Dinsdag 1 november

Alle auteurs op Dinsdag 1 november

De Standaard
10:00 - 18:00
Stand 424
Het Nieuwsblad
10:00 - 18:00
Stand 424
LEGO workshop: 365 dingen om te doen met LEGO steentjes
10:00 - 11:30
Ateljee
Doe mee met de Kinder- en Jeugdjury-speurtocht!
10:00 - 18:00
Stand 323
Gazet van Antwerpen
10:00 - 18:00
Stand 424
De onmogelijke signeersessies
(Nicci French)
10:00 - 18:00
Stand 407
Lucky Luke Fotobooth
10:00 - 18:00
Stand 207
Proeven van poëzie: fris en fruitig
(Shari Van Goethem, Maarten Inghels ...)
11:00 - 12:00
Oranje podium
Willem Vermandere bundelt zijn sterkste teksten over oorlog en vrede
(Willem Vermandere)
11:00 - 12:00
Spiegeltent
Knutsel je eigen Heksje Mimi stokpopje
(Amant Kathleen)
11:00 - 17:00
Stand 222
Heksje Mimi geeft een griezelfeestje
(Amant Kathleen)
11:00 - 11:30
Stand 222
WPG leest voor - Gerda Dendooven, Stella
(Gerda Dendooven)
11:00 - 13:00
Stand 422
Levensgroot drakenborden
11:00 - 17:00
Stand 222
Leren zichtbaar maken
(Stefaan Vanparys)
11:00 - 12:00
Geel podium
In het spoor van de keizer. De roep van Ras Tafari - Jah Shakespear/Karel Michiels
(Karel Michiels)
11:30 - 12:30
Ateljee
Star Wars Leesdagen: Leer je favoriete Star Wars-personage tekenen
11:30 - 13:00
Ateljee
40 schattige kattenprojecten om zelf te maken
(Femke Vindevogel)
12:00 - 13:00
Stand 303
Op ontdekkingsreis met Ruth Mellaerts, Toon Delanote & Charlotte Peys
(Toon Delanote, Charlotte Peys ...)
12:00 - 13:00
Geel podium
69 food & wine affairs
(Sepideh Sedaghatnia)
12:00 - 12:30
Oranje podium
WPG Café: Het Lortchersyndroom
(Warre Borgmans, Dimitri Leue)
12:00 - 12:45
Rood podium
De Boxy's geven hun inspiratie prijs
(Stefan Boxy, Kristof Boxy)
12:30 - 13:00
Oranje podium
WPG Café: Herman Brusselmans & Katrijn Van Bouwel
(Herman Brusselmans, Katrijn Van Bouwel)
12:45 - 13:30
Rood podium
Niet zomaar... koekjes!
(Danny Capon)
13:00 - 14:00
Stand 303
Draakje Donatius
(Li Lefebure)
13:00 - 13:30
Stand 222
Random Acts of Kindness met Elise De Rijck
(Elise De Rijck)
13:00 - 17:00
Stand 303
Antwerpen vroeger en nu door 4 Antwerpse schrijvers
(Maarten Inghels)
13:00 - 14:00
Stand 325
Happy Kids
(Lobke Gielkens, Sofie Vanherpe)
13:00 - 14:00
Ateljee
Antwerpen vroeger en nu door 4 Antwerpse schrijvers
(Maarten Inghels, Gie Bogaert ...)
13:00 - 14:00
Bont podium - i.s.m Confituur en De Morgen/HUMO
Nooit meer diëten
(Sandra Bekkari)
13:00 - 14:00
Spiegeltent
Proeven van poëzie: krachtig met een goede afdronk
(Hedwig Selles, Bart Plouvier)
13:00 - 14:00
Oranje podium
Alles over hoogsensitiviteit
(Elke Van Hoof)
13:00 - 14:00
Geel podium
Over gezond verstand en het goeie leven
(Wim Lybaert, Jeroen Meus)
13:30 - 14:30
Rood podium
Tekenworkshop met illustrator Yoeri Slegers
(Yoeri Slegers)
14:00 - 15:00
Ateljee
Hollywood Boulevard. Een eeuw filmsterren
(Steven De Foer)
14:00 - 15:00
Oranje podium
Leven en werken met kanker
(Erik Van Vooren)
14:00 - 15:00
Geel podium
DANS MEE MET NELSON
(Laura Van Bouchout)
14:00 - 15:00
Spiegeltent
Garage Culinair
14:00 - 16:00
Stand 216
Lucky Hour!
14:00 - 15:00
Stand 207
Lucky Hour!
14:00 - 15:00
Stand 207
Kleuren met Caran d'ache, kleurboeken van Lantaarn
(Wendelien van de Erve)
14:00 - 16:00
Stand 326
Ja, lap!
(Fran Vanseveren)
14:00 - 15:00
Stand 303
De film "Sprakeloos": een voorsmaakje met Tom Lanoye en Hilde Van Mieghem
(Tom Lanoye)
14:30 - 15:30
Rood podium
Boekpresentatie Heksenhoeve
(An Janssens)
15:00 - 16:00
Geel podium
Apéro Poëzie
(Mustafa Kör, Pat Donnez ...)
15:00 - 16:00
Spiegeltent
Geluk. The World Book of Happiness 2.0
(Leo Bormans)
15:00 - 15:30
Oranje podium
Draakje Donatius
(Margot Senden)
15:00 - 15:30
Stand 222
Masterclass Single Malt Whiskies of Scotland
(Bob Minnekeer)
15:00 - 16:00
Stand 303
Star Wars Leesdagen: Oog in oog met een Star Wars - soldaat
15:00 - 16:30
Stand 310
Kooltje: wafelenbak
(Pascalle Bonnier)
15:00 - 17:00
Stand 411
KOKEN 2.0,HET VERVOLGBOEK TECHIEKEN, RECEPTEN, DRESSEREN
(Michiel Rabaey)
15:00 - 16:00
Stand 301
Etienne Vermeersch - God
(Etienne Vermeersch)
15:30 - 16:30
Rood podium
Pieter Gaudesaboos leest voor uit 'Word Wakker Walter'
(Pieter Gaudesaboos)
15:30 - 16:00
Oranje podium
De open leeshoek van Van Halewyck
16:00 - 18:00
Stand 105
De geheimen van de makelaar
(Eveline Hoste)
16:00 - 17:00
Oranje podium
Ik bid de liefde
(Elvis Peeters)
16:00 - 17:00
Geel podium
Urbanus plooiplezier
(Willy Linthout)
16:00 - 17:30
Ateljee
De Prachtige 80 - Book Battle
(De Prachtige 80)
16:30 - 17:30
Rood podium
Van Peel tot evenaar
(Michael Van Peel)
16:30 - 18:00
Spiegeltent
geen foto beschikbaar
Aagje Vanwalleghem
10:00 - 12:00
Stand 426
Ludo Geluykens
10:00 - 12:30
Stand 402
Nico De Braeckeleer
10:00 - 14:00
Stand 113
Helena Daelman
10:00 - 14:00
Stand 220
Ann Bé
10:00 - 14:00
Stand 417
Veronique Marien
10:00 - 14:00
Stand 220
Dirk Willaert
10:00 - 14:00
Stand 417
Hendrik Duron
10:00 - 14:00
Stand 417
An Melis
10:00 - 18:00
Stand 217
Rosemarie De Vos
10:00 - 18:00
Stand 217
Heidi Swerts
10:00 - 18:00
Stand 201
Germain Droogenbroodt
10:00 - 18:00
Stand 416
Mark Tijsmans
10:00 - 18:00
Stand 118
Toni Coppers
10:30 - 10:30
Stand 426
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
10:30 - 12:00
Stand 113
geen foto beschikbaar
Wilma Van Den Bosch
10:30 - 13:00
Stand 209
Riske Lemmens
10:30 - 13:30
Stand 211
Suzan T'Hooft
10:30 - 13:30
Stand 211
Reine De Pelseneer
10:30 - 13:30
Stand 211
Richard Verschraagen
10:30 - 13:30
Stand 211
Geert De Kockere
10:30 - 13:30
Stand 211
Beatrijs Peeters
10:30 - 13:30
Stand 211
Kathleen Amant
10:30 - 16:00
Stand 209
Sandra Bekkari
11:00 - 12:00
Stand 218
Patrick Lagrou
11:00 - 12:30
Stand 209
Erwin Claes
11:00 - 13:00
Stand 209
Bart Moeyaert
11:00 - 13:00
Stand 422
Yazan Rajab
11:00 - 13:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Danny Devos
11:00 - 13:00
Stand 422
Katrien Hoebers
11:00 - 13:00
Stand 409
Michel Vandenbosch
11:00 - 13:00
Stand 301
Do Van Ranst
11:00 - 13:00
Stand 422
Bjorn Van den Eynde
11:00 - 13:00
Stand 113
Louise Coffyn
11:00 - 13:00
Stand 201
Dirk Vanderlinden
11:00 - 13:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Jana Arns
11:00 - 13:00
Stand 117
Viviane Vaes
11:00 - 13:00
Stand 201
Gerda Dendooven
11:00 - 13:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Sis van Eeckhout
11:00 - 13:00
Stand 409
Eric Meir
11:00 - 13:00
Stand 409
Annelies Van Wittenberghe
11:00 - 13:00
Stand 409
Gerda Dendooven
11:00 - 13:00
Stand 422
Khalid Benhaddou
11:00 - 13:00
Stand 301
Wout Bru
11:00 - 13:00
Stand 409
Karen De Becker
11:00 - 13:00
Stand 301
Margot Senden
11:00 - 14:00
Stand 221
Guy Didelez
11:00 - 14:00
Stand 118
Luc Descamps
11:00 - 14:00
Stand 118
Nathalie Fobe
11:00 - 14:00
Stand 201
Kristien Dieltiens
11:00 - 14:00
Stand 118
Li Lefebure
11:00 - 14:00
Stand 209
Meredith Van Overloop
11:00 - 15:00
Stand 201
Liesbet Slegers
11:00 - 16:00
Stand 209
de Loser (Bram Botermans)
11:00 - 16:00
Stand 408
Guy Daniëls
11:00 - 17:00
Stand 209
Charel Cambré
11:30 - 12:30
Stand 207
Willem Vermandere
12:00 - 13:00
Stand 315
Lize Spit
12:00 - 13:00
Stand 218
Maarten Inghels
12:00 - 13:00
Stand 400
geen foto beschikbaar
Femke Vindevogel
12:00 - 13:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Shari Van Goethem
12:00 - 13:00
Stand 116
Geert Briers
12:00 - 13:00
Stand 116
Walter Damen
12:00 - 14:00
Stand 106
Marc Didden
12:00 - 14:00
Stand 321
geen foto beschikbaar
Sepideh Sedaghatnia
12:30 - 13:30
Stand 315
Pieter Serrien
12:30 - 14:00
Stand 410
Saskia de Coster
13:00 - 14:00
Stand 218
Patrick Lagrou
13:00 - 14:00
Stand 326
geen foto beschikbaar
Stefan Boxy
13:00 - 14:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Kristof Boxy
13:00 - 14:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Danny Capon
13:00 - 14:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Ruth Mellaerts
13:00 - 14:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Toon Delanote
13:00 - 14:00
Stand 303
Kathleen Amant
13:00 - 14:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Charlotte Peys
13:00 - 14:00
Stand 303
Christian De Coninck
13:00 - 14:00
Stand 426
Jamie-Lee Six
13:00 - 15:00
Stand 301
Hilde Demurie
13:00 - 15:00
Stand 409
Jan Vaes
13:00 - 15:00
Stand 409
Brenda Froyen
13:00 - 15:00
Stand 409
Hec Leemans
13:00 - 15:00
Stand 434
geen foto beschikbaar
Geert Klaasen
13:00 - 15:00
Stand 422
Marc Reugebrink
13:00 - 15:00
Stand 401
Créosa Govaers
13:00 - 15:00
Stand 409
Guido van Heulendonk
13:00 - 15:00
Stand 401
Charel Cambré
13:00 - 15:00
Stand 434
Frieda Joris
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Inga Mol
13:00 - 15:00
Stand 209
Stefan Hertmans
13:00 - 15:00
Stand 400
Johan Swinnen
13:00 - 15:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Herman van de Wijdeven
13:00 - 15:00
Stand 422
Matthias Depoorter
13:00 - 15:00
Stand 401
geen foto beschikbaar
Beatrijs van Deursen
13:00 - 15:00
Stand 209
Marnix Peeters
13:00 - 15:00
Stand 400
Thijs Antonneau
13:00 - 15:00
Stand 301
Marta Majewska
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Françoise Beck
13:00 - 15:00
Stand 422
Angela Jakaj
13:00 - 15:00
Stand 301
Lize Spit
13:00 - 15:00
Stand 116
Belinda Aebi
13:00 - 15:00
Stand 409
Sander Provost
13:00 - 15:00
Stand 301
geen foto beschikbaar
Raf Willems
13:00 - 15:00
Stand 311
Jaak van Assche
13:00 - 15:00
Stand 434
Liandra Sadzo
13:00 - 15:00
Stand 301
Koen Strobbe
13:00 - 15:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Anneke Van de Voorde
13:00 - 15:00
Stand 311
Dimitri Leue
13:00 - 15:00
Stand 400
Michael Portzky
13:00 - 16:00
Stand 201
Olga Matheusen
13:00 - 16:00
Stand 201
geen foto beschikbaar
Elise De Rijck
13:00 - 17:00
Stand 303
Toni Coppers
13:00 - 18:00
Stand 409
Jeroen Olyslaegers
13:30 - 14:00
Stand 325
Gie Bogaert
13:30 - 14:00
Stand 325
Stijn Vranken
13:30 - 14:00
Stand 325
Maarten Inghels
13:30 - 14:00
Stand 325
Emma Thyssen
13:30 - 15:00
Stand 207
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
13:30 - 15:00
Stand 113
Olbrechts Michaël
13:30 - 15:30
Stand 102
Marcel Rouffa
13:30 - 15:30
Stand 102
Luc Deflo
13:30 - 15:30
Stand 301
Luc Poets
13:30 - 15:30
Stand 102
Eveline Hoste
13:30 - 15:30
Stand 301
Lectrr
13:30 - 15:30
Stand 102
Ludo Geluykens
13:30 - 17:30
Stand 402
Christophe Vekeman
14:00 - 15:00
Stand 400
Bart Debbaut
14:00 - 15:00
Stand 315
Bart Plouvier
14:00 - 15:00
Stand 116
Hedwig Selles
14:00 - 15:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Sofie Vanherpe
14:00 - 15:00
Stand 303
Pieter Serrien
14:00 - 15:00
Stand 120
Piet Baete
14:00 - 15:00
Stand 315
geen foto beschikbaar
Fran Vanseveren
14:00 - 15:00
Stand 303
Daniëlle Houbrechts
14:00 - 15:00
Stand 304
Anja Feliers
14:00 - 15:00
Stand 315
Chams Eddine Zaougui
14:00 - 16:00
Stand 106
geen foto beschikbaar
Jason en Michael Blanckaert
14:00 - 16:00
Stand 321
Johan Vandevelde
14:00 - 16:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Kaat De Kock
14:00 - 16:00
Stand 221
Leen Dendievel
14:00 - 16:00
Stand 410
Sterre Carron
14:00 - 16:00
Stand 201
Christian De Coninck
14:00 - 16:00
Stand 408
Wilma Hagen
14:00 - 16:00
Stand 326
Saskia de Coster
14:00 - 16:00
Stand 400
Hilde E. Gerard
14:00 - 16:00
Stand 118
Nicholas Walker
14:00 - 16:00
Stand 118
Luc Embrechts
14:00 - 16:00
Stand 113
Carmen Van Buggenhout
14:00 - 16:00
Stand 326
Lien Geeroms
14:00 - 16:00
Stand 118
Steven Decraene
14:00 - 16:00
Stand 106
Frank Van Laeken
14:00 - 16:00
Stand 408
Katrijn Van Bouwel
14:00 - 16:00
Stand 400
Bjorn Van den Eynde
14:00 - 16:00
Stand 113
Louise Coffyn
14:00 - 16:00
Stand 201
Lobke Gielkens
14:00 - 16:00
Stand 106
Geert Devriese
14:00 - 16:00
Stand 408
Michael Van Peel
14:00 - 16:00
Stand 116
Marec
14:00 - 16:00
Stand 106
Ingrid Vander Veken
14:00 - 16:00
Stand 106
Claude van de Berge
14:00 - 16:00
Stand 117
geen foto beschikbaar
Bart Stouten
14:00 - 16:00
Stand 117
Wauter Mannaert
14:00 - 16:30
Stand 207
geen foto beschikbaar
Hendrik De Clerck
14:00 - 16:30
Stand 106
Desiree de Poot
14:00 - 16:30
Stand 106
geen foto beschikbaar
Kristina Vindevogel
14:00 - 16:30
Stand 106
Patrick Lagrou
14:00 - 16:30
Stand 209
geen foto beschikbaar
Nelleke Verhoeff
14:00 - 17:00
Stand 211
Geert De Kockere
14:00 - 17:00
Stand 211
Mark Borgions
14:00 - 17:00
Stand 207
Diane De Keyzer
14:00 - 17:00
Stand 106
Marc De Bel
14:00 - 17:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Luc Hanegreefs
14:00 - 17:00
Stand 209
Stefan Boonen
14:00 - 17:00
Stand 211
Mario Demesmaeker
14:00 - 17:00
Stand 211
Greet Bosschaert
14:00 - 17:00
Stand 211
Johan Deseyn
14:00 - 18:00
Stand 220
Rudy Soetewey
14:00 - 18:00
Stand 220
Olli Salvatore
14:00 - 18:00
Stand 417
S.J. Paul
14:00 - 18:00
Stand 417
Chris De Backer
14:00 - 18:00
Stand 417
Dirk Bracke
14:00 - 18:00
Stand 422
Toni Coppers
14:30 - 15:30
Stand 426
Sandra Bekkari
14:30 - 16:00
Stand 301
Björn Soenens
15:00 - 16:00
Stand 316
Stijn Vranken
15:00 - 16:00
Stand 409
Lize Spit
15:00 - 16:00
Stand 120
Stefan Hertmans
15:00 - 16:00
Stand 218
Maarten Inghels
15:00 - 16:00
Stand 409
Christophe Vekeman
15:00 - 16:00
Stand 401
Ingrid Godon
15:00 - 16:00
Stand 303
Koen Stassijns
15:00 - 16:00
Stand 316
Jeroen Olyslaegers
15:00 - 16:00
Stand 400
geen foto beschikbaar
Dirk De Mesmaeker
15:00 - 16:00
Stand 304
geen foto beschikbaar
Bob Minnekeer
15:00 - 16:00
Stand 303
geen foto beschikbaar
Andrew Verschetze
15:00 - 16:00
Stand 304
geen foto beschikbaar
Filip Jans
15:00 - 17:00
Stand 409
Jamie-Lee Six
15:00 - 17:00
Stand 301
Carl Surmont
15:00 - 17:00
Stand 409
Herman Brusselmans
15:00 - 17:00
Stand 400
Diane Broeckhoven
15:00 - 17:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Luc Morjaeu
15:00 - 17:00
Stand 434
Jos Pierreux
15:00 - 17:00
Stand 116
Pieter-Jan Verachtert
15:00 - 17:00
Stand 301
Hilde Vandermeeren
15:00 - 17:00
Stand 401
Matthias Soberon
15:00 - 17:00
Stand 301
Fikry El Azzouzi
15:00 - 17:00
Stand 116
Merho
15:00 - 17:00
Stand 434
Wim Lybaert
15:00 - 17:00
Stand 409
Amy De Schutter
15:00 - 17:00
Stand 201
Yentl Keuppens
15:00 - 17:00
Stand 409
Gie Bogaert
15:00 - 17:00
Stand 409
Jeroen Meus
15:00 - 17:00
Stand 409
Benny Baudewyns
15:00 - 17:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Ann Keymeulen
15:00 - 17:00
Stand 409
Peter Van Gucht
15:00 - 17:00
Stand 434
Christine Tobback
15:00 - 17:00
Stand 409
Hetty Van Aar
15:00 - 17:00
Stand 422
Pascalle Bonnier
15:00 - 17:00
Stand 401
Steven De Foer
15:00 - 17:00
Stand 105
Yoeri Slegers
15:00 - 17:00
Stand 211
Jonas Boets
15:00 - 17:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Dafne Maes
15:00 - 17:00
Stand 422
Griet Op de Beeck
15:00 - 17:00
Stand 400
geen foto beschikbaar
Ruthje Goethals
15:00 - 17:00
Stand 422
geen foto beschikbaar
Nancy Mostrey
15:00 - 17:00
Stand 209
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
15:00 - 17:00
Stand 113
Evi Renaux
15:00 - 17:00
Stand 409
Emma Thyssen
15:00 - 17:00
Stand 422
Luc De Raedemaeker
15:00 - 17:00
Stand 409
geen foto beschikbaar
Filip Jans
15:00 - 17:00
Stand 409
Pascale Naessens
15:00 - 18:00
Stand 304
Leo Bormans
15:30 - 16:30
Stand 315
Tom Lanoye
15:30 - 17:30
Stand 400
Charel Cambré
15:30 - 18:00
Stand 300
Hec Leemans
15:30 - 18:00
Stand 300
Sandra Bekkari
16:00 - 17:00
Stand 426
Pieter Gaudesaboos
16:00 - 17:00
Stand 303
Christophe Vekeman
16:00 - 17:00
Stand 218
Mustafa Kör
16:00 - 17:00
Stand 116
Lies Van Gasse
16:00 - 17:00
Stand 116
Pat Donnez
16:00 - 17:00
Stand 116
Jeroen Olyslaegers
16:00 - 17:00
Stand 120
Xander De Rycke
16:00 - 18:00
Stand 109
geen foto beschikbaar
Andy Engel
16:00 - 18:00
Stand 209
Steve Van Bael
16:00 - 18:00
Stand 102
Karen Dierickx
16:00 - 18:00
Stand 118
An Janssens
16:00 - 18:00
Stand 408
Isabel Baele
16:00 - 18:00
Stand 102
Wim Geysen
16:00 - 18:00
Stand 118
geen foto beschikbaar
Peter Mangel Schots
16:00 - 18:00
Stand 117
Jeroen Walravens
16:00 - 18:00
Stand 408
geen foto beschikbaar
Karel Michiels
16:30 - 17:30
Stand 311
Etienne Vermeersch
17:00 - 18:00
Stand 116
Elvis Peeters
17:00 - 18:00
Stand 116
geen foto beschikbaar
Aagje Vanwalleghem
Amant Kathleen
Amy De Schutter
An Janssens
An Melis
geen foto beschikbaar
Andrew Verschetze
geen foto beschikbaar
Andy Engel
geen foto beschikbaar
Andy Griffiths
Angela Jakaj
Anja Feliers
Ann Bé
geen foto beschikbaar
Ann Keymeulen
geen foto beschikbaar
Anneke Van de Voorde
Annelies Van Wittenberghe
Bart Debbaut
Bart Moeyaert
Bart Plouvier
geen foto beschikbaar
Bart Stouten
Beatrijs Peeters
geen foto beschikbaar
Beatrijs van Deursen
Belinda Aebi
Benny Baudewyns
Björn Soenens
Bjorn Van den Eynde
geen foto beschikbaar
Bob Minnekeer
Brenda Froyen
Carl Surmont
Carmen Van Buggenhout
Chams Eddine Zaougui
Charel Cambré
geen foto beschikbaar
Charlotte Peys
Chris De Backer
Christian De Coninck
Christine Tobback
Christophe Vekeman
Claude van de Berge
Créosa Govaers
geen foto beschikbaar
Dafne Maes
Daniëlle Houbrechts
geen foto beschikbaar
Danny Capon
geen foto beschikbaar
Danny Devos
geen foto beschikbaar
David Baldacci
geen foto beschikbaar
David Lagercrantz
de Loser (Bram Botermans)
De Prachtige 80
Desiree de Poot
Diane Broeckhoven
Diane De Keyzer
Dimitri Leue
Dirk Bracke
geen foto beschikbaar
Dirk De Mesmaeker
Dirk Vanderlinden
Dirk Willaert
Do Van Ranst
geen foto beschikbaar
Elise De Rijck
Elke Van Hoof
Elvis Peeters
Emma Thyssen
Eric Meir
Erik Van Vooren
Erwin Claes
Etienne Vermeersch
Eveline Hoste
Evi Renaux
geen foto beschikbaar
Femke Vindevogel
Fikry El Azzouzi
geen foto beschikbaar
Filip Jans
geen foto beschikbaar
Fran Vanseveren
geen foto beschikbaar
Françoise Beck
Frank Van Laeken
Frieda Joris
Geert Briers
Geert De Kockere
Geert Devriese
geen foto beschikbaar
Geert Klaasen
Gerda Dendooven
Germain Droogenbroodt
geen foto beschikbaar
Geronimo Stilton
Gie Bogaert
Greet Bosschaert
Griet Op de Beeck
Guido van Heulendonk
Guy Daniëls
Guy Didelez
Hec Leemans
Hedwig Selles
Heidi Swerts
Helena Daelman
geen foto beschikbaar
Hendrik De Clerck
Hendrik Duron
Herman Brusselmans
geen foto beschikbaar
Herman van de Wijdeven
Hetty Van Aar
Hilde Demurie
Hilde E. Gerard
Hilde Vandermeeren
geen foto beschikbaar
Inga Mol
Ingrid Godon
Ingrid Vander Veken
Isabel Baele
Jaak van Assche
Jamie-Lee Six
Jan Vaes
geen foto beschikbaar
Jana Arns
geen foto beschikbaar
Jason en Michael Blanckaert
Jeroen Meus
Jeroen Olyslaegers
Jeroen Olyslaegers
Jeroen Walravens
Johan Deseyn
Johan Swinnen
Johan Vandevelde
Jonas Boets
Jos Pierreux
geen foto beschikbaar
Kaat De Kock
geen foto beschikbaar
Karel Michiels
Karen De Becker
Karen Dierickx
Kathleen Amant
Katrien Hoebers
Katrijn Van Bouwel
Khalid Benhaddou
Koen Stassijns
Koen Strobbe
Kristien Dieltiens
geen foto beschikbaar
Kristina Vindevogel
geen foto beschikbaar
Kristof Boxy
geen foto beschikbaar
Laura Van Bouchout
Lectrr
Leen Dendievel
Leo Bormans
Li Lefebure
Liandra Sadzo
Lien Geeroms
Lies Van Gasse
Liesbet Slegers
Lize Spit
Lobke Gielkens
Louise Coffyn
Luc De Raedemaeker
Luc Deflo
Luc Descamps
Luc Embrechts
geen foto beschikbaar
Luc Hanegreefs
geen foto beschikbaar
Luc Morjaeu
Luc Poets
Ludo Geluykens
Maarten Inghels
Marc De Bel
Marc Didden
Marc Reugebrink
Marcel Rouffa
Marec
Margot Senden
Mario Demesmaeker
Mark Borgions
Mark Tijsmans
Marnix Peeters
Marta Majewska
geen foto beschikbaar
Mathijs Kok
Matthias Depoorter
Matthias Soberon
Meredith Van Overloop
Merho
Michael Portzky
Michael Van Peel
Michel Vandenbosch
Michiel Rabaey
Mustafa Kör
geen foto beschikbaar
Nancy Mostrey
Nathalie Fobe
geen foto beschikbaar
Nelleke Verhoeff
Nicci French
Nicholas Walker
Nico De Braeckeleer
Olbrechts Michaël
Olga Matheusen
Olli Salvatore
Pascale Naessens
Pascalle Bonnier
Pat Donnez
Patrick Lagrou
geen foto beschikbaar
Paul van Ostaijen
geen foto beschikbaar
Paula Hawkins
geen foto beschikbaar
Peter Mangel Schots
Peter Van Gucht
Piet Baete
Pieter Gaudesaboos
Pieter Serrien
Pieter-Jan Verachtert
geen foto beschikbaar
Raf Willems
Reine De Pelseneer
Richard Verschraagen
Riske Lemmens
geen foto beschikbaar
Robert Harris
Rosemarie De Vos
Rudy Soetewey
geen foto beschikbaar
Ruth Mellaerts
geen foto beschikbaar
Ruthje Goethals
S.J. Paul
Sander Provost
Sandra Bekkari
Saskia de Coster
geen foto beschikbaar
Sepideh Sedaghatnia
geen foto beschikbaar
Shari Van Goethem
geen foto beschikbaar
Sis van Eeckhout
geen foto beschikbaar
Sofie Vanherpe
Sophie Kinsella
Stefaan Vanparys
Stefan Boonen
geen foto beschikbaar
Stefan Boxy
Stefan Hertmans
Sterre Carron
Steve Van Bael
Steven De Foer
Steven Decraene
Stijn Vranken
Suzan T'Hooft
Thijs Antonneau
Tom Lanoye
Toni Coppers
geen foto beschikbaar
Toon Delanote
Veronique Marien
Viviane Vaes
Walter Damen
Warre Borgmans
Wauter Mannaert
Wendelien van de Erve
Willem Vermandere
Willy Linthout
Wilma Hagen
geen foto beschikbaar
Wilma Van Den Bosch
Wim Geysen
Wim Lybaert
Wout Bru
Xander De Rycke
Yazan Rajab
Yentl Keuppens
Yoeri Slegers