Vrijdag 3 november

Alle auteurs op Vrijdag 3 november

DE STRAALVOGEL
10:00 - 22:00
Stand 214
GA OP DE FOTO MET GUUST FLATER
10:00 - 22:00
Stand 214
Gratis foto met Remi!
10:00 - 22:00
Stand 314
Verbreek mee het wereldrecord
10:00 - 22:00
Stand 401
JOMMEKESRAD
10:00 - 22:00
Stand 214
ESCAPE ROOM
10:00 - 22:00
Stand 214
Caran 'd ache
10:00 - 10:00
Stand 301
snelgedichten
(Chris Moens)
10:00 - 21:00
Stand 126
Als de liefde voorbij is
(Leen Dendievel, Jan Drost ...)
11:00 - 12:00
Rood podium
Liesbet Slegers leest voor
(Liesbet Slegers)
11:00 - 11:30
Stand 436
Lotta en de slodderkip
(Diane Put)
11:00 - 11:30
Stand 201
EN-VIE, eetstoornissen als spiritueel ontwaken
(Nathalie Janssens de Bisthoven)
11:00 - 12:00
Oranje podium
Voeding is meer dan eten
(Eddie Niesten)
11:00 - 12:00
Geel podium
Illustrator Yoeri Slegers live aan het werk
(Yoeri Slegers)
11:00 - 13:00
Stand 206
Origami-kikker vouwen
11:00 - 12:00
Stand 208
De juiste taal voor je blog
11:00 - 12:30
Stand 429
Jihadi's in België
(Paul Ponsaers)
12:00 - 13:00
Geel podium
Kaaskwis: wie maakt die lekkere kaas?
(Liesbet Slegers)
12:00 - 12:30
Stand 201
Het lichaam van Coppens : LIVE!
(Mathias Coppens, Stan Coppens)
12:00 - 13:00
Spiegeltent
Speeddate met de spannendste YA van de lage landen
(Johan Vandevelde, Buddy Tegenbosch ...)
12:30 - 13:00
Rood podium
Nellie & Cezar zijn terug
(Ingrid Godon, Bette Westera)
12:30 - 13:00
Ateljee
Lotta is jarig
(Rik De Wulf)
13:00 - 13:30
Stand 201
Speeddate met YA auteurs
(Johan Vandevelde)
13:00 - 14:00
Stand 403
Takkenwoorden met Jeugd en Poëzie
13:00 - 16:00
Stand 429
Workshop knippen, knutselen en dichten met dieren
(Geert De Kockere)
13:00 - 14:00
Stand 206
Als werken niet leuk is
(Nicolas Desmet)
13:00 - 14:00
Geel podium
Worldwide, workshop fanfiction schrijven
(Matthias Soberon)
13:00 - 14:00
Ateljee
WPG Café: Toni Coppers, Eric Rinckhout en kunsticoon René Magritte
(Toni Coppers, Eric Rinckhout)
13:00 - 14:00
Rood podium
Kleur! Penseel x Pen = BRUSHLETTERING
(Carla Kamphuis)
14:00 - 20:00
Stand 401
Schrijf je (young adult) roman met Kathelijn Vervarcke
(Kathelijn vervarcke)
14:00 - 15:00
Ateljee
GINCLUSIVE
14:00 - 22:00
Stand 401
Illustrator Frank Daenen live aan het werk
(Frank Daenen)
14:00 - 16:00
Stand 206
Nieuw samengestelde gezinnen
(Nele De Keyser)
14:00 - 15:00
Geel podium
Een nieuw geheugenpaleis
(Kasper Bormans)
14:00 - 14:30
Oranje podium
WPG Café: Het jaar van de hond met Eva Daeleman
(Eva Daeleman)
14:00 - 15:00
Rood podium
Het lichaam van Coppens : LIVE!
(Staf Coppens, Mathias Coppens)
14:30 - 15:30
Spiegeltent
Waarom oud absoluut niet out is
(Mark Nelissen)
14:30 - 15:00
Oranje podium
De Voorleesstoel: Twiggy Bossuyt
(Twiggy Bossuyt)
14:30 - 15:00
Stand 206
Roadmap naar een beter leven
(Evi Renaux, Rilla Lysens ...)
15:00 - 16:00
Geel podium
Boekenfeest met Sylvia Van Driessche en Elfi van Glam at heart
(Sylvia Van Driessche)
15:00 - 16:00
Rood podium
Lotta en het grote pompoenmonster
(Diane Put)
15:00 - 15:30
Stand 201
Pleidooi voor het gewone
(Edel Maex)
15:00 - 15:30
Oranje podium
Geronimo Stilton viert feest!
(Geronimo Stilton)
15:00 - 15:30
Stand 101
Nicci French – Een schrijver. Twee gedachten.
(Marc Buelens, Raf Vermeiren ...)
15:30 - 16:30
Spiegeltent
Jolien Janzing over Anne Frank en Audrey Hepburn
(Jolien Janzing)
15:30 - 16:30
Oranje podium
Boekenzoektocht
16:00 - 18:00
Stand 201
DE MIEKES VEROVEREN LADIES NIGHT!
16:00 - 18:00
Stand 214
Kennismaking met de auteur van 'Het meisje in de trein': Paula Hawkins
(Paula Hawkins)
16:00 - 17:00
Rood podium
Literair café
(Annelies Verbeke)
16:00 - 18:00
Stand 403
Azertyfactor meet-en-greet Vitalski
(Vitalski)
16:00 - 18:00
Stand 429
Pascale Naessens met pure gerechten
(Pascale Naessens)
16:30 - 17:30
Spiegeltent
Bakgeheimen Dille & Kamille
(Hilde Smeesters)
16:30 - 17:30
Showkeuken
Girls Night op de ladies night
(Hetty Van Aar)
17:00 - 21:00
Stand 435
Elke Clijsters over een leven na een relatiebreuk
(Elke Clijsters)
17:30 - 18:00
Oranje podium
Fleur van Groningen over Hoogsensitiviteit
(Fleur van Groningen)
17:30 - 18:30
Spiegeltent
Maak een hoes voor je tablet met La Maison Victor
18:00 - 22:00
Ateljee
Flair presenteert: Make my dream work: 10 jaar business, bloggen & fashion
(Emma Gelaude)
18:00 - 18:30
Geel podium
Libelle presenteert: #Help! Mijn kind leeft online
(Stefaan Lammertyn, Lieve Swinnen)
18:00 - 19:00
Rood podium
20 dichters bij Poëziecentrum
(Jan M. Meier)
18:00 - 20:00
Stand 118
Borduur je eigen Six Word Story
18:00 - 20:00
Stand 429
#GRLPWR: MEET & GREET MET ILONA LODEWIJCKX & AURIKE QUINTELIER VAN FILLE FOLLE
(Ilona Lodewijckx)
18:00 - 22:00
Stand 116
69 food & wine affairs met Sepideh Sedaghatnia
(Sepideh Sedaghatnia)
18:30 - 19:30
Showkeuken
Flair presenteert: interview met Anne Drake
(Anne Drake)
18:30 - 19:00
Geel podium
Plan Boost
(Nathalie Meskens)
18:30 - 19:00
Oranje podium
Libelle presenteert: Al je vragen over de menopauze beantwoord door deskundigen en experten
(Martine Prenen)
18:30 - 19:30
Spiegeltent
Aron Wade - Eerlijk met mezelf
(Aron Wade)
19:00 - 19:30
Oranje podium
Influencer marketing: ontsteek de vlam
(Carole Lamarque)
19:00 - 19:30
Zaal op verdieping - inkomhal 2
Libelle presenteert: Peter Adriaenssens over het belang van boeken in de strijd tegen kinderarmoede
(Peter Adriaenssens)
19:00 - 19:30
Rood podium
Feeling presenteert: Goedele Leyssen & Pascale Naessens in gesprek
(Goedele Leyssen, Pascale Naessens)
19:00 - 20:00
Geel podium
Haak mee met Molla Mills
(Molla Mills)
19:00 - 21:00
Stand 401
Knutsel samen met Anne-Catherine Gerets een bladwijzer met kwastjes
(Anne-Catherine Gerets)
19:00 - 21:00
Stand 325
Flair presenteert: debat Body positivity 2.0
(Sabine Peeters)
19:30 - 20:15
Spiegeltent
Waarom is Oranje het nieuwe zwart?
(Hilde Francq)
19:30 - 20:00
Zaal op verdieping - inkomhal 2
Feeling presenteert: De grote levensvragen- Fien Sabbe in gesprek met Friedl’ Lesage
(Friedl' Lesage)
19:30 - 20:15
Rood podium
Bullet Journal - Adviesbureau met Kelly Deriemaeker!
(Kelly Deriemaeker)
20:00 - 21:30
Stand 422
!DIY adviesbureau!
(Ine Brands)
20:00 - 21:30
Stand 422
Bont podium: Koen Fillet en Eric Rinckhout - Een dubbelinterview
(Koen Fillet)
20:00 - 21:00
Stand 303
Events van het concilie van Nicea tot Burning Man
(Peter Decuypere)
20:00 - 20:30
Zaal op verdieping - inkomhal 2
Libelle presenteert: Libelle-columnist Marcel Langedijk over de euthanasie van zijn broer
(Marcel Langendijk)
20:00 - 21:00
Geel podium
Mind & Body vol energie
(Goedele Leyssen, Claudia Van Avermaet)
20:00 - 20:30
Oranje podium
Feeling presenteert: The good life tussen luiers en stiletto's
(Tiany Kiriloff)
20:15 - 21:00
Spiegeltent
Flair presenteert: het supermomsyndroom
20:30 - 21:00
Rood podium
Libelle presenteert: Vijf chefs over hun kookinspiratie
(Ellen Charlotte Marie, Ilse D'Hooge ...)
21:00 - 22:00
Spiegeltent
Flair presenteert: Flairs grote sekspanel
21:00 - 22:00
Rood podium
Mark Tijsmans
10:00 - 12:30
Stand 116
Helena Daelman
10:00 - 14:00
Stand 207
Erik Persoons
10:00 - 14:00
Stand 207
geen foto beschikbaar
Ignace Pollet
10:00 - 14:00
Stand 207
Guy Daniëls
10:00 - 14:00
Stand 202
Angelique Deserranno
10:00 - 15:00
Stand 430
Fien Lampaert
10:00 - 15:00
Stand 430
Alexia Jacobs
10:00 - 15:00
Stand 430
An Melis
10:00 - 18:00
Stand 204
geen foto beschikbaar
Chris Moens
10:00 - 18:00
Stand 126
Marc Geyens
10:00 - 22:00
Stand 430
Rosemarie De Vos
10:00 - 22:00
Stand 204
Germain Droogenbroodt
10:00 - 22:00
Stand 450
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
10:30 - 12:00
Stand 101
Katrien Vandewoude
10:30 - 13:00
Stand 202
geen foto beschikbaar
Colinde van Dal
10:30 - 13:00
Stand 202
Lena De Coninck
10:30 - 13:00
Stand 202
Marc Vermeersch
10:30 - 17:00
Stand 223
Johan Vandevelde
11:00 - 12:00
Stand 116
Patrick Lagrou
11:00 - 12:00
Stand 301
Liesbet Slegers
11:00 - 13:00
Stand 436
Danny De Vos
11:00 - 13:00
Stand 116
Yoeri Slegers
11:00 - 13:00
Stand 206
geen foto beschikbaar
Jeroen Serruys
11:00 - 13:00
Stand 202
Florence Wauters
11:00 - 13:00
Stand 206
geen foto beschikbaar
Arnold Hovart
11:00 - 13:00
Stand 116
Twiggy Bossuyt
11:00 - 13:00
Stand 206
Frank Geleyn
11:00 - 13:00
Stand 206
Nicholas Walker
11:00 - 13:00
Stand 116
Emma Thyssen
11:00 - 13:00
Stand 214
Geert De Kockere
11:00 - 13:00
Stand 206
Guy Didelez
11:00 - 14:00
Stand 117
Luc Embrechts
11:00 - 14:00
Stand 101
geen foto beschikbaar
Emy Geyskens
11:00 - 14:00
Stand 101
Luc Descamps
11:00 - 14:00
Stand 116
Ludo Geluykens
11:00 - 14:00
Stand 425
geen foto beschikbaar
Jan van Lierde
11:00 - 14:00
Stand 101
Rik De Wulf
11:00 - 16:00
Stand 202
Diane Put
11:00 - 16:00
Stand 202
Bjorn Van den Eynde
11:00 - 17:00
Stand 101
de Loser (Bram Botermans)
11:00 - 18:00
Stand 401
Leen Dendievel
12:00 - 13:00
Stand 422
Jan Drost
12:00 - 14:00
Stand 420
Patrick Lagrou
12:00 - 16:00
Stand 202
Frieda Van Raevels
13:00 - 14:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Bette Westera
13:00 - 14:00
Stand 318
Ingrid Godon
13:00 - 14:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Rick Meijer
13:00 - 15:00
Stand 202
Kristl Habils
13:00 - 15:00
Stand 325
Gretel Van den Broek
13:00 - 15:00
Stand 402
Emma Thyssen
13:00 - 15:00
Stand 436
Kate Kriske
13:00 - 15:00
Stand 116
Liandra Sadzo
13:00 - 15:00
Stand 325
Hilde Quisquater
13:00 - 15:00
Stand 420
geen foto beschikbaar
Jan Ruysbergh
13:00 - 15:00
Stand 325
Jamie Lee Six
13:00 - 15:00
Stand 325
Hilde Deweer
13:00 - 15:00
Stand 420
Sanne Huysmans
13:00 - 15:00
Stand 401
Marc De Bel
13:00 - 16:00
Stand 116
Raf Willems
13:00 - 17:00
Stand 126
Hetty Van Aar
13:00 - 22:00
Stand 436
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 102
Hubert Van Lier
13:30 - 17:30
Stand 119
geen foto beschikbaar
Jessica Daniëls
14:00 - 15:00
Stand 318
Jeroen Olyslaegers
14:00 - 15:00
Stand 446
Daan Esch
14:00 - 15:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Ghost Rockers
14:00 - 15:00
Stand 441
geen foto beschikbaar
Tjibbe Veldkamp
14:00 - 15:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Kees de Boer
14:00 - 15:00
Stand 318
KAREL JOOS
14:00 - 15:00
Stand 401
geen foto beschikbaar
Mirjam Mous
14:00 - 15:00
Stand 318
Siska Goeminne
14:00 - 15:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Buddy Tegenbosch
14:00 - 15:00
Stand 318
Matthias Soberon
14:00 - 15:00
Stand 325
Peter De Graeve
14:00 - 16:00
Stand 117
Kolet Janssen
14:00 - 16:00
Stand 203
Johan Vandevelde
14:00 - 16:00
Stand 116
Steven de Foer
14:00 - 16:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Hajo Visscher
14:00 - 16:00
Stand 202
Sterre Carron
14:00 - 16:00
Stand 227
Liesbet Slegers
14:00 - 16:00
Stand 202
Sergio Herman
14:00 - 16:00
Stand 422
Eric Rinckhout
14:00 - 16:00
Stand 420
Frank Daenen
14:00 - 16:00
Stand 206
geen foto beschikbaar
Emy Geyskens
14:00 - 16:00
Stand 202
geen foto beschikbaar
Frederik Pas
14:00 - 16:00
Stand 105
Nelleke Verhoeff
14:00 - 16:00
Stand 206
geen foto beschikbaar
Tim Van den Abeele
14:00 - 16:00
Stand 206
geen foto beschikbaar
Emilie Timmermans
14:00 - 16:00
Stand 202
Christophe van Gerrewey
14:00 - 16:00
Stand 116
Kristien Hemmerechts
14:00 - 16:00
Stand 206
geen foto beschikbaar
Nico De Braeckeleer
14:00 - 17:00
Stand 102
Geert De Kockere
14:00 - 17:00
Stand 206
Frieda Van Raevels
14:00 - 17:00
Stand 101
geen foto beschikbaar
H.P. Janssens
14:00 - 17:00
Stand 202
Toni Coppers
14:00 - 17:00
Stand 420
GUIDO STERKENDRIES
14:00 - 17:00
Stand 432
Dirk Bracke
14:00 - 18:00
Stand 436
Marina Theunissen
14:00 - 18:00
Stand 207
Rudy Soetewey
14:00 - 18:00
Stand 207
geen foto beschikbaar
Kasper Bormans
14:30 - 15:30
Stand 318
Mark Nelissen
15:00 - 16:00
Stand 318
Jeroen Olyslaegers
15:00 - 16:00
Stand 421
Marnix Peeters
15:00 - 16:00
Stand 121
Jan Kegels
15:00 - 17:00
Stand 420
geen foto beschikbaar
Susanne Koster
15:00 - 17:00
Stand 202
Jan Bosschaert
15:00 - 17:00
Stand 210
Eva Daeleman
15:00 - 17:00
Stand 420
Koen Strobbe
15:00 - 18:00
Stand 420
Kathelijn vervarcke
15:00 - 18:00
Stand 116
Fille Folle
15:00 - 18:00
Stand 116
Anja Musters
15:00 - 22:00
Stand 430
Ruthje Goethals
15:00 - 22:00
Stand 436
Peter Goossens
15:00 - 22:00
Stand 430
Staf Coppens
15:30 - 16:30
Stand 308
Edel Maex
15:30 - 16:30
Stand 318
Mathias Coppens
15:30 - 16:30
Stand 308
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
15:30 - 17:00
Stand 101
Pieter Aspe
15:30 - 18:00
Stand 420
Jeroen Olyslaegers
16:00 - 17:00
Stand 121
geen foto beschikbaar
Evi Renaux
16:00 - 17:00
Stand 318
Eva Brumagne
16:00 - 17:00
Stand 116
Gerda Dendooven
16:00 - 17:00
Stand 446
Sylvia Van Driessche
16:00 - 17:00
Stand 422
Luc Vanhie
16:00 - 18:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Linda Van Mieghem
16:00 - 18:00
Stand 202
Philippe Delzenne
16:00 - 18:00
Stand 214
Jolien Janzing
16:30 - 17:30
Stand 423
Nicci French
16:30 - 18:00
Stand 401
Johan Vandevelde
17:00 - 18:00
Stand 116
Richard Foqué
17:00 - 18:00
Stand 118
Marc Buelens
17:00 - 18:00
Stand 401
Raf Vermeiren
17:00 - 18:00
Stand 401
Hilde Van Malderen
17:00 - 19:00
Stand 420
Koen Crucke
17:00 - 19:00
Stand 420
geen foto beschikbaar
Henk Linskens
17:00 - 19:30
Stand 202
Ludo Geluykens
17:00 - 21:30
Stand 425
Pascale Naessens
17:30 - 18:30
Stand 318
Toni Coppers
17:30 - 19:00
Stand 438
Delphine Lecompte
18:00 - 19:00
Stand 118
Lies Van Gasse
18:00 - 19:00
Stand 120
Yannick M. Dangre
18:00 - 19:00
Stand 118
Lies Van Gasse
18:00 - 19:00
Stand 118
Thomas Eyskens
18:00 - 19:00
Stand 118
Mark van Tongele
18:00 - 19:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Dorien De Vylder
18:00 - 19:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Elke Clijsters
18:00 - 19:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Dorien De Vylder
18:00 - 19:00
Stand 120
geen foto beschikbaar
Max Greyson
18:00 - 19:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Lieve Thiebaut
18:00 - 19:00
Stand 118
Jan M. Meier
18:00 - 19:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Brigitte Balfoort
18:00 - 20:00
Stand 401
Dirk Bracke
18:00 - 20:00
Stand 121
Mark Borgions
18:00 - 21:00
Stand 214
Christian Vandekerkhove
18:00 - 22:00
Stand 223
Elise De Rijck
18:00 - 22:00
Stand 321
Johan Deseyn
18:00 - 22:00
Stand 207
Staf Schoeters
18:00 - 22:00
Stand 207
Fleur van Groningen
18:30 - 20:00
Stand 422
Leen Dendievel
18:30 - 20:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Fran Bambust
18:30 - 20:30
Stand 202
Wendy Stroobant
18:30 - 20:30
Stand 202
Pieter Aspe
18:30 - 21:00
Stand 420
Jan Van Der Cruysse
18:30 - 21:00
Stand 420
Toni Coppers
18:30 - 21:00
Stand 420
geen foto beschikbaar
Lieve Thiebaut
19:00 - 20:00
Stand 118
Peter Verhelst
19:00 - 20:00
Stand 118
Miriam Van Hee
19:00 - 20:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Kim Pauwels
19:00 - 20:00
Stand 120
geen foto beschikbaar
Tijl Nuyts
19:00 - 20:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Lieve Thiebaut
19:00 - 20:00
Stand 118
Peter Holvoet-Hanssen
19:00 - 20:00
Stand 118
Jan M. Meier
19:00 - 20:00
Stand 118
Hans Bourlon
19:00 - 20:00
Stand 446
Joke Van Leeuwen
19:00 - 20:00
Stand 118
Nicci French
19:00 - 20:00
Stand 401
Koen Crucke
19:00 - 20:00
Stand 446
Charlotte Van den Broeck
19:00 - 20:00
Stand 118
Paula Marckx
19:00 - 20:00
Stand 401
Lotte Dodion
19:00 - 20:00
Stand 118
Marleen de Crée
19:00 - 20:00
Stand 118
GUIDO STERKENDRIES
19:00 - 20:00
Stand 432
Richard Foqué
19:00 - 20:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Kim Pauwels
19:00 - 20:00
Stand 118
Lieve Swinnen
19:00 - 21:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Nanja Massy
19:00 - 21:00
Stand 325
Yumi Ng
19:00 - 21:00
Stand 420
Veronique Leysen
19:00 - 21:00
Stand 325
geen foto beschikbaar
Stefaan Lammertyn
19:00 - 21:00
Stand 116
Anne-Catherine Gerets
19:00 - 21:00
Stand 325
Dagny Rós Asmundsdottir
19:00 - 21:00
Stand 420
geen foto beschikbaar
Nathalie le Blanc
19:00 - 21:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Paul Maertens
19:00 - 21:00
Stand 116
Hilde Vandermeeren
19:00 - 21:00
Stand 423
Leen Steyaert
19:00 - 21:00
Stand 116
Shanti Van Genechten
19:00 - 21:00
Stand 227
Tiany Kiriloff
19:00 - 21:00
Stand 325
Kolet Janssen
19:00 - 21:00
Stand 116
Jennifer Schleber
19:00 - 21:00
Stand 116
Sandra Bekkari
19:00 - 21:00
Stand 325
Anne Poelmans
19:00 - 21:00
Stand 325
Anne Drake
19:00 - 21:00
Stand 420
Fille Folle
19:00 - 21:00
Stand 116
Marnix Peeters
19:00 - 21:00
Stand 421
Rilla Lysens
19:00 - 21:00
Stand 325
geen foto beschikbaar
Winnaar Bake Off Vlaanderen
19:00 - 21:00
Stand 420
geen foto beschikbaar
Fien De Meulder
19:00 - 21:00
Stand 116
Elke Wambacq
19:00 - 21:00
Stand 227
Lies Helsloot
19:00 - 21:00
Stand 325
Emma Gelaude
19:00 - 21:00
Stand 420
Meredith Van Overloop
19:00 - 21:00
Stand 227
De Vogelaere Nancy
19:00 - 21:00
Stand 227
Nathalie Meskens
19:00 - 21:00
Stand 325
Céline Schraepen
19:00 - 22:00
Stand 325
Talisa Loup
19:00 - 22:00
Stand 325
Griet De Smedt
19:30 - 20:30
Stand 107
Annick Verschueren
19:30 - 20:30
Stand 107
Martine Prenen
19:30 - 20:30
Stand 318
Rik Torfs
19:30 - 21:00
Stand 116
Fons Montevirgenes
20:00 - 21:00
Stand 425
Delphine Lecompte
20:00 - 21:00
Stand 421
Yannick M. Dangre
20:00 - 21:00
Stand 421
Richard Foqué
20:00 - 21:00
Stand 118
Marleen de Crée
20:00 - 21:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Ellen Charlotte Marie
20:00 - 21:00
Stand 318
Ine Brands
20:00 - 21:30
Stand 422
Kelly Deriemaker
20:00 - 21:30
Stand 422
geen foto beschikbaar
Sofie Valkiers
20:00 - 21:30
Stand 318
Aron Wade
20:00 - 22:00
Stand 402
Ria Maes
20:00 - 22:00
Stand 401
Pascale Naessens
20:00 - 22:00
Stand 318
Pierre Buyle
20:00 - 22:00
Stand 301
Wim van Rooy
20:00 - 22:00
Stand 301
Petra Spark
20:00 - 22:00
Stand 401
Peter Verhelst
20:30 - 21:00
Stand 421
Miriam Van Hee
20:30 - 21:00
Stand 421
Bieke Ilegems
20:30 - 22:00
Stand 401
Goedele Leyssen
20:30 - 22:00
Stand 420
geen foto beschikbaar
Koen Fillet
21:00 - 22:00
Stand 303
Eric Rinckhout
21:00 - 22:00
Stand 303
Claudia Van Avermaet
21:00 - 22:00
Stand 318
Alexia Jacobs
An Melis
Angelique Deserranno
Anja Musters
Anne Drake
Anne Poelmans
Anne-Catherine Gerets
Annelies Verbeke
Annick Verschueren
geen foto beschikbaar
Arnold Hovart
Aron Wade
Aurike Quintelier
Bart Plouvier
geen foto beschikbaar
Bette Westera
Bieke Ilegems
Bjorn Van den Eynde
geen foto beschikbaar
Brigitte Balfoort
geen foto beschikbaar
Buddy Tegenbosch
Carla Kamphuis
geen foto beschikbaar
Carole Lamarque
Céline Schraepen
Charlotte Van den Broeck
geen foto beschikbaar
Chris Moens
Christian Vandekerkhove
Christophe van Gerrewey
Claudia Van Avermaet
geen foto beschikbaar
Colinde van Dal
Daan Esch
Dagny Rós Asmundsdottir
geen foto beschikbaar
Daniël Rovers
Danny De Vos
de Loser (Bram Botermans)
De Vogelaere Nancy
Delphine Lecompte
Diane Put
Dirk Bracke
geen foto beschikbaar
Dorien De Vylder
Eddie Niesten
Edel Maex
Elise De Rijck
geen foto beschikbaar
Elke Clijsters
Elke Wambacq
geen foto beschikbaar
Ellen Charlotte Marie
geen foto beschikbaar
Emilie Timmermans
Emma Gelaude
Emma Thyssen
Emma Thyssen
geen foto beschikbaar
Emy Geyskens
Eric Rinckhout
Erik Persoons
Eva Brumagne
Eva Daeleman
geen foto beschikbaar
Evi Renaux
geen foto beschikbaar
Fien De Meulder
Fien Lampaert
Fille Folle
Fleur van Groningen
Florence Wauters
Fons Montevirgenes
geen foto beschikbaar
Fran Bambust
Frank Daenen
Frank Geleyn
geen foto beschikbaar
Frederik Pas
Frieda Van Raevels
Friedl' Lesage
Geert De Kockere
Gerda Dendooven
Germain Droogenbroodt
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
geen foto beschikbaar
Ghost Rockers
Goedele Leyssen
Gretel Van den Broek
Griet De Smedt
GUIDO STERKENDRIES
Guy Daniëls
Guy Didelez
geen foto beschikbaar
H.P. Janssens
geen foto beschikbaar
Hajo Visscher
Hans Bourlon
Helena Daelman
geen foto beschikbaar
Henk Linskens
Hetty Van Aar
Hilde Deweer
geen foto beschikbaar
Hilde Francq
Hilde Quisquater
geen foto beschikbaar
Hilde Smeesters
Hilde Van Malderen
Hilde Vandermeeren
Hubert Van Lier
geen foto beschikbaar
Huub Beurskens
geen foto beschikbaar
Ignace Pollet
Ilona Lodewijckx
geen foto beschikbaar
Ilse D'Hooge
Ine Brands
Ingrid Godon
Jamie Lee Six
Jan Bosschaert
Jan Drost
Jan Kegels
Jan M. Meier
geen foto beschikbaar
Jan Ruysbergh
Jan Van Der Cruysse
geen foto beschikbaar
Jan van Lierde
Jennifer Schleber
Jeroen Olyslaegers
geen foto beschikbaar
Jeroen Serruys
geen foto beschikbaar
Jessica Daniëls
Johan Deseyn
Johan Vandevelde
Joke Van Leeuwen
Jolien Janzing
KAREL JOOS
geen foto beschikbaar
Kasper Bormans
Kate Kriske
Kathelijn vervarcke
Katrien Vandewoude
geen foto beschikbaar
Kees de Boer
Kelly Deriemaeker
Kelly Deriemaker
geen foto beschikbaar
Kim Pauwels
Koen Crucke
geen foto beschikbaar
Koen Fillet
Koen Peeters
Koen Strobbe
Kolet Janssen
Kristien Hemmerechts
Kristl Habils
Leen Dendievel
Leen Steyaert
Lena De Coninck
Liandra Sadzo
Lies Helsloot
Lies Van Gasse
Liesbet Slegers
Lieve Swinnen
geen foto beschikbaar
Lieve Thiebaut
geen foto beschikbaar
Linda Van Mieghem
Lotte Dodion
Luc Descamps
Luc Embrechts
Luc Vanhie
Ludo Geluykens
Marc Buelens
Marc De Bel
Marc Geyens
Marc Vermeersch
geen foto beschikbaar
Marcel Langendijk
geen foto beschikbaar
Marijke Schermer
Marina Theunissen
Mark Borgions
Mark Nelissen
Mark Tijsmans
Mark van Tongele
Marleen de Crée
Marnix Peeters
Martine Prenen
Mathias Coppens
Matthias Soberon
geen foto beschikbaar
Max Greyson
Meredith Van Overloop
Miriam Van Hee
geen foto beschikbaar
Mirjam Mous
Molla Mills
geen foto beschikbaar
Nanja Massy
geen foto beschikbaar
Nathalie Janssens de Bisthoven
geen foto beschikbaar
Nathalie le Blanc
Nathalie Meskens
geen foto beschikbaar
Nele De Keyser
Nelleke Verhoeff
Nicci French
Nicholas Walker
geen foto beschikbaar
Nico De Braeckeleer
Nicolas Desmet
Pascale Naessens
Patrick Lagrou
geen foto beschikbaar
Paul Maertens
geen foto beschikbaar
Paul Ponsaers
Paula Hawkins
Paula Marckx
Peter Adriaenssens
Peter De Graeve
Peter Decuypere
Peter Goossens
Peter Holvoet-Hanssen
Peter Terrin
Peter Verhelst
Petra Spark
Philippe Delzenne
Pierre Buyle
Pieter Aspe
Raf Vermeiren
Raf Willems
Ria Maes
Richard Foqué
geen foto beschikbaar
Rick Meijer
Rik De Wulf
Rik Torfs
Rilla Lysens
Rosemarie De Vos
Rudy Soetewey
Ruthje Goethals
geen foto beschikbaar
Sabine Peeters
Sandra Bekkari
Sanne Huysmans
geen foto beschikbaar
Sepideh Sedaghatnia
Sergio Herman
Shanti Van Genechten
Siska Goeminne
geen foto beschikbaar
Sofie Valkiers
Staf Coppens
Staf Schoeters
geen foto beschikbaar
Stan Coppens
geen foto beschikbaar
Stefaan Lammertyn
Sterre Carron
Steven de Foer
geen foto beschikbaar
Susanne Koster
Sylvia Van Driessche
Talisa Loup
Thomas Eyskens
Tiany Kiriloff
geen foto beschikbaar
Tijl Nuyts
geen foto beschikbaar
Tim Van den Abeele
geen foto beschikbaar
Tjibbe Veldkamp
Toni Coppers
Twiggy Bossuyt
Veronique Leysen
geen foto beschikbaar
Vitalski
Wendy Stroobant
Wim van Rooy
geen foto beschikbaar
Winnaar Bake Off Vlaanderen
Yannick M. Dangre
Yoeri Slegers
Yumi Ng