van Gysegem
15:00 - 17:00
Stand 301
Jamie-Lee Six
15:00 - 17:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Kurt Deswert
15:00 - 17:00
Stand 301
Erwin Claes
15:00 - 17:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Jasmine De Coninck
15:00 - 17:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Mark Meekers
15:00 - 17:00
Stand 117
geen foto beschikbaar
Veerle Valaert
15:00 - 17:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Nathalie Vermassen
15:00 - 17:00
Stand 301
Pieter-Jan Verachtert
15:00 - 17:00
Stand 301
Willem M. Roggeman
15:00 - 17:00
Stand 119
Matthias Soberon
15:00 - 17:00
Stand 301
Etienne Van den Steen
15:00 - 17:00
Stand 119
Jo Claes
15:00 - 17:00
Stand 408
Anke Wauters
15:00 - 17:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Nele De Boeck
15:00 - 17:00
Stand 301
Stijn Moekaars
15:00 - 17:00
Stand 209
Kathelijn Vervarcke
15:00 - 17:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Sophie Maes
15:00 - 17:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Zaza (Klaas Storme)
15:00 - 17:00
Pascale Naessens
15:00 - 18:00
Stand 304
geen foto beschikbaar
Elke Geraerts
15:30 - 16:30
Stand 315
Ignaas Devisch
15:30 - 17:00
Stand 400
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
15:30 - 17:00
Stand 113
Achilles Cools
15:30 - 17:30
Stand 117
geen foto beschikbaar
Seppe Nobels
16:00 - 17:00
Stand 304
Charlotte van den Broeck
16:00 - 17:00
Stand 401
Tjitske Janssen
16:00 - 17:00
Stand 401
geen foto beschikbaar
Michaël Vrijmoed
16:00 - 17:00
Stand 304
geen foto beschikbaar
Lode Melis
16:00 - 17:00
Stand 325
Charel Cambré
16:00 - 17:30
Stand 434
geen foto beschikbaar
Nancy Mostrey
16:00 - 18:00
Stand 209
Jan Fabre
16:30 - 17:30
Stand 400
Luc Nilis
16:30 - 18:00
Stand 409
Thijs Slegers
16:30 - 18:00
Stand 409
Romano Molenaar
16:30 - 18:00
Stand 102
Veronika Wuyts
17:00 - 17:30
Stand 122
geen foto beschikbaar
Hilde Smeesters
17:00 - 18:00
Stand 303
Achilles Cools
Alain Verster
Alexander Roose
Aloka Liefrink
geen foto beschikbaar
André Meganck
geen foto beschikbaar
Andy Griffiths
Anja Copejans
Anke Wauters
Anna De Palmenaer
Anne-Laure Van Neer
Anneriek Van Heugten
geen foto beschikbaar
Anneriek Van Heugten
Bart Vermeer
Bert Gevaert
Bjorn Van den Eynde
geen foto beschikbaar
Bruno De Roover
geen foto beschikbaar
Carl Deseyn
Charel Cambré
Charlotte van den Broeck
Chris de Stoop
Christian Vandekerkhove
geen foto beschikbaar
Claus Scholz
geen foto beschikbaar
Danny Devos
geen foto beschikbaar
David Baldacci
geen foto beschikbaar
David Lagercrantz
de Loser (Bram Botermans)
Dirk Bracke
Dirk De Wachter
geen foto beschikbaar
Dirk Leyman
Dirk Van Duppen
geen foto beschikbaar
Elise De Rijck
geen foto beschikbaar
Elke Geraerts
Elke Van Hoof
Ellen Van Stichel
Eric Meir
Erna Droesbeke
Erwin Claes
Etienne Van den Steen
Eva Daeleman
Evi Renaux
geen foto beschikbaar
Fanny Matheusen
geen foto beschikbaar
Felix Alen
Florence Wauters
geen foto beschikbaar
Frank Keizer
geen foto beschikbaar
Frederik De Swaef
Frieda Van Raevels
geen foto beschikbaar
Geert Van Asten
geen foto beschikbaar
Gerben Valkema
Gerben Valkema
Germain Droogenbroodt
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
Ghost Rockers
geen foto beschikbaar
Gorik Kaesemans
Gudrun Bongaerts
Guido van Genechten
Guy Daniëls
Guy Didelez
geen foto beschikbaar
Hajo Visscher
Hanco Kolk
Heidi Swerts
Herman Van Campenhout
Hetty Van Aar
geen foto beschikbaar
Hiky Helmantel
geen foto beschikbaar
Hilde Smeesters
Hilde Van Cauteren
Ignaas Devisch
geen foto beschikbaar
Ilse Duponcheel
Inge Bergh
Inge Delva
Inge Misschaert
geen foto beschikbaar
Ingrid Vandekerckhove
geen foto beschikbaar
Isabel Boons
Jacques & Lise (Jacques Maes & Lise Braekers)
Jamie-Lee Six
Jan Fabre
geen foto beschikbaar
Jasmine De Coninck
Jo Claes
Jo Govaerts
Johan Desseyn
Johan Hoebeke
Johan Vandevelde
Joke de Vreeze
Joris Thys
Jos Daelman
Kathelijn Vervarcke
Kim Duchateau
Koenraad Elst
Kristiaan Plasmans
Kristina Ruell
geen foto beschikbaar
Kurt Deswert
Leen Huet
Liesbet Slegers
Liesbeth Van Bogaert
geen foto beschikbaar
Lode Godderis
geen foto beschikbaar
Lode Melis
Luc Descamps
Luc Embrechts
Luc Nilis
geen foto beschikbaar
Ludo Driesen
Ludo Geluykens
Luk Joossens
Maarten Embrechts
Marc Geyens
Marina Theunissen
geen foto beschikbaar
Mark Meekers
Mark Tijsmans
Martin Lodewijk
Matthias Soberon
Mattias De Leeuw
Meredith Van Overloop
geen foto beschikbaar
Michaël Vrijmoed
geen foto beschikbaar
Molenaar Romano
geen foto beschikbaar
Molenaar Romano
geen foto beschikbaar
Moora Vander Veken
geen foto beschikbaar
Nancy Mostrey
Nathalie Segers
geen foto beschikbaar
Nathalie Vermassen
geen foto beschikbaar
Nele De Boeck
Nele Van Poucke
Nicci French
Nico De Braeckeleer
Pascale Naessens
geen foto beschikbaar
Paul De Roy
geen foto beschikbaar
Paul van Ostaijen
geen foto beschikbaar
Paula Hawkins
Pieter Serrien
Pieter-Jan Verachtert
Randall Casaer
Reina Ollivier
Rien Broere
Riet Indigne
Rikki
geen foto beschikbaar
Rina Theybers
geen foto beschikbaar
Robert Harris
Romano Molenaar
Rosemarie De Vos
Rosenbrink
geen foto beschikbaar
Ruth Verstraeten
Ruth Wielockx
geen foto beschikbaar
Sabine Peeters
geen foto beschikbaar
Sancho Vanherck
geen foto beschikbaar
Sanne Miltenburg
geen foto beschikbaar
Sarah Van Gysegem
Saskia Maaskant
geen foto beschikbaar
Seppe Nobels
Sophie Kinsella
geen foto beschikbaar
Sophie Maes
Stefan Boonen
Stefan Hertmans
Stephanie Coorevits
Sterre Carron
Stijn Moekaars
Thijs Slegers
Tinneke Beeckman
Tjitske Janssen
Tom Bergs
Toni Coppers
V.S.OP.
geen foto beschikbaar
Veerle Valaert
Veronika Wuyts
Veronika Wuyts
geen foto beschikbaar
Viviane Van Dyck
Wendelien van de Erve
Willem M. Roggeman
Wim Slabbinck
Wout Bru
Yanina Wickmayer
geen foto beschikbaar
ZAZA
geen foto beschikbaar
Zaza (Klaas Storme)