Woensdag 2 november

Alle auteurs op Woensdag 2 november

Het Nieuwsblad
10:00 - 18:00
Stand 424
De onmogelijke signeersessies
(Paul van Ostaijen)
10:00 - 18:00
Stand 407
De Standaard
10:00 - 18:00
Stand 424
Doe mee met de Kinder- en Jeugdjury-speurtocht!
10:00 - 18:00
Stand 323
Gazet van Antwerpen
10:00 - 22:00
Stand 424
Lucky Luke Fotobooth
10:00 - 18:00
Stand 207
Onderzoekende leraren
(Leen Alaerts, Greet Decin ...)
10:30 - 11:00
Geel podium
Stop burn-out
(Luk Dewulf)
10:30 - 12:30
Stand 316
Musical 'Lotta en de pestvogel'
(Diane Put, Rik De Wulf)
10:30 - 12:00
Spiegeltent
Diversi-tijd: De samenleving in bloei of verval
(Mark Elchardus, Alain Van Hiel ...)
10:30 - 11:30
Rood podium
Knutsel je eigen Lotta kroon
(Diane Put)
11:00 - 17:00
Stand 222
Welke toekomst dromen jongeren voor zichzelf?
(Kathleen Emmery, Bruno Vanobbergen)
11:00 - 11:30
Geel podium
Israël en Palestina. De kaarten op tafel.
(Ludo Abicht, Brigitte Herremans)
11:00 - 12:00
Oranje podium
Voorleessessie uit BiB-BoX, het nieuwe leesaanbod van uitgeverij VAN IN voor kinderen van de lagere school.
(Frank Pollet)
11:00 - 11:30
Stand 108
Lotta en het grote pompoenmonster
(Diane Put)
11:00 - 11:30
Stand 222
Dahl-dag
11:00 - 12:00
Ateljee
Wapen je tegen onzin!
(Pedro De Bruyckere)
11:30 - 12:00
Geel podium
Op onze gezondheid!
12:00 - 13:00
Ateljee
Het sportkookboek voor jongeren
(Stephanie Scheirlynck)
12:00 - 12:30
Oranje podium
WPG Café: Innovatie in de strips
12:00 - 12:45
Rood podium
De werken van Gaia, 30 jaar op de bres voor dieren en hun rechten
(Michel Vandenbosch)
12:00 - 13:00
Geel podium
Rum
(Tom Neijens)
12:00 - 13:00
Stand 303
Twee ouders getuigen over hun bijzondere tiener
(Toni De Coninck, Janneke van Bockel)
12:30 - 13:00
Oranje podium
WPG Café: drie Vlaamse debutanten
(Mathijs Duyck, Hans Bogaert ...)
12:45 - 13:30
Rood podium
Lotta wordt clown
(Rik De Wulf)
13:00 - 13:30
Stand 222
De groentekok
(Frank Fol)
13:00 - 14:00
Stand 303
De Piepkes - Manifeest
(De Piepkes)
13:00 - 14:00
Spiegeltent
Mathilda Masters en 'De keukenprins van Mocano'
(Mathilda Masters)
13:00 - 14:00
Ateljee
Emma wil een broertje! Emy Geyskens en Kolet Janssen lezen voor
(Emy Geyskens, Kolet Janssen)
13:00 - 13:30
Geel podium
Eerlijk eten
(Alexia Leysen, Ellen Kegels)
13:00 - 14:00
Oranje podium
MEET & GREET BUMBA
13:00 - 15:00
Stand 433
Random Acts of Kindness met Elise De Rijck
(Elise De Rijck)
13:00 - 17:00
Stand 303
Workshop: Ruth viert feest!
13:00 - 15:00
Stand 422
Onvervulde kinderwens door de ogen van een kind
(Manu Keirse)
13:30 - 14:00
Geel podium
Nooit meer thuis
(Annelies D'Hulster)
13:30 - 14:30
Rood podium
Mijn Griekse keuken
(Efgenia Karampatakis)
14:00 - 15:00
Stand 303
Speel met ons de '"Puur Avontuur Boekenbeurs route" (12-14 jaar)
(Ojoo)
14:00 - 16:00
Vluchten in boeken
(Gerda Dendooven, Marian De Smet)
14:00 - 15:00
Geel podium
Zo vermijd je overgewicht bij kinderen
(Kristel De Vogelaere)
14:00 - 15:00
Oranje podium
Lucky Hour!
14:00 - 15:00
Stand 207
Garage Culinair
14:00 - 16:00
Stand 216
Kleuren met Caran d'ache, kleurboeken van Lantaarn
(Wendelien van de Erve)
14:00 - 16:00
Stand 326
Kinderpoëziefeest: uitreiking van Gouden Poëziemedaille en Poëziesterren 2016
(Bette Westera, Joke van Leeuwen ...)
14:00 - 15:00
Spiegeltent
Voorleessessie uit BiB-BoX, het nieuwe leesaanbod van uitgeverij VAN IN voor kinderen van de lagere school.
(Do Van Ranst)
14:30 - 15:00
Stand 108
Onderwijs voor de 21ste Eeuw
14:30 - 16:00
Rood podium
Leren lezen is leuk
(Edward van de Vendel, Riet Wille ...)
15:00 - 16:00
Geel podium
Life on stage
(Katleen Gabriels, Hannes Coudenys)
15:00 - 16:00
Oranje podium
Lotta en de slodderkip
(Diane Put)
15:00 - 15:30
Stand 222
Boogie Boy
(Paul Ambach)
15:00 - 16:00
Spiegeltent
Heksentoeren
(Patricia David)
15:00 - 16:00
Ateljee
De open leeshoek van Van Halewyck
16:00 - 18:00
Stand 104
Het Belgisch Bierboek
(Erik Verdonck)
16:00 - 17:00
Stand 303
Lezen en leesbevordering
(Marleen Rosiers)
16:00 - 17:00
Geel podium
Storm: De strijd om te kunnen zeggen wat je denkt, vroeger en nu!
(Karen Van Holst Pellekaan)
16:00 - 17:00
Rood podium
Het gezin hertekend
(Amélie Rombauts, Maureen Luyens ...)
16:00 - 16:30
Oranje podium
Belgen maken bommen
(Dirk Musschoot)
16:30 - 17:00
Oranje podium
Uitgeverij Zwijsen stelt "Schatten op zolder" voor
16:30 - 18:00
Spiegeltent
Wandel je fit
(Bert Ackaert)
17:00 - 17:30
Oranje podium
Zonder zorgen digitaal naar morgen
17:00 - 18:00
Geel podium
Disruptie en innovatie op de werkvloer
17:00 - 18:00
Rood podium
Op onze gezondheid
17:00 - 18:00
Ateljee
geen foto beschikbaar
Alexandra Kervyn
10:00 - 12:00
Stand 221
geen foto beschikbaar
Chris Vosters
10:00 - 12:00
Stand 209
Ludo Geluykens
10:00 - 12:30
Stand 402
geen foto beschikbaar
Hilde Schuurmans
10:00 - 13:30
Stand 209
Tamara Geraeds
10:00 - 14:00
Stand 220
Marie Uiterwijk
10:00 - 14:00
Stand 220
Marina Defauw
10:00 - 14:00
Stand 220
Maria T. Muto
10:00 - 14:00
Stand 417
Christina Guirlande
10:00 - 14:00
Stand 417
Martine Deckers Leysen
10:00 - 14:00
Stand 417
Guido van Genechten
10:00 - 15:00
Stand 209
Rosemarie De Vos
10:00 - 18:00
Stand 217
Germain Droogenbroodt
10:00 - 18:00
Stand 416
Mark Tijsmans
10:00 - 18:00
Stand 118
Johan Op de Beeck
10:30 - 12:00
Stand 426
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
10:30 - 12:00
Stand 113
Edward van de Vendel
10:30 - 13:00
Stand 211
Ruth Wielockx
10:30 - 13:30
Stand 209
Carll Cneut
10:30 - 13:30
Stand 211
Patricia David
10:30 - 13:30
Stand 211
Moniek Vermeulen
10:30 - 13:30
Stand 211
Frank Pollet
10:30 - 13:30
Stand 211
Kathleen Amant
10:30 - 16:00
Stand 209
Bjorn Van den Eynde
11:00 - 13:00
Stand 113
Frieda Van Raevels
11:00 - 13:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Astrid Witte
11:00 - 13:00
Stand 209
Kate Kriske
11:00 - 13:00
Stand 118
Annemie Berebrouckx
11:00 - 13:00
Stand 422
Luc Embrechts
11:00 - 13:00
Stand 113
Nico De Braeckeleer
11:00 - 13:00
Stand 118
Jeff Broeckx
11:00 - 13:00
Stand 422
Guy Didelez
11:00 - 14:00
Stand 118
Johan Desseyn
11:00 - 15:00
Stand 300
Liesbet Slegers
11:00 - 16:00
Stand 209
de Loser (Bram Botermans)
11:00 - 16:00
Stand 408
Guy Daniëls
11:00 - 17:00
Stand 209
Brigitte Herremans
12:00 - 13:00
Stand 107
Ludo Abicht
12:00 - 13:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Tom Neijens
12:00 - 13:00
Stand 303
Tinneke Beeckman
12:00 - 14:00
Stand 106
Leo Neels
12:00 - 14:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Stefan Elias
12:00 - 14:00
Stand 321
Diane Put
12:00 - 17:00
Stand 209
Rik De Wulf
12:00 - 17:00
Stand 209
Stephanie Scheirlynck
12:30 - 13:30
Stand 315
Krystal Sutherland
12:30 - 13:30
Stand 120
geen foto beschikbaar
Frederik De Swaef
12:30 - 13:30
Stand 426
geen foto beschikbaar
Toni De Coninck
13:00 - 14:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Janneke van Bockel
13:00 - 14:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Frank Fol
13:00 - 14:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Ruth Verstraeten
13:00 - 15:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Toon Vanlaere
13:00 - 15:00
Stand 117
geen foto beschikbaar
Julia Bruers (Kost van toen)
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Julia Vancauwenbergh (Kost van toen)
13:00 - 15:00
Stand 409
Louise Coffyn
13:00 - 15:00
Stand 201
Pascal Garray
13:00 - 15:00
Stand 422
Hilde E. Gerard
13:00 - 15:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Anny Van Roosbroeck (Kost van toen)
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Anneke Van de Voorde
13:00 - 15:00
Stand 311
Nico De Braeckeleer
13:00 - 15:00
Stand 113
Hetty Van Aar
13:00 - 17:00
Stand 422
Pauline Oud
13:00 - 18:00
Stand 209
Toni Coppers
13:00 - 18:00
Stand 409
Mathijs Duyck
13:30 - 15:00
Stand 400
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 113
Hans Bogaert
13:30 - 15:00
Stand 400
Heleen Debruyne
13:30 - 15:00
Stand 400
geen foto beschikbaar
Mack
13:30 - 16:30
Stand 209
geen foto beschikbaar
Jelleke Rijken
13:30 - 16:30
Stand 209
Ludo Geluykens
13:30 - 17:30
Stand 402
geen foto beschikbaar
Inge Bogaerts
14:00 - 15:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Lode Melis
14:00 - 15:00
Stand 325
geen foto beschikbaar
Krystal Sutherland
14:00 - 15:00
Stand 422
Sally De Rijcke
14:00 - 15:00
Stand 212
Frieda Van Raevels
14:00 - 15:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Efgenia Karampatakis
14:00 - 15:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Mathilda Masters
14:00 - 15:00
Stand 303
Hannes Coudenys
14:00 - 15:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
De Piepkes
14:00 - 15:00
Stand 303
Erik De Bom
14:00 - 15:30
Stand 106
geen foto beschikbaar
Marleen Dondeyne
14:00 - 16:00
Stand 107
Wendeline Van de Erve
14:00 - 16:00
Stand 327
Guido Strobbe
14:00 - 16:00
Stand 327
geen foto beschikbaar
Monique Van den Abbeel
14:00 - 16:00
Stand 106
Bjorn Van den Eynde
14:00 - 16:00
Stand 113
Thaïs Vanderheyden
14:00 - 16:00
Stand 209
Lien Willaert
14:00 - 16:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Luc Van Thillo
14:00 - 16:00
Stand 106
Wim Van Den Eynde
14:00 - 16:00
Stand 106
Nanja Massy
14:00 - 16:00
Stand 301
Thaïs Vanderheyden
14:00 - 16:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Aagje Vanwalleghem
14:00 - 16:00
Stand 426
Rebecca Huys
14:00 - 16:00
Stand 402
Meredith Van Overloop
14:00 - 16:00
Stand 201
Sterre Carron
14:00 - 16:00
Stand 201
Khalid Benhaddou
14:00 - 16:00
Stand 301
Mani Amiri
14:00 - 16:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Johny Vansevenant
14:00 - 16:00
Stand 321
Alexia Leysen
14:00 - 16:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Raf Willems
14:00 - 16:00
Stand 311
Michel Vandenbosch
14:00 - 16:00
Stand 301
Wauter Mannaert
14:00 - 16:30
Stand 207
Carll Cneut
14:00 - 17:00
Stand 211
Tom Schoonooghe
14:00 - 17:00
Stand 118
Riske Lemmens
14:00 - 17:00
Stand 211
Twiggy Bossuyt
14:00 - 17:00
Stand 211
Luc Descamps
14:00 - 17:00
Stand 118
Kristien Dieltiens
14:00 - 17:00
Stand 211
Mark Borgions
14:00 - 17:00
Stand 207
Marc De Bel
14:00 - 17:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Rik Willemen
14:00 - 17:00
Stand 118
Stefan Boonen
14:00 - 17:00
Stand 118
Mirte Wolfs
14:00 - 18:00
Stand 417
Iris Elens
14:00 - 18:00
Stand 417
Jan Van Raemdonck
14:00 - 18:00
Stand 417
Peter Geelen
14:00 - 18:00
Stand 220
Rudy Soetewey
14:00 - 18:00
Stand 220
Stefan Hertmans
14:30 - 15:30
Stand 120
Annelies D'Hulster
14:30 - 16:30
Stand 106
Rita Van Holder
15:00 - 16:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Kristel De Vogelaere
15:00 - 16:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
De Piepkes
15:00 - 16:00
Stand 325
geen foto beschikbaar
Luc Hoornaert
15:00 - 16:00
Stand 304
Marnix Peeters
15:00 - 16:00
Stand 218
Urbanus
15:00 - 17:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Emy Geyskens
15:00 - 17:00
Stand 113
Kolet Janssen
15:00 - 17:00
Stand 113
Geert De Kockere
15:00 - 17:00
Stand 211
Ellen Kegels
15:00 - 17:00
Stand 409
Frederik Willem Daem
15:00 - 17:00
Stand 400
Marian De Smet
15:00 - 17:00
Stand 408
Renaat Ramon
15:00 - 17:00
Stand 117
Edward van de Vendel
15:00 - 17:00
Stand 422
Brigitte Ballings
15:00 - 17:00
Stand 201
Bart Janssen
15:00 - 17:00
Stand 117
Ingrid Godon
15:00 - 17:00
Stand 422
Gerda Dendooven
15:00 - 17:00
Stand 422
Rik Torfs
15:00 - 18:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Bette Westera
15:30 - 16:30
Stand 401
Krystal Sutherland
15:30 - 16:30
Stand 426
Stefan Hertmans
15:30 - 17:00
Stand 400
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
15:30 - 17:00
Stand 113
Katleen Gabriels
16:00 - 17:00
Stand 315
Erik Verdonck
16:00 - 17:00
Stand 303
Luc De Raedemaeker
16:00 - 17:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
André Meganck
16:00 - 18:00
Stand 321
geen foto beschikbaar
Filip Lemaitre
16:30 - 17:30
Stand 315
geen foto beschikbaar
Amélie Rombauts
16:30 - 17:30
Stand 315
Maureen Luyens
16:30 - 17:30
Stand 315
geen foto beschikbaar
Griet Demeter
16:30 - 17:30
Stand 315
Dirk Musschoot
17:00 - 18:00
Stand 315
Karen van Holst Pellekaan
17:00 - 18:00
Stand 310
geen foto beschikbaar
Aagje Vanwalleghem
Alain Van Hiel
geen foto beschikbaar
Alexandra Kervyn
Alexia Leysen
geen foto beschikbaar
Amélie Rombauts
geen foto beschikbaar
André Meganck
geen foto beschikbaar
Andy Griffiths
geen foto beschikbaar
Anneke Van de Voorde
Annelies D'Hulster
Annemie Berebrouckx
geen foto beschikbaar
Anny Van Roosbroeck (Kost van toen)
geen foto beschikbaar
Astrid Witte
Bart Janssen
geen foto beschikbaar
Bert Ackaert
geen foto beschikbaar
Bette Westera
Bjorn Van den Eynde
Brigitte Ballings
Brigitte Herremans
Bruno Vanobbergen
geen foto beschikbaar
Carl Devos
Carll Cneut
geen foto beschikbaar
Chris Vosters
Christina Guirlande
geen foto beschikbaar
David Baldacci
geen foto beschikbaar
David Lagercrantz
de Loser (Bram Botermans)
geen foto beschikbaar
De Piepkes
Diane Put
Dirk Musschoot
Do Van Ranst
Edward van de Vendel
geen foto beschikbaar
Efgenia Karampatakis
geen foto beschikbaar
Elise De Rijck
Ellen Kegels
geen foto beschikbaar
Emy Geyskens
Eric Bouwens
Erik De Bom
Erik Verdonck
geen foto beschikbaar
Filip Lemaitre
geen foto beschikbaar
Frank Fol
Frank Pollet
geen foto beschikbaar
Frederik De Swaef
Frederik Willem Daem
Frieda Van Raevels
Geert De Kockere
Gerda Dendooven
Germain Droogenbroodt
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
geen foto beschikbaar
Greet Decin
geen foto beschikbaar
Griet Demeter
Guido Strobbe
Guido van Genechten
Guy Daniëls
Guy Didelez
Hannes Coudenys
Hans Bogaert
Heleen Debruyne
Hetty Van Aar
Hilde E. Gerard
geen foto beschikbaar
Hilde Schuurmans
geen foto beschikbaar
Inge Bogaerts
Ingrid Godon
Iris Elens
geen foto beschikbaar
Isabel Boons
Jan Van Raemdonck
geen foto beschikbaar
Janneke van Bockel
Jeff Broeckx
geen foto beschikbaar
Jelleke Rijken
Johan Desseyn
Johan Op de Beeck
geen foto beschikbaar
Johny Vansevenant
Joke van Leeuwen
geen foto beschikbaar
Julia Bruers (Kost van toen)
geen foto beschikbaar
Julia Vancauwenbergh (Kost van toen)
Karen Van Holst Pellekaan
Karen van Holst Pellekaan
Kate Kriske
Kathleen Amant
Kathleen Emmery
Katleen Gabriels
Khalid Benhaddou
Kolet Janssen
geen foto beschikbaar
Kristel De Vogelaere
Kristien Dieltiens
Krystal Sutherland
geen foto beschikbaar
Krystal Sutherland
geen foto beschikbaar
Leen Alaerts
Leo Neels
Lien Willaert
Liesbet Slegers
geen foto beschikbaar
Lijne Vloeberghs
geen foto beschikbaar
Lode Melis
Louise Coffyn
Luc De Raedemaeker
Luc Descamps
Luc Embrechts
geen foto beschikbaar
Luc Hoornaert
geen foto beschikbaar
Luc Van Thillo
Ludo Abicht
Ludo Geluykens
Luk Dewulf
geen foto beschikbaar
Mack
Mani Amiri
Manu Keirse
Marc De Bel
Maria T. Muto
Marian De Smet
geen foto beschikbaar
Marian van Go
Marie Uiterwijk
Marina Defauw
Mark Borgions
Mark Elchardus
Mark Tijsmans
geen foto beschikbaar
Marleen Dondeyne
Marleen Rosiers
Marnix Peeters
Martine Deckers Leysen
Mathijs Duyck
geen foto beschikbaar
Mathilda Masters
Mattias De Leeuw
Maureen Luyens
Meredith Van Overloop
Michel Vandenbosch
Mirte Wolfs
Moniek Vermeulen
geen foto beschikbaar
Monique Van den Abbeel
Nanja Massy
Nicci French
Nico De Braeckeleer
Ojoo
Pascal Garray
Patricia David
Paul Ambach
geen foto beschikbaar
Paul van Ostaijen
geen foto beschikbaar
Paula Hawkins
Pauline Oud
Pedro De Bruyckere
Peter Geelen
geen foto beschikbaar
Raf Willems
Rebecca Huys
Renaat Ramon
Riet Wille
Rik De Wulf
Rik Torfs
geen foto beschikbaar
Rik Willemen
Riske Lemmens
Rita Van Holder
geen foto beschikbaar
Robert Harris
Rosemarie De Vos
Rudy Soetewey
geen foto beschikbaar
Ruth Verstraeten
Ruth Wielockx
Sally De Rijcke
Sophie Kinsella
Stefan Boonen
geen foto beschikbaar
Stefan Elias
Stefan Hertmans
Stephanie Scheirlynck
Sterre Carron
Tamara Geraeds
Thaïs Vanderheyden
Tinneke Beeckman
geen foto beschikbaar
Tom Neijens
Tom Schoonooghe
Toni Coppers
geen foto beschikbaar
Toni De Coninck
geen foto beschikbaar
Toon Vanlaere
Twiggy Bossuyt
Urbanus
Wauter Mannaert
Wendelien van de Erve
Wendeline Van de Erve
Wim Van Den Eynde