Donderdag 2 november

Alle auteurs op Donderdag 2 november

ESCAPE ROOM
10:00 - 18:00
Stand 214
JOMMEKESRAD
10:00 - 18:00
Stand 214
DE STRAALVOGEL
10:00 - 18:00
Stand 214
GA OP DE FOTO MET GUUST FLATER
10:00 - 18:00
Stand 214
Gratis foto met Remi!
10:00 - 18:00
Stand 314
Verbreek mee het wereldrecord
10:00 - 18:00
Stand 401
Het recept van mijn leven
(Jeroen Meus)
10:30 - 11:30
Showkeuken
Een solomama over haar vikingkind
(Lotte Debrouwere)
10:30 - 11:00
Oranje podium
Religie en moderniteit: een spanningsveld?
(Khalid Benhaddou, Jonas Slaats ...)
11:00 - 12:00
Rood podium
Graphic Novel-dag
11:00 - 14:00
Ateljee
Samen over de grens met Levende Muziek
(Levende Muziek)
11:00 - 12:30
Spiegeltent
Het Archief voor Onderwijs: een beeld voor elk boek
(Frederik De Ridder)
11:00 - 12:00
Geel podium
Rikki en Mia de kip
(Guido van Genechten)
11:00 - 11:30
Stand 201
Workshop Aan de slag met kamishibai
(Inge Umans)
11:00 - 12:00
Stand 206
SPECIAAL VOOR LEERKRACHTEN: ONZE LEESBOEKEN IN JOUW KLAS?
11:00 - 18:00
Stand 116
Knutsel kleertjes voor Rikki
(Guido van Genechten)
11:00 - 17:00
Stand 201
Caran d' ache
(Wendeline van de Erve)
11:00 - 16:00
Stand 301
Illustrator Richard Verschraagen live aan het werk
(Richard Verschraagen)
11:00 - 13:00
Stand 206
Frisse poëzie voor jongeren
(Daniel Billiet)
11:00 - 12:30
Stand 429
Werken met literatuur in het onderwijs
(Willem Elsschot)
11:00 - 12:00
Oranje podium
Knuffel met Rikki
(Guido van Genechten)
11:30 - 12:00
Stand 201
Geflipt. Bipolaire stoornis
(Thomas Alberico)
12:00 - 13:00
Oranje podium
Autisme is niet blauw
(Peter Vermeulen)
12:00 - 13:00
Rood podium
Mama, ze pesten me
(Kristl Habils)
12:00 - 13:00
Geel podium
Het Archief voor Onderwijs: een beeld voor elk boek
(Frederik De Ridder)
13:00 - 14:00
Geel podium
Nasrien Cnops openhartig over haar depressie
(Nasrien Cnops)
13:00 - 14:00
Spiegeltent
Rekenstappers, iedereen mee!
(Ruth Buckinx)
13:00 - 14:00
Oranje podium
Rikki heeft een plan
(Guido van Genechten)
13:00 - 13:30
Stand 201
Gin & Tonic
(Frédéric Du Bois)
13:00 - 15:00
Stand 319
VOORLEZEN UIT JOMMEKE
13:00 - 17:00
Stand 214
Takkenwoorden met Jeugd en Poëzie
13:00 - 16:00
Stand 429
ROBBEDOES OP BEZOEK
(Charel Cambré)
13:00 - 17:00
Stand 214
WPG Café: Studeren is voor strevers
(Ann Verlinden)
13:00 - 14:00
Rood podium
Knuffel met Rikki
(Guido van Genechten)
13:30 - 14:00
Stand 201
Workshop Aan de slag met kamishibai
(Inge Umans)
14:00 - 15:00
Stand 206
Bont podium: Elvis Peeters over monoloog "De herder en de garagist"
(Elvis Peeters)
14:00 - 14:30
Stand 303
WPG Café: Ben ik een goede moeder?
(Marijke Libert)
14:00 - 15:00
Rood podium
Striptekenares Aimée de Jongh live aan het werk
(Aimée De Jongh)
14:00 - 16:00
Stand 206
Psychologische inzichten over rouw
(Julia Samuel)
14:00 - 15:00
Fintro Leessalon
Bouw de stoerste dingen die écht werken
(Hilde Smeesters)
14:00 - 15:00
Ateljee
Superkrachten voor leerkrachten
(Dian Fluijt, Katrien Struyven)
14:00 - 15:00
Geel podium
Welkom - Onthaaltaal voor peuters en kleuters
(Goedroen van Lunenburg)
14:00 - 15:00
Oranje podium
Knutsel samen met Anne-Catherine Gerets een bladwijzer met kwastjes
(Anne-Catherine Gerets)
15:00 - 17:00
Stand 325
Popcorntime
(Jaak van Assche)
15:00 - 17:00
Stand 435
Ridder Rikki
(Guido van Genechten)
15:00 - 15:30
Stand 201
Geronimo Stilton viert feest!
(Geronimo Stilton)
15:00 - 15:30
Stand 101
Ontmoet en beweeg mee met de échte Biba & Loeba, bekend van Ketnet!
15:00 - 16:30
Stand 325
Lezergame
(Martine Ceyssens)
15:00 - 16:00
Oranje podium
Werken met volkssprookjes in de klas
(Marita de Sterck, Jonas Thys)
15:00 - 16:00
Rood podium
ZEPPELIN-Media als muzisch domein
(Koen Crul, Simon Vandekerckhove)
15:00 - 16:00
Ateljee
#weneeddiversebooks
(Tahereh Mafi, Benjamin Alire Sáenz ...)
15:00 - 16:00
Geel podium
Knuffel met Rikki
(Guido van Genechten)
15:30 - 16:00
Stand 201
Aan de slag met de Sesam-kinderboeken thuis, op school of in de vrije tijd
16:00 - 17:00
Ateljee
Panelgesprek: naar een eigentijds en modern onderwijs
16:00 - 17:30
Rood podium
Sociale media: vriend of vijand in je klas?
(Lars Matthys, Lieve Swinnen ...)
16:00 - 17:00
Geel podium
Hoogsensitief
(Elke Van Hoof, Karin Nauwelaerts ...)
16:00 - 16:30
Oranje podium
Boekenzoektocht
16:00 - 18:00
Stand 201
Leven met diabetes type 2
16:30 - 17:30
Spiegeltent
Eet beter, verspil minder
(Steven Desair)
16:30 - 17:00
Oranje podium
geen foto beschikbaar
Moniek Vermeulen en Tim Polfliet
10:00 - 12:00
Stand 204
Mark Tijsmans
10:00 - 12:30
Stand 116
Ludo Geluykens
10:00 - 13:00
Stand 425
Hanne Goorickx
10:00 - 14:00
Stand 207
Marie Uiterwijk
10:00 - 14:00
Stand 207
Willy Bastiaensen
10:00 - 14:00
Stand 430
Inge Verbruggen
10:00 - 14:00
Stand 207
Renilde Thys
10:00 - 14:00
Stand 430
Ilse Bockstaele
10:00 - 14:00
Stand 430
Danielle van Zadelhoff
10:00 - 17:00
Stand 210
Nico De Braeckeleer
10:00 - 17:00
Stand 218
Rosemarie De Vos
10:00 - 18:00
Stand 204
Guy Daniëls
10:00 - 18:00
Stand 202
Germain Droogenbroodt
10:00 - 18:00
Stand 450
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
10:30 - 12:00
Stand 101
Wout Van Aert
10:30 - 12:30
Stand 325
geen foto beschikbaar
Nico Dick
10:30 - 12:30
Stand 325
Liesbet Slegers
10:30 - 17:00
Stand 203
Marc Vermeersch
10:30 - 17:00
Stand 223
geen foto beschikbaar
Lotte Debrouwere
11:00 - 12:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Iris de Feijter
11:00 - 12:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Reine De Pelseneer
11:00 - 13:00
Stand 206
Lydia Verbeeck
11:00 - 13:00
Stand 420
Stefan Boonen
11:00 - 13:00
Stand 116
Andreas Dill
11:00 - 13:00
Stand 420
Carll Cneut
11:00 - 13:00
Stand 206
geen foto beschikbaar
Ruth Wielockx
11:00 - 13:00
Stand 202
Tom Schoonooghe
11:00 - 13:00
Stand 116
David Burn
11:00 - 13:00
Stand 420
Nathalie Slosse
11:00 - 13:00
Stand 116
Riet Wille
11:00 - 13:00
Stand 206
Guy Segers
11:00 - 13:00
Stand 420
Luc Rombouts
11:00 - 13:00
Stand 420
Richard Verschraagen
11:00 - 13:00
Stand 206
Guy Didelez
11:00 - 14:00
Stand 116
Annick Beyers
11:00 - 14:00
Stand 101
Luc Descamps
11:00 - 14:00
Stand 116
Thaïs Vanderheyden
11:00 - 14:00
Stand 202
geen foto beschikbaar
Marina Defauw
11:00 - 14:00
Stand 119
geen foto beschikbaar
Marina Defauw
11:00 - 14:00
Stand 119
de Loser (Bram Botermans)
11:00 - 16:00
Stand 401
Kathleen Amant
11:00 - 16:00
Stand 202
Guido van Genechten
11:00 - 16:00
Stand 202
Luc Embrechts
11:00 - 16:00
Stand 101
Bjorn Van den Eynde
11:00 - 17:00
Stand 101
Patrick Lagrou
11:30 - 16:00
Stand 202
Charel Cambré
12:00 - 13:30
Stand 302
Herman Van Campenhout
12:00 - 14:00
Stand 218
Patricia David
12:00 - 14:00
Stand 202
Jeroen Meus
12:00 - 18:00
Stand 420
Pauline Oud
12:30 - 13:30
Stand 308
Peter Vermeulen
13:00 - 14:00
Stand 117
geen foto beschikbaar
Levende Muziek
13:00 - 14:00
Stand 116
Elvis Peeters
13:00 - 14:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Angelo Di Berardino
13:00 - 14:00
Stand 318
Sebastiaan Van Doninck
13:00 - 14:00
Stand 318
Lisbeth Imbo
13:00 - 15:00
Stand 325
Bert Gevaert
13:00 - 15:00
Stand 420
Jacques & Lise
13:00 - 15:00
Stand 116
Khalid Benhaddou
13:00 - 15:00
Stand 325
Créosa Govaers
13:00 - 15:00
Stand 420
Hilde Van Malderen
13:00 - 15:00
Stand 420
geen foto beschikbaar
Mark De Wit
13:00 - 15:00
Stand 325
Servaas Bingé
13:00 - 15:00
Stand 325
Wally De Doncker
13:00 - 15:00
Stand 436
Merijn Casteleyn
13:00 - 15:00
Stand 325
Els Debremaeker
13:00 - 15:00
Stand 420
Kristl Habils
13:00 - 15:00
Stand 325
Jonas Slaats
13:00 - 15:00
Stand 420
Amélie O.
13:00 - 15:00
Stand 420
Hilde Vandermeeren
13:00 - 15:00
Stand 423
Bart Moeyaert
13:00 - 15:00
Stand 436
Kate Kriske
13:00 - 16:00
Stand 116
Ina Hallemans
13:00 - 17:00
Stand 202
Hilde Demurie
13:00 - 17:00
Stand 420
Elise De Rijck
13:00 - 17:00
Stand 321
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 101
Ludo Geluykens
13:30 - 17:30
Stand 425
Hubert Van Lier
13:30 - 17:30
Stand 119
geen foto beschikbaar
Ruth Buckinx
14:00 - 15:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Jonas Thys
14:00 - 15:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Anke De Potter
14:00 - 15:00
Stand 204
geen foto beschikbaar
Frederik Pas
14:00 - 15:00
Stand 105
geen foto beschikbaar
Paul Maertens
14:00 - 15:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Marie Van Praag
14:00 - 15:00
Stand 204
Nasrien Cnops
14:00 - 15:00
Stand 318
Marita de Sterck
14:00 - 15:00
Stand 116
Toni Coppers
14:00 - 15:00
Stand 446
Ann Verlinden
14:00 - 16:00
Stand 420
Sterre Carron
14:00 - 16:00
Stand 227
Stefan Boonen
14:00 - 16:00
Stand 206
Thaïs Vanderheyden
14:00 - 16:00
Stand 325
geen foto beschikbaar
Tie Veldeman
14:00 - 16:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Melvin
14:00 - 16:00
Stand 206
geen foto beschikbaar
Liesbeth Kennes
14:00 - 16:00
Stand 116
Emma Thyssen
14:00 - 16:00
Stand 214
Sylvia Van Driessche
14:00 - 16:00
Stand 422
Rik Torfs
14:00 - 16:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Naomi Christiaens
14:00 - 16:00
Stand 116
Judith Koppens
14:00 - 16:00
Stand 202
Charel Cambré
14:00 - 16:00
Stand 214
geen foto beschikbaar
Andy Engel
14:00 - 16:00
Stand 202
Thomas Alberico
14:00 - 16:00
Stand 126
geen foto beschikbaar
Mack van Gageldonk
14:00 - 17:00
Stand 202
Raf Willems
14:00 - 17:00
Stand 126
GUIDO STERKENDRIES
14:00 - 17:00
Stand 432
Pauline Oud
14:00 - 17:00
Stand 202
Koen Strobbe
14:00 - 17:00
Stand 420
Carll Cneut
14:00 - 17:00
Stand 206
Pascale Naessens
14:00 - 17:00
Stand 318
Riet Wille
14:00 - 17:00
Stand 206
Herman Van Campenhout
14:00 - 18:00
Stand 430
Pieter Aspe
14:00 - 18:00
Stand 420
Marieke Van Hooff
14:00 - 18:00
Stand 101
Myriam Roelandt
14:00 - 18:00
Stand 430
Yentl Nuytemans
14:00 - 18:00
Stand 430
Michaï Nuytemans
14:00 - 18:00
Stand 430
Rudy Soetewey
14:00 - 18:00
Stand 207
Anne-Laure Van Neer
14:00 - 18:00
Stand 207
Elvis Peeters
14:30 - 15:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Julia Samuel
15:00 - 16:00
Stand 117
geen foto beschikbaar
Hilde Smeesters
15:00 - 16:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Dian Fluijt
15:00 - 16:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Atilla Erdem
15:00 - 16:00
Stand 204
Aloka Liefrink
15:00 - 16:00
Stand 301
Nasrien Cnops
15:00 - 16:00
Stand 446
geen foto beschikbaar
Anggita Soeryanto
15:00 - 16:00
Stand 204
Hec Leemans
15:00 - 17:00
Stand 435
Anne-Catherine Gerets
15:00 - 17:00
Stand 325
Jaak van Assche
15:00 - 17:00
Stand 435
Roxanne Wellens
15:00 - 17:00
Stand 436
Toni Coppers
15:00 - 17:00
Stand 420
Marijke Libert
15:00 - 17:00
Stand 420
Dalilla Hermans
15:00 - 17:00
Stand 420
Hetty Van Aar
15:00 - 17:00
Stand 436
Danny Devos
15:00 - 17:00
Stand 436
geen foto beschikbaar
Nanja Massy
15:00 - 17:00
Stand 325
Veronique Leysen
15:00 - 17:00
Stand 325
Vera Van Renterghem
15:00 - 18:00
Stand 116
Kathelijn Vervarcke
15:00 - 18:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
15:30 - 17:00
Stand 101
geen foto beschikbaar
Simon Vandekerckhove
16:00 - 17:00
Stand 116
Martine Ceyssens
16:00 - 17:00
Stand 116
Patrick Lagrou
16:00 - 17:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Koen Crul
16:00 - 17:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Jonas Thys
16:00 - 17:30
Stand 116
Marita de Sterck
16:00 - 17:30
Stand 116
geen foto beschikbaar
Ann De Bode
16:00 - 18:00
Stand 116
Emma Thyssen
16:00 - 18:00
Stand 116
Eva Brumagne
16:00 - 18:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Isabelle de Ridder
16:00 - 18:00
Stand 202
Luc Swinnen
16:00 - 18:00
Stand 116
Rocio Del Moral
16:00 - 18:00
Stand 116
Elke Van Hoof
16:30 - 17:30
Stand 318
geen foto beschikbaar
Karin Nauwelaerts
16:30 - 17:30
Stand 318
geen foto beschikbaar
Ilse Van den Daele
16:30 - 17:30
Stand 318
geen foto beschikbaar
Stefaan Lammertyn
17:00 - 18:00
Stand 116
Lieve Swinnen
17:00 - 18:00
Stand 116
Gie Deboutte
17:00 - 18:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Steven Desair
17:00 - 18:00
Stand 318
geen foto beschikbaar
Aimée De Jongh
Aloka Liefrink
Amélie O.
Andreas Dill
geen foto beschikbaar
Andy Engel
geen foto beschikbaar
Angelo Di Berardino
geen foto beschikbaar
Anggita Soeryanto
geen foto beschikbaar
Anke De Potter
geen foto beschikbaar
Ann De Bode
Ann Verlinden
Anne-Catherine Gerets
Anne-Laure Van Neer
Annick Beyers
geen foto beschikbaar
Atilla Erdem
Bart Moeyaert
Becky Albertalli
Benjamin Alire Sáenz
Bert Gevaert
Bjorn Van den Eynde
Carll Cneut
Charel Cambré
Créosa Govaers
Dalilla Hermans
Daniel Billiet
Danielle van Zadelhoff
Danny Devos
David Arnold
David Burn
de Loser (Bram Botermans)
geen foto beschikbaar
Dian Fluijt
Elise De Rijck
Elke Van Hoof
Els Debremaeker
Elvis Peeters
Emma Thyssen
Emma Thyssen
Eva Brumagne
geen foto beschikbaar
Frédéric Du Bois
geen foto beschikbaar
Frederik De Ridder
geen foto beschikbaar
Frederik Pas
Germain Droogenbroodt
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
Gie Deboutte
geen foto beschikbaar
Goedroen van Lunenburg
GUIDO STERKENDRIES
Guido van Genechten
Guy Daniëls
Guy Didelez
Guy Segers
Hanco Kolk
Hanne Goorickx
Hec Leemans
Herman Van Campenhout
Hetty Van Aar
Hilde Demurie
geen foto beschikbaar
Hilde Smeesters
Hilde Van Malderen
Hilde Vandermeeren
Hubert Van Lier
Ilse Bockstaele
geen foto beschikbaar
Ilse Van den Daele
Ina Hallemans
geen foto beschikbaar
Inge Umans
Inge Verbruggen
geen foto beschikbaar
Iris de Feijter
geen foto beschikbaar
Isabel Boons
geen foto beschikbaar
Isabelle de Ridder
Jaak van Assche
Jacques & Lise
Jandy Nelson
Jeroen Meus
Jeroen Meus
Jonas Slaats
geen foto beschikbaar
Jonas Thys
Judith Koppens
geen foto beschikbaar
Julia Samuel
geen foto beschikbaar
Karin Nauwelaerts
Kate Kriske
Kathelijn Vervarcke
Kathleen Amant
Katrien Struyven
Khalid Benhaddou
geen foto beschikbaar
Koen Crul
Koen Strobbe
Kristl Habils
geen foto beschikbaar
Kristof van Rossem
geen foto beschikbaar
Lars Matthys
geen foto beschikbaar
Levende Muziek
Liesbet Slegers
geen foto beschikbaar
Liesbeth Kennes
Lieve Swinnen
Lisbeth Imbo
geen foto beschikbaar
Lotte Debrouwere
Luc Descamps
Luc Embrechts
Luc Rombouts
Luc Swinnen
Ludo Geluykens
Lydia Verbeeck
geen foto beschikbaar
Mack van Gageldonk
Marc Legendre
Marc Vermeersch
Marie Uiterwijk
geen foto beschikbaar
Marie Van Praag
Marieke Van Hooff
Marijke Libert
geen foto beschikbaar
Marina Defauw
Marita de Sterck
geen foto beschikbaar
Mark De Wit
Mark Tijsmans
Martine Ceyssens
geen foto beschikbaar
Melvin
Merijn Casteleyn
Michaï Nuytemans
geen foto beschikbaar
Moniek Vermeulen en Tim Polfliet
Myriam Roelandt
geen foto beschikbaar
Naïma Lafrarchi
geen foto beschikbaar
Nanja Massy
geen foto beschikbaar
Naomi Christiaens
Nasrien Cnops
Nathalie Slosse
Nico De Braeckeleer
geen foto beschikbaar
Nico Dick
Pascale Naessens
Patricia David
Patrick Lagrou
geen foto beschikbaar
Paul Maertens
Pauline Oud
Peter Vermeulen
Pieter Aspe
Raf Willems
geen foto beschikbaar
Reine De Pelseneer
Renilde Thys
Richard Verschraagen
Riet Wille
Rik Torfs
Rocio Del Moral
Rosemarie De Vos
Roxanne Wellens
Rudy Soetewey
geen foto beschikbaar
Ruth Buckinx
geen foto beschikbaar
Ruth Wielockx
Sebastiaan Van Doninck
Servaas Bingé
geen foto beschikbaar
Simon Vandekerckhove
geen foto beschikbaar
Stefaan Lammertyn
Stefan Boonen
Sterre Carron
geen foto beschikbaar
Steven Desair
Sylvia Van Driessche
Tahereh Mafi
Thaïs Vanderheyden
Thomas Alberico
geen foto beschikbaar
Tie Veldeman
Tom Schoonooghe
Toni Coppers
Vera Van Renterghem
Veronique Leysen
Wally De Doncker
Wendeline van de Erve
geen foto beschikbaar
Willem Elsschot
Willy Bastiaensen
Wout Van Aert
Yentl Nuytemans